Ankara Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Ankara Ferroli Servisi tüm bilgisini ve enerjisisni kullanmakta olduğunuz Ferroli markalı cihazlarınızın bakımı ve tamiri için sarf etmektedir. Ferroli markası doğalgazın başkentimize gelmesi ile birlikte hayatımıza girmiş , kaliteli kombileri ile dikkat çekmiş , uygun fiyatı ve sağlam yapısı ile de Türk halkının tercih sebebi olmuştur. Ankara Ferroli Servisi adı ile de biz , satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini üstlenmiş bulunmaktayız. 

Ankara Ferroli Kombi Servisi eski bacalı cihazlarınızı değiştirmenizi ve eğer kullanım ortamınız uygunsa yoğuşmalı kombiye geçmenizi önermektedir. İlk çıkan modeller olan bacalı cihazlar ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet vermekle birlikte zehrlenmelere ve hatta ölümlere varan ağır sonuçlara neden olmaktadır. En güvenli ürünler hermetik cihazlardır. Ortalama ömrü 15 - 20 yıl olan kombi ve şofben gibi ürünleriniz eğer ekonomik ömürlerini tamamladıysa mutlaka değiştirilmelidir.

Ankara Ferroli Servisi elektronik kart tamiri konusunda da sizlere hizmet vermektedir. Bu konu için ayrıca oluşturulan birimimiz sadece kart tamiri konusunda görev yapmakta ve garantili olarak tamir işlemi sağlamaktadır. Böyle sorunlarınız için de bizi arayabilirsiniz.

Eğer tercihinizi doğru bir şekilde Ferroli kombiyi seçmekle yaptıysanız, artık kombiniz bize emanet. Kombiniz arızalandığı zaman endişe etmeyin, bir telefonla kaydınızı oluşturun sizleri arayalım. Ankara`nın tüm ilçe, semt ve bölgelerine hizmet veren Ankara Ferroli servisi, donanımlı ve sertifikalı profesyonel ekibiyle uygun ödeme kolaylıklarıyla sizlere harika bir hizmet sunmaktadır. Memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

 Kombi Bakımını İhmal Etmeyin

Evinizde kullandığınız diğer eşyaların bakımının ertelenmesi belki hayati sonuçlar doğurmaz ama emin olun kombiniz için durum tam tersidir. Bakımı yapılmayan kombiler ciddi tehlikeler oluşturabilir. Bu konuda yılda en az 1 kere kombinizin bakımının Ankara Ferroli Servisi  tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü bakımı yapılan kombi daha iyi çalışır, doğalgaz tüketimi ciddi oranda düşer ve paranız cebinizde kalır. Uygun fiyata servisimize yaptıracağınız kaliteli ve garantili bir bakım, sizleri daha büyük muhtemel masraflardan kurtaracaktır.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

 Ankara Ferroli Servisi Sizi Düşünür

 Kombiniz arızalandığında hemen servisimizi arayın, yanlış ve bilinçsiz müdahalelerde bulunmayın. Ankara Ferroli Servisi bünyesindeki elemanımız çok büyük olasılıkla aynı gün içerisinde arızayı giderecek ve kombinizi faal bir şekilde size teslim edecektir.

Ankara Ferroli Servisi sektördeki öncü yapısı ile teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri bünyesine ilk katan firmaların başında gelmekte ve bu sayede sorunlarınıza kalıcı çözümler üreten bir işletme olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.