Ankara AEG Servisi

AEG Servisi

Ankara AEG Servisi olarak en iyi teknik hizmet için aradığınız servis hizmetini sizler için sunan firmamız, sağlıklı teknik tamir hizmeti ulaştırmaktadır. Başarılı ve etkili bir tamir bakım işlemi için gerekli olan şey, işin uzman teknik servis elemanlarıdır. AEG markalı beyaz eşyalarınıza aradığınız hizmet deneyimli ve tecrübeli estalarımız eli ile sizlere ulaştırılmaktadır.Servis merkezimiz 24 saat randevu kaydı oluşturabilmeniz için sürekli grev yapacak şekilde kurulmuştur ve görevlerine başarı ile devam etmektedirler.

Ankara AEG servisi kullanım kılavuzlarında yazan maddeleri harfiyen okuyup uygulamanızı tavsiye etmektedir. Bu işlem ürünün sağlıklı kullanım süresini etkilediği gibi gereksiz yere masrafa girmenizi de engeller. Beyaz eşya kullanıcısının dikkat etmesi gereken en önemli hususların başında cihaz elektrik besleme hattının topraklı olması gerekmektedir. Kısa devre yapması durumunda cihaza yüksek akım gelmesini engellemek ve kaçak oluşumunda zarar görmemek için topraklı tesisat önem arz etmektedir.

Servis Hizmeti Sağlanan Bölgeler

Anıttepe AEG Servisi , Saimekadın AEG Servisi, Oran Şehri , Esertepe AEG Servisi, Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi AEG Servisi, Aktaş , Dikimevi AEG Servisi, Dışkapı , Tandoğan AEG Servisi, Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe AEG Servisi, Kolej , Maltepe AEG Servisi, Siteler , İskitler AEG Servisi, Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe AEG Servisi, Akdere , Ostim AEG Servisi, Öveçler AEG Servisi, Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent AEG Servisi, Bağlum AEG Servisi, Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek AEG Servisi, Demetevler AEG Servisi, Bahçelievler AEG Servisi, Kızılay AEG Servisi, Gölbaşı AEG Servisi, Altındağ AEG Servisi, Balgat AEG Servisi, Sincan AEG Servisi, Etimesgut AEG Servisi, Mamak AEG Servisi , Eryaman AEG Servisi, Çukurambar AEG Servisi, Batıkent AEG Servisi, Yenimahalle AEG Servisi, Keçiören AEG Servisi, Dikmen AEG Servisi, Çayyolu AEG Servisi, Çankaya AEG Servisi

Ankara AEG Servisi hızlı ulaşım sağlamak için gezici ekiplerini görevlendirmiştir. Adresiniz bize düştüğü anda hangi bölgedeyseniz oraya bakan ekipler bilgilendirilir ve adreiniz geçilir. Hızlıca hareket eden ustalarımız hemen kapınıza gelerek tamir işlemi için vakit kaybetmeden tamiratlarına başlarlar. kullanılan parçalar tamamen cihaza uyumlu sıfır ve orjinaldir. Bazı durumlarda masrafın büyümesini önlemek için değişim yerine parça tamiratı yapılabilmektedir. Bu durumda önceden tüketici bilgilendirilir ve İzni alınır. Başınız sıkışınca bizi 441 11 11 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.