Ankara Buderus Servisi

Buderus Servisi

Ankara Buderus Servisi hızlı , çalışkan ve özverili ekiplerden kurulmuş , işlerinde titiz , dikkatli çalışan ekipleri ile siz değerli Ankara halkının Buderus markalı kombi , klima şofben ve diğer ürünlerine garantili ve ekonomik çözümler üretmektedir. Kalitesini her alanda kanıtlamış Buderus ürünleri yüksek satış rakamaları ile de ön plana çıkmaktadır.

  • Ankara Buderus Servisi
  • Buderus Kombi Servisi
  • Buderus Şofben Tamiratı
  • Buderus Kazan Sistemleri Onarımı
  • Buderus Yedek Parça
  • Buderus Tamir Hizmetleri

Firma olarak servisi hizmetlerine verdiğimiz önemle Ankara ve ilçelerinde ismimizi olumlu yönde duyurmayı başardık ve aranır hale geldik.Ankara Buderus Servisi arıza çözüm merkezi olarak faaliyetlerini yüksek başarı ortalaması ile sürdürmektedir. Cihazlarınız garanti altına almak için mutlaka sizlerden istenen teknik belgeleri edinin. Yoksa ileride çok daha meşakkatli işlere maruz kalırsınız.  Proje çizilmeden , baca analizleri yapılmadan asla kombi ve şofben gibi doğal gaz sarf eden cihazlarınızı kullanmayınız. En ufak bir hata üzücü sonuçlar yaratabilir.

Kombilerinizin bakımını yaz kış yaptırarak tasarruf sağlayın. Güvenliğiniz açısından rutin kontrollerinin yapılması gereken kombiler uygun kurulumlar için projelendirilip uygun bir montaj garantisi ile her türlü bakımında Ankara Buderus Servisi hizmetinizdedir. Yıllardır kullandığınız kombilerinizin artık yenilenmesi gerekir.

 Eski baca çıkışlı kombiler yenilerle uyumlu olmadığında gaz çıkışında sorunlar ve sıkıntılar yaşanmaktadır. Havalandırma kapaklarının değiştirilmesi gaz çıkışının rahat çıkışı için gerekli işlemlerdir. Kombi arızalarında garantili hizmetle çalışan Ankara Buderus Servisi isimli firmamız orjinal parça değişimi yaparak ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatmaktadır. Yaz kış kullanılan bir diğer ürün ise klima temizliğidir. Klimalardaki filtrelerin değişimi yapılarak performanslarının artmasına yardımcı olmaktadır. Uzman bir işçilik ile hizmet veren Ankara Buderus servisi isimli firmamızın garantisi altında tamir ve bakım tarihinden itibaren garantiye alınarak bakımı sağlanmaktadır.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

Ürünlerinizin daha iyi çalışması için gereken bakım ve uzman eliyle montajının yapılması gerektir. Kullanma kılavuzu bölümünü iyi okuyup ürünlerinizin kullanım uyarılarına mutlaka uymalısınız. Aksi halde ürünlerinizin zarar görmesi kaçınılmaz olmaktadır. Doğal gazın kullanıldığı mutfak ve ev içinde kullanılan yerlerde koku duyulması halinde Ankara Buderus Servisi olarak tavsiyemiz ; ateşle yaklaşılmaması ve ortamın iyice havalandırılıp gereken yerlere bildiriminin sağlanması can güvenliğiniz için önem bu hususların önemle uygulanmasıdır.