Altındağ Daikin Servisi

Daikin marka tüm klima modellerinin servis hizmetlerini yürüten Altındağ daikin servisi olarak, Ankara’nı Altındağ ilçesi ile beraber tüm ilçelerine hızlı bir şekilde servis hizmeti verilmektedir. Uzman ve güler yüzlü bir ekibe sahip olan firmamız, klimalardaki bakım – onarım – arıza tespiti işlemlerini garantili olarak yerine getirmektedir.

Sunduğu avantaj ve seçenekler ile müşterilerine kendini ispatlamış olan Altındağ daikin klima servisi firmamız, Daikin klima servisi denildiği anda akla ilk gelen firma olmuştur. Klimalarınıza yönelik satış öncesi ve sonrası keşif işlemleri, klimanın montajı, bakımı ve her türlü onarım işlemi firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Firmamıza bağlı ekiplerimiz, klima konusunda uzman eğitimli olan, sağlık kuralları ile müşteri titizliğine önem veren kişilerdir. Telefon numaralarımız aracılığı ile bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Servis desteği talebi sunulduğu andan itibaren, servis taleplerinin hızlı bir şekilde yerine getirilmesi için çok çaba harcıyoruz. Amacımız siz değerli müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede kalıcı olarak çözmektir. Bu anlamda parça değiştirilmesi gereken arızalarda, daima orijinal yedek parçalar kullanılarak ürünün ömrü uzatılmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!