Altındağ Vaillant Servisi

Altındağ Vaillant Servisi Ankara ilimizin metropol ilçelerinden birisi olan Altındağ ve çevresinde Vaillant cihazlara gerekli tüm teknik bakım ve onarımı garantili bir şekilde yapan alanında lider firmalardan bir tanesidir.

Altındağ sakinleri yılın 365 günü Vaillant marka kombi ve şofbenlerini garantili bir şekilde servisimizden kontrol sağlayabilir. Öyle ki cihazlarınızda bir parça sorunu var ise orijinal yedek parça temini de sağlamakla beraber cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmaktayız.

İso 9001 belgeli firmamız alanında uzman teknisyenleri ile 25 yıldır olduğu gibi Altındağ sakinlerinin kombi ve şofben bakımlarını yerinde ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Vaillantkombi ve şofbenler konusunda her ne kadar kaliteli cihazlar ortaya çıkarmış olsa da bazen hiç beklenmeyen anlarda parça ya da üretimden kaynaklı arızalar ortaya çıkabilmektedir.

Böyle durumlarda cihazlarınıza profesyonel bakım gerekecektir. Gezici servis araçlarımız ile cihazlarınıza en hızlı ve garantili şekilde Altındağ Vaillant Servisi teknik birimleri bakmaktadır.

Şofbenler ile ilgili gün içerisinde pek çok arıza kaydı almaktayız. Şofbenlerde sık karşılaştığımız durumlardan bir tanesi baca tıkanmasıdır. Gaz yolunda ortaya çıkan bir sorunda en hızlı şekilde müdahale edilmelidir. Ancak bu profesyonel bir şekilde yapılmalıdır.

Şofbende fan bozulması ya da prostat kısa devre yapması gibi durumlar ortaya çıkabilir. Yıllık bakımlar çerçevesinde tüm bu parçalar kontrolden geçmekte ve bakımı yapılmaktadır.

Elektronik kart şofbeninizin en önemli parçalarından birisidir. Elektronik kart fan motorunun çalışması için gerekli enerjiyi göndermez ise şofbeniniz arızaya düşecektir. Ayrıca elektronik kart bozulur ise cihazınıza enerji de gitmeyecektir. Altındağ Vaillant Servisi olarak şofbeninizdeki elektronik kart sorununu hızlı bir şekilde çözmekte ve cihazınıza performansını kazandırmaktayız.

Şofbenlerde baca kontajının takılı kalması sık karşılaştığımız sorunlardan bir tanesidir. Bacadan su girmesi halinde baca fanı takılı olmuş olabilir. Ana kart değişimi, hava akış svici değişimi gerekebilir. Eğer bir parça değişimi gerekecek ise bunu Vaillant marka orijinal parçalardan sağlamakla beraber Altındağ Vaillant Servisi teknisyenlerimiz montajını gerçekleştirmektedir.

Kombilerde ise çalışmasına rağmen ısıtmadığı yönünde şikâyetler alabiliyoruz. Kalorifer dönüş hattındaki tıkanıklık bu sorunun sebeplerinden birisidir. Filtre temizliği aksatılmadan yapılmalıdır. Kombide ısıyı algılayan parçalar bulunmaktadır. Eğer ısı algılaması yapılamaz ise cihaz arıza verecek ve ısıtma yapmayacaktır.

Kombinizin tam anlamı ile sorunsuz ısıtma yapabilmesi için yıllık bakımları hiçbir şekilde ertelememeniz gerekir. Bunun için günün 24 saati Altındağ Vaillant Servisi operasyon merkezimizi arayabilir ve arıza kaydı oluşturarak hem bakım hem de onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ankara için tek numaramızdan ulaşabileceğiniz gibi online olarak web sitemizden de ulaşmanız mümkündür.

Sertifikalı güvenli ve eğitimini tamamlamış bir personel desteği kaliteli ekipman katkısı ile beraber servis hizmetini daha uç noktaya taşıyor. Garanti başlangıcı ve sorunsuz hizmet faydalanma avantajı için servis çağırmanın önemini kesinlikle hatırlayın. Burada sertifikalı bilinçli ve nezaketi üst düzeyde olan personel her konuda sizi aydınlatacak ve gereken yardımı yapacaktır.

24 saat boyunca tam manası ile görevde olan nöbetçi personel katkısıyla Altındağ Vaillant Servisi gerçekten bu konuda aranılan ve güvenilen kombi şofben ve klima bakım merkezi adresi oldu. İnsan kaynaklarına en iyi şekilde kullanan bununla beraber ekipman takviyesini hiçbir zaman ihmal etmeyen firma orijinal yedek parça tedariki noktasında da önemli adımlar atmış durumda.

Kurumsal yapıyı geliştiren ve servis hizmeti ile bütünleştiren Altındağ Vaillant Servisi kısa yoldan ve kolay avantajlarla beraber hemen ulaşım imkânı ile size yardımcı oluyor. Hızlı ve güvenilir iletişimi kullanarak siz de bu performansı değerlendirebilirsiniz. Üretimde kendi anlayışını en iyi şekilde temsil etmiş firma, servis için yine önemli çalışmalar yaparak gelişimi sağlamıştır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!