Ankara Protherm Servisi

Protherm Servisi

Ankara Protherm Servisi , Protherm amblemli kombi şofben gibi cihazlarınızın servisi hizmetlerini kaliteli ve uygun fiyatlı olarak karşılamak için hizmet etmekte ve sektör içinde yaklaşık olarak 25 senedir bu çizgide faaliyetlerini sürdürmektedir. Doğalgaz ile çalışan kombiler pratik , ekonomik ve çevreye duyarlı ürünlerdir. Bir mühendislik harikası olan kombiler büyük veya küçük herkesin kolayca kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir. 

  • Ankara Protherm Servisi
  • Protherm Kombi Servisi
  • Protherm Tamir Hizmetleri
  • Protherm Yedek Parça

Ankara Protherm Servisi kombi kullanmadan veya satın almadan önce mutlaka bir keşif yapılmasını önermektedir. Uygun kapasiteli cihazı tercih etmek , ekonomik , verimli ve uzun süreli sorunsuz kullanımın da anahtarıdır. Ayrıca takılacak cihazın mutfağa ve banyoya yakın olması önem arz etmektedir. Uzak mesafeli montajlarda mutfağa veya banyoyo sıcak su gelene kadar boş yere kovalarca suyu harcamak zorunda kalırız. Avrupa`nın önde gelen ısıtma firmalarından birisi olan Protherm; yüksek teknik kalitedeki hizmet anlayışıyla konvansiyonel ve yoğuşmalı kombilerden, radyatörlere, şofbenden termosifona kadar tüketici odaklı oluşturulmuş çok geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunmaktadır. Tüm ürünlerinde kaliteli kullanım imkânı veren Protherm, satış sonrası servis hizmetleriyle de diğer markalardan ayrılmaktadır.

 Kaliteli Servis Hizmetinde Lider Marka

Protherm servis hizmetlerinin bir parçası olan ve Ankara`nın bütün noktalarına servis hizmetini ulaştıran Ankara protherm servisi müşteri memnuniyetini temel düstur edinerek tüm protherm ürünlerinizde yüksek konfor hedefine odaklanmıştır. Bütün ürünlerinizin bakım ve onarımını büyük bir itinayla gerçekleştiren servisimiz, konusunda uzman ve sertifikalı eğitimli teknik personelimiz ile günün her anında yardımınıza yetişmektedir. Protherm ismini kullanarak yetkisiz bir şekilde servis hizmeti sunan, ucuz ve orijinal olmayan yedek parça kullanan ve sizleri mağdur eden servis firmalarından uzak durmanızı istiyoruz.

 Bilinçli Kullanım Daha Uzun Kullanım

Servis olarak Protherm ürünlerinizi bilinçli bir şekilde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kullanma kılavuzundaki talimatlara uyun. Isıtma ürünleri sunduğumuz için ürünlerinizin bulunması gereken ısı ayarını, basınç ayarını kesinlikle ihmal etmeyin ve daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olun.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

Ankara Protherm Servisi , tesisatlarınızın montajını da uzman kişilere yaptırmanızı tavsiye eder. Acemi tesisatcıların yapacağı montajlar   sıcak su devridaiminizin sorunlu yapılmasına neden olabilir. Bu da kombinizin verimini düşürür , boşa gaz yaktırır. Buruların kaynağının , dirsek kullanımının , kullanılan malzemenin kalitesinin ayrıca önemli olduğunu da belirtmek isteriz. 

Ankara Protherm Servisi yedek parça , tamirat , montaj ve diğer işleriniz için uzman ve profesyonel ekipleri ile sizlerin emrindedir. Bize ulaşmak sandığınızdan çok kolay ; yapmanız gereken tek şey yukarıda yazan telefon numaralarımızı arayarak servis yetkilisi arkadaşımıza kayıt bırakmak olacaktır.