Ankara Airfel Servisi

Airfel Servisi

 Ankara Airfel Servisi başta klima olmak üzere kombi ve diğer elektrikli ev aletleriniz için Airfel markasının adına yakışır bir servis hizmeti sunmaktadır. Airfel servisi olarak rakiplerimizin her zaman bir adım önünde olmak için var gücümüzle çalıştık ve var olduğumuz müddetce de bu ilkemizden vazgeçmeyeceğiz. Klima montajı ve tamiri için özel kurulmuş ekiplerimiz hafta içi ve hafta sonu, zaman ve saat gözetmeksizin çalışmaktadır. Etkili ve kat-i sonuçlu işlemlerimizden yararlanmak için hemen 441 11 11 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

SICAK SU VE ISINMA İÇİN GEREKLİ OLAN KOMBİ BAKIMI

Tüpte, ısınmada ve sıcak su hizmetlerinde doğal gaz çok önemlidir. Aynı şekilde kombiler de çok önemlidir. Bu öneme binaen, kombi bakımı da profesyonelce yapılmalıdır. İşin uzmanı olan ekiplerimizin profesyonel çalışma sistemi, öncelikle tercih edilmelidir. Bu sistemde, oldukça etkili ve pratik yöntemler kullanılmaktadır. Ankara Airfel Servisi bünyesinden kombi bakımı için gelen ekiplerimiz, hızlı bir şekilde sıcak su testi ve petek testi yaparlar. Ayrıca, mutfağın sıcak su yeri açılır ve sıcak suyun ısınma süresi ve derece test edilir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz İlçeler ;

Anıttepe Airfel Servisi , Saimekadın Airfel Servisi , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan Airfel Servisi , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe Airfel Servisi , Kırkkonaklar Airfel Servisi , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere Airfel Servisi , Ostim Airfel Servisi , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü Airfel Servisi , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum Airfel Servisi , Abidinpaşa Airfel Servisi , Subayevleri Airfel Servisi , Karapürçek Airfel Servisi , Hasköy Airfel Servisi , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler Airfel Servisi , Bahçelievler , Kızılay Airfel Servisi , Gölbaşı Airfel Servisi , Altındağ Airfel Servisi , Balgat , Sincan Airfel Servisi , Etimesgut Airfel Servisi , Mamak Airfel Servisi , Eryaman Airfel Servisi , Çukurambar Airfel Servisi , Batıkent Airfel Servisi , Yenimahalle Airfel Servisi , Keçiören Airfel Servisi , Dikmen Airfel Servisi , Çayyolu Airfel Servisi , Çankaya Airfel Servisi 

Ayrıca, su ısıtıcı kısmın içerisinde önemli olan küçük kalemlik boyundaki parça özel olarak temizlenir. Temizlenmediği zaman bu parça değişmelidir. Ayrıca bacanın etkili çalışması için baca fanı iyi çalışmalıdır. Aksi halde cihaz verimli çalışmaz. Bacanın önemli olan bu kısmı temizlenir ve silinir. içerisindeki is ve tozlar temizlenir. Ankara Airfel Servisi kombi sahibinin şikayetleri dinlenir ve sonuç olarak gerekil olan bakım ve onarım listesi oluşturulur. Bu listeyi kombi sahibi onaylarsa, sonuç olarak bakım ve onarım kısa zamanda bitirilmektedir. Kısa zamanda teslim edilen kombilerle, huzurlu bir kış geçirebilirsiniz.