Ankara Bosch Servisi

Bosch Servisi

Ankara Bosch Servisi atölyesinde işlem gören beyaz eşya klima şofben ve kombi gibi ıstma ve soğutma işlevi gören cihazlarınız en küçük detayına kadar gözden geçirilip , son testleri yapılarak kullanımınız için hizmetinize sunulur . Asla üstünkörü bir çalışma ile tamirat işlemlerimiz tamamlanmaz. Bu sayede ilk günkü sağlamlığına ve kalitesine ulaşan cihazınız sizlere uzun zaman sorunsuz kullanım sağlar. 

  • Ankara Bosch Servisi
  • Bosch Klima Tamiri
  • Bosch Kombi Servisi
  • Ankara Bosch Şofben Servisi
  • Bosch Beyaz Eşya Onarımı
  • Ankara Bosch Bakım Hizmetleri
  • Bosch Yedek Parça

Ankara Bosch Servisi atölye bazında gerçekleştirdiği tamitarları çoğu zaman da yerinde tatbik eder. Götür getir yapmadan evinizde veya iş yerinizde yapılan ufak tefek tamiratlar zaman kaybınızı da önler . Orjinal parça kullanımı ile ürününüzün yapısını da bozmamaya özen göstermekteyiz. Ayrıca yan sanayi veya çıkma parça ile yapılan işlemler  ilerleyen dönemlerde ciddi şekilde sorunla karşılaşmanıza yol açacaktır.Bosch markalı elektronik cihazları kullanan ve hem bakım hem de onarım işlemleri için aynı kalitede bir servis desteğine ihtiyaç duyan kullanıcılar adına firmamız destek vermeye hazırdır. Ankara Bosch servisi olarak cihazların periyodik bakımlarını gerçekleştirmekte ve arızalanmalara karşı kesin sonuç sağlayan onarım işlemleri uygulamaktayız. Böylelikle tüm cihazlar ilk günkü performanslarını koruyabilir ve daha uzun süre dayanıklı kalabilir.

Alanında uzman olmuş ve eğitimleri ile sertifikalarını almaya hak kazanmış büyük bir servis ekibi ile hizmet veriyoruz. Beyaz eşyalar, farklı modellerde yer alan televizyonlar, ev aletleri, klima ve kombiler, servis hizmetlerimize dahildir. Bosch markalı cihazların içeriğini en iyi şekilde bildiğimiz için de tüm arızalanmaları tanımaktayız. Onarım çalışmaları kısa sürede ve yerinde, adım adım halledilmektedir.

 Cihazların düzenli olarak yapılması gereken bakımları için de servis hizmetlerimizden faydalanmanız yeterlidir. Klima filtrelerinin temizlenmesi, kombi ve klima montajlarının yapılması, orijinal gaz kullanımı gibi tüm çalışmalar için en iyi sağlanır. Servis hizmetlerimiz ile artık tüm Bosch markalı elektronik cihazlarınız, güvenli bir firmanın garantisi altında olacaktır.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

Ankara Bosch Servisi klima , kombi , buzdolabı , kurutma makinası , bulaşık makinası çamaşır makinası gibi evimizin ve iş yerlerimizin vazgeçilmez cihazlarını son model test cihazları ile ve modern aletlerle tamir ederek sizlerin kullanımı için hazırlamaktadır. Yaptığımız her iş , taktığımız her parça , kullandığımız her malzeme tam 1 yıl işletmemizin garantisi altındadır. Hatta yapmış olduğumuz işçilik işlemleri de bu garanti kapsamına dahil olmaktadır. 

Ankara Bosch Servisi olarak tavsiyemiz ; satın aldığınız kombi klima beyaz eşya gibi cihazlarınızı kullanmadan önce mutlaka garantisini başlatınız. Güvenceye aldığınız ürünlerinizin garanti süreleri içinde oluşabilecek arızalarına bu sayede hiç bir ücret ödemeden çözüm bulabilirsiniz. Bunun için Ankara Bosch Yetkli Servisi ile temas kurarak ekip çağırmanız yeterli olacaktır.