Ankara Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi her türlü bakım onarım montaj işlemlerinize ve hatta yedek parça ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde konumlandırılmış ve sizlere bu amaç için hizmet vermek için çalışan bir kurulmuştur. Kombi klima şofben hidrofor brulör ve kazan sistemlerinizin her türlü işlemi için oluşturulan uzman kadrolarımız siz değerli müşterilerimize kesintisiz servis hizmeti sağlamaktadır. En ihtiyaç duyulan zamanda bozulan ürünler yaşam kalitemizi olumsuz yönde etkiler , canımızı sıkar ve hatta ciddi sorunlara sebep olur . Aslında arızaların önüne geçmek sandığınızdan daha basit. Belirli dönemlerde Ankara Demirdöküm Servisi çatısı altından çağıracağınız ustalarımıza bakım ve kontrol işlemlerinizi yaptırırsanız emin olunuz ki sıfır sorunla karşılaşarak kullanım sağlarsınız.

Kombi bakımı , şofben tamiri , klima gaz dolumu veya tamiri gibi işlemlerinizi Ankara Demirdöküm Servisi ile irtibat kurarak yaptırısanız seçkin hizmetlerimizden de eksiksiz faydalanmış olursunuz. Bunların başında değişen parçaya ek 1 yıl garanti vermemizi sayabiliriz. Üstelik tüm işlemlerimizi orjinal parçalar kullanarak yaptığımız için ürününüzün kalitesini de düşürmemekte ve işleminizi kesin olarak sonlandırmaktayız. Tamamlanamayan tamirat işlemleri Ankara Demirdöküm Servisi çatısı altında asla yaşanmamaktadır.

Servis hizmeti vermekte olduğumuz firmanın ısınma ve soğutma sistemleri ürünlerinin arızalanması ve düzenli bakımları hususunda Ankara demirdöküm servisi olarak bizlerden hizmet alabilirsiniz. Onarım işlemlerinde yedek parça temini ve bu parçaların orijinal olması sizlerin güvenliğini sağlamamız açsından en hassas olduğumuz konulardan birisidir.

Özellikle ısınma ile ilgili olarak markanın cihazlarında bir sorun yaşadığınızda ekibimizdeki arkadaşlarımız sizlerin güvenliğini sağlamakta ve bu aşamada her türlü desteği vermektedir. Özellikle gaz kokusu hissettiğinizde hemen kapatmalı ve camları açarak gazın dışarı atılmasını sağlamalı ve hemen Ankara Demirdöküm Servisi ile iletişime geçerek ekip çağırmalı, aynı zamanda alo 187 ye de durum hakkında bilgi vermelisiniz.. Böylece kendinizi güvene alabilir ve servis ekibimiz gelene kadar güvende olabilirsiniz. En kısa sürede sizlere ulaşan Demirdöküm personeli teknik ekibimiz markanın tüm ürünleri hakkında bilgi sahibi olmalarının avantajı ile çok daha hızlı bir şekilde sizlere destek vermekte ve kesin çözümler üretmektedir.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

 Ekibimize katılan her personelimiz rutin bakım ve onarım sağlanacak ürünler hususunda bilgi sahibidirler ve ayrıca yeterli teknik donanım ile hizmet vermektedirler. Ekibimizin sizlere daha iyi hizmet sağlamaları için gerekli tüm ekipmanlar tarafımızdan sağlanmakta ve sizler için daha kaliteli hizmet sunulabilmesi için destek verilmektedir.

Ankara Demirdöküm Servisi vardiya usuli ile çalışan bir hizmet merkezi olduğu için günün hangi saatinde olursa olsun , aramalarınıza hemen cevap alabileceğiniz , servis kaydı oluşturarak hemen destek alabileceğiniz bir işletmedir. Tatil günleri , hafta sonları , pazar günleri ve diğer tatil zamanlarında bile kesintisiz servis hizmeti sunuyor , nöbetci ekiplerimizle sizlere mesai günlerini beklemenize gerek kalmadan yardımcı oluyoruz.

Ankara Demirdöküm Servisi hizmet kalitesini hep en üstte tutmaya çalışan , çalışmalarını hep bu yönde sürdüren , sektördeki bir çok rakibine bu yönde fark atan , kurumsal hizmet anlayışını sonuna kadar sürdüren , tamiratlarında mükemmeliyetci , müşterileri ile iyi ilşkiler içinde olmaya hep gayret gösterin bir işletmedir. Hizmet merkezimiz sizlere en hızlı servis imkanı da sağlamak için var gücü ile çalışmakta ve bu konuda ciddi anlamda organize olmaktadır. 

Size özel bakım tamir ve montaj işlemlerimizden faydalanmak için lütfen bizi arayınız. Ankara Demirdöküm Servisi sizlere kaliteli hizmet etmenin haklı grurunu yaşamaktadır.