Altındağ Alarko Servisi

Alarko Servisi

Altındağ Alarko Servisi işindeki başarıyı gayretli ve özverili çalışmaya borçludur. Eğer bir Alarko kullanıcısıysanız ve küçük sorunlar yaşıyorsanız , sadece problemler için değil bakım ve onarım işi yaptırmak istiyorsanız doğru platformdasınız demektir. Servis merkezimiz tamamen işine odaklanarak siz değerli müşterilerimizden gelecek olan çağrıları kayıt altına almak için aralıksız mesai vermektedir.

Altındağ Alarko Servisi kombi cihazlarınızın tamiri , şofben gibi sıcak su ihtiyacımızı karşılayan cihazlarınızın bakımı , klima gibi , kavurucu yaz aylarında konforlu yaşamamızı sağlayan cihazlarınızın eksiklerinin giderilmesi konusunda özel oluşturulmuş ve eğitimli kadroları ile sizlere en iyi hizmeti sunarak , sorunlarınızı çözümleme imkanı sağlamaktadır.

Altındağ Alarko Servisi takım ruhu ile çalışma gayreti içinde olan , personel eğitimine azami önem veren , müşteri memnuniyet ilkesini hep ilk sıraya almış , online destek birimleri ile en müşkül durumunuzda bile sizlere destek sağlayan , yüksek kar amacı gütmeyerek müşterilerini ekonomik açıdan düşünen , tecrübelerini her tamir işlemine mutlaka yansıtan , servis sonrası da işinin arkasında duran kaliteli güvenilir bir tamir merkezidir.

Bu güne kadar yapmış olduğumuz her işlemde üstün başarı sağlamamız neticesinde de Altındağ bölgesinde müşteri ilişkilerimizi hep üst seviyede ve olumlu tutmayı başardık.

Altındağ Alarko Servisi tamiratlarını mümkün olduğunca yerinde tamamlamaya çalışır , fakat bazı durumlarda mecburen cihazın tamir atölyemize gitmesi gerekebilir. Bu gibi durmda kısaca tarafınıza bilgi verilerek onarım başlatılır ve izniniz dahilinde ürün nakli yapılır. Atölyeye giren cihaz mümkün olan en kısa sürede elden geçirilir.

Çünkü sizi bekletmek ve mağdur etmek bizim hiç istemediğimiz bir durumdur. Tüm tesler yapılarak başarılı bir şekilde arızası giderilen ürün hızlı bir şekilde tekrar yerine nakledilerek montajlanır. Son kontrolleri ve çalışma prensipleri de yapılarak kullanımınıza sunulur. 

İşlem bitiminde Altındağ Alarko Servisi sizlere işcilik ve kullanılan malzeme ile birlikte tam 1 yıl garanti verir. Bu sebeple de takip eden ilk 12 aylık süreçte aynı arızanın tekrarlanması durumunda hiç bir ücret ödenmeden tamiratınız tekrarlama veya parçanızı işcilik ücreti bile vermeden değiştirmemizi sağlayabilirsiniz. Eksiksiz , memnun kalacağınız ve sizi her yönden mutlu edecek tamiratlarımızdan faydalanmak için hemen Altındağ bölgesinde görev yapan Altındağ Alarko Servisi çalışanı ekiplerimizi arayabilir, sorunlarınızı giderbilirsiniz.