Ankara Alarko Servisi

Alarko Servisi

Ankara Alarko Servisi olarak ilgi alanımıza giren kombi klima şofben kazan sistemleri ve brulör gibi ısınma ve soğutma amaçlı kullandığımız cihazların tamir bakım ve montajını en kaliteli ve en hızlı biçimde yapmaktayız. Arıza giderilmesi konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahip olan teknisyenlerimiz sizlere kalıcı ve etkili sonuçlar veren tamir hizmeti sunmaktadır.. Su kaçıran kombi veya sofben , soğutmayan klima verim alamadığınız kazan sistemleri gibi sıklıkla karşılaşılan problemlerinizin çözümünü Ankara Alarko Servisi çatısı altında toplanan profesyonel ekiplerimiz hünerli ellerindedir. Müşteri dostu tutum içinde olan firma yapısı ile her alanda sizlere destek olduğumuzu ve bu sektörde rol aldığımız sürece de bu desteği sonuna kadar sürdüreceğimizi bilmenizi isteriz.

Ankara Alarko Servisi ürün kullanımlarnızda da sizlere yol gösterici olmaya devam ediyor. Unutmayınız ki cihazlarım arızalanması genellikle müşterilerimizin yanlış bilgisi neticesinde hatalı kullanımından kaynaklanmaktadır , veya ikinci büyük etken bakımsızlıktır. Ankara Alarko Servisi bu konuda da tüm sorularınıza yanıt vermek amacı ile çağrı merkezlerinde danıışabileceğiniz ve her konuda cevap alabileceğiniz personelleri görevlendirmiştir.

Ankara’da kurulan servisimiz, kurulduğu tarihten itibaren Alarko markasının kombi klima şofben brulör kazan aletleri için garantili  ve ücretli olarak servis hizmetleri vermektedir. Ankara Alarko Servisi olarak yürüttüğümüz tüm servis faaliyetleri alanının en iyisi olarak bilinmekte , müşterilerimiz tarafından takdir görmekte ve tercih edilmektedir.           

Alarko marka kombi ve diğer elektrikli cihaz ve ev aletlerinizi güvenerek servisimize teslim edebilirsiniz. Dürüst, güvenilir ve hızlı ancak başarı yüzdesi yüksek çalışmalarımız sonucunda servisimiz hizmetlerinden memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz. Evinizde vereceğimiz bakım hizmetleri ile servisimizde sağlayacağımız onarım hizmetlerinin yüksek kalite ve performansı sayesinde ürünlerinizin eskisinden daha iyi çalışır duruma geldiğini gördüğünüzde siz de bize hak vereceksiniz.

Müşteri memnuniyetini temin etmek ve sabit tutmak için belirli bir standartta verdiğimiz servis hizmetlerimiz servis faaliyetlerimizin prensip ve ilkelerindendir. Uzman ve deneyimli kadromuz ile yılları aşkın hizmetlerimiz ile Ankara merkezli servis hizmetlerimizi bu ilke ve prensipler çerçevesinde halen sürdürmekteyiz. Ankara Alarko Servisi nin seçkin hizmetlerinden tüm Ankara faydalanıyor , sizi de müşteri portföyümüze katmak ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlamak isteriz.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Alarko Servisi, Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri Alarko Servisi, Ayvalı Alarko Servisi, Gazi Mahallesi , Kayaş Alarko Servisi, Kurtuluş Alarko Servisi, Söğütözü Alarko Servisi, Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi Alarko Servisi, Dışkapı , Tandoğan Alarko Servisi, Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe Alarko Servisi, Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere Alarko Servisi, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa Alarko Servisi, Tuzluçayır , Demirlibahçe Alarko Servisi, Akdere , Ostim Alarko Servisi , Öveçler Alarko Servisi, Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe Alarko Servisi, Konutkent , Bilkent Alarko Servisi, Ayrancı Alarko Servisi, İncirli , Cebeci Alarko Servisi, incek Alarko Servisi, Cevizlidere , Yaşamkent Alarko Servisi, Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri Alarko Servisi, Karapürçek Alarko Servisi, Hasköy Alarko Servisi, Ufuktepe Alarko Servisi, Aydınlıkevler Alarko Servisi, Ümitköy, Pursaklar Alarko Servisi, Elvankent Alarko Servisi, Bağlıca Alarko Servisi, Ulus, Etlik Alarko Servisi, Emek Alarko Servisi, Demetevler Alarko Servisi, Bahçelievler Alarko Servisi, Kızılay Alarko Servisi, Gölbaşı Alarko Servisi, Altındağ Alarko Servisi, Balgat Alarko Servisi, Sincan Alarko Servisi, Etimesgut Alarko Servisi, Mamak Alarko Servisi , Eryaman Alarko Servisi, Çukurambar Alarko Servisi, Batıkent Alarko Servisi, Yenimahalle , Keçiören Alarko Servisi, Dikmen Alarko Servisi, Çayyolu Alarko Servisi, Çankaya Alarko Servisi

Firmamızın haftanın her günü açık olan çağrı numaralarını arayarak siz de üstün kaliteli ve yüksek performanslı servis hizmetlerimizi satın alabilirsiniz.Pazar günleri bile servis hizmetimizi sizlere ulaştırabilmek ve arızalarınızı sonlandırabilmek için Ankara Alarko Servisi bünyesinde nöbetci ekip bulındurmaktayız. Arıza ile karşılaştığınız her an , beklemeden , zaman kaybetmeden servisimizi arayabilir , ekip çağırabilirsiniz.