Altındağ Regal Servisi

Altındağ Regal Servisi 1Altındağ Regal servisi sayesinde evinizde bulunan Regal markalı birçok cihazın her türlü işlemini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Sizler için uzun süredir en kaliteli hizmeti vermekte olan Altındağ Regal servisi ile çağrı merkezi ya da mail adresi üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Şofben gibi su ve elektrik ile iç içe olan aletlerinizde en sağlıklı bakım ve tamir işlemini gerçekleştirebileceğiniz bu servis 7-24 hizmet için hazır bir şekilde beklemektedir.

Sizi mağdur etmeden her saat ulaşabileceğiniz servisimiz aynı zamanda en hesaplı fiyat garantisini de vermektedir.

Her mevsim kullanımı oldukça yaygınlaşmış olan klima cihazları eğer tam randımanlı bir şekilde çalışmıyorsa bakıma ihtiyaç duymaktadır.

Altındağ Regal servisi olarak klimanıza yılda iki kez bakım yaptırmanızı, cihazınızın verimli çalışması açısından şiddetle öneriyoruz.

Sizler için sadece montaj ve kurulum değil aynı zamanda bakım ve tamir işlemi de yapan Altındağ Regal servisi ile iletişime geçerek klimanızın bakımını yaptırabilirsiniz.

Artık her evde kullanılan klima cihazlarının verimli çalışmamasının en büyük sebeplerinden biri içindeki parçaların yıpranmış olmasıdır. Sizler için yedek parça stoğu yapan Altındağ Regal servisi sayesinde klimanızdaki arızalı ya da yıpranmış parçaların değişimini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda tamamı orijinal olan bu parça stoğundan Altındağ Regal servisi aracılığı ile yılın her günü ve her saati kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Klimanızın tekrar verimli bir şekilde çalışması için oldukça önemli bir yeri olan orijinal parçaları Altındağ Regal servisi tarafından satın alabilir ve parçaların yerleştirilmesi işlemini oldukça hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Kadınların evdeki en büyük yardımcılarından biri olan Regalçamaşır makineleri için servisimizdeki uzman Altındağ Regal servisi ekibimizden her an yardım alabilirsiniz.

Son derece profesyonel bir şekilde çamaşır makinenizi fişe takıp çalıştırdığınızda sigortalarınız atıyorsa, tesisatınız kısa devre yapıyor demektir.

Tesisatınızın kısa devre yapması aynı zamanda evinizdeki elektronik cihazlara da zarar verebilir. Bu gibi durumlarda Altındağ Regal servisi ile iletişime geçerek kısa devre problemini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Regal bulaşık makinesi tasarruflu kullanımı sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bulaşıklarınızda yemek artıklarının kalması durumunda tuzu değiştirerek hızlı ve basit bir şekilde çözüm elde edebilirsiniz. Ancak makineniz çalıştırdıktan belli bir süre sonra duruyor ya da programları atlayarak çalışıyorsa komut alma problemi yaşıyor demektir.

Altındağ Regal servisi ile iletişime geçerek profesyonel bir şekilde makinenizin tamirini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda 1 yıl içinde onarım yapılan parça tekrar arıza yapıyorsa herhangi bir ücret talep etmeden Altındağ Regal servisi makinenizin onarımını sağlayacaktır.

Her evde zorunlu ihtiyaç olarak bulunan Regal buzdolapları da taşınma esnasında bir kere fişten çekildikten sonra en az 3 saat boyunca tekrar fişe takılmamalıdır. Bu 3 saat buzdolabının dinlenmesi ve tekrardan soğutabilmek için geçirmesi gereken süredir. Böylelikle buzdolabınıza zarar vermeden tekrardan uzun süreli kullanımını sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!