Altındağ Alarko Servisi

Altındağ Alarko Servisi işindeki başarıyı gayretli ve özverili çalışmaya borçludur. Eğer bir Alarko kullanıcısıysanız ve küçük sorunlar yaşıyorsanız , sadece problemler için değil bakım ve onarım işi yaptırmak istiyorsanız doğru platformdasınız demektir. Servis merkezimiz tamamen işine odaklanarak siz değerli müşterilerimizden gelecek olan çağrıları kayıt altına almak için aralıksız mesai vermektedir.

Altındağ Alarko Servisi kombi cihazlarınızın tamiri , şofben gibi sıcak su ihtiyacımızı karşılayan cihazlarınızın bakımı , klima gibi , kavurucu yaz aylarında konforlu yaşamamızı sağlayan cihazlarınızın eksiklerinin giderilmesi konusunda özel oluşturulmuş ve eğitimli kadroları ile sizlere en iyi hizmeti sunarak , sorunlarınızı çözümleme imkanı sağlamaktadır.

Altındağ Alarko Servisi takım ruhu ile çalışma gayreti içinde olan , personel eğitimine azami önem veren , müşteri memnuniyet ilkesini hep ilk sıraya almış , online destek birimleri ile en müşkül durumunuzda bile sizlere destek sağlayan , yüksek kar amacı gütmeyerek müşterilerini ekonomik açıdan düşünen , tecrübelerini her tamir işlemine mutlaka yansıtan , servis sonrası da işinin arkasında duran kaliteli güvenilir bir tamir merkezidir.

Bu güne kadar yapmış olduğumuz her işlemde üstün başarı sağlamamız neticesinde de Altındağ bölgesinde müşteri ilişkilerimizi hep üst seviyede ve olumlu tutmayı başardık.

Altındağ Alarko Servisi tamiratlarını mümkün olduğunca yerinde tamamlamaya çalışır , fakat bazı durumlarda mecburen cihazın tamir atölyemize gitmesi gerekebilir. Bu gibi durmda kısaca tarafınıza bilgi verilerek onarım başlatılır ve izniniz dahilinde ürün nakli yapılır. Atölyeye giren cihaz mümkün olan en kısa sürede elden geçirilir.

Çünkü sizi bekletmek ve mağdur etmek bizim hiç istemediğimiz bir durumdur. Tüm tesler yapılarak başarılı bir şekilde arızası giderilen ürün hızlı bir şekilde tekrar yerine nakledilerek montajlanır. Son kontrolleri ve çalışma prensipleri de yapılarak kullanımınıza sunulur.

İşlem bitiminde Altındağ Alarko Servisi sizlere işcilik ve kullanılan malzeme ile birlikte tam 1 yıl garanti verir. Bu sebeple de takip eden ilk 12 aylık süreçte aynı arızanın tekrarlanması durumunda hiç bir ücret ödenmeden tamiratınız tekrarlama veya parçanızı işcilik ücreti bile vermeden değiştirmemizi sağlayabilirsiniz. Eksiksiz , memnun kalacağınız ve sizi her yönden mutlu edecek tamiratlarımızdan faydalanmak için hemen Altındağ bölgesinde görev yapan Altındağ Alarko Servisi çalışanı ekiplerimizi arayabilir, sorunlarınızı giderbilirsiniz.

Altındağ Alarko Servisi Alarko marka kombi, klima ve şofben konusunda Altındağ sakinlerine her daim olduğu gibi gece gündüz 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.  Kombi, klima ve şofben günümüzde ev ve işyerlerinde sık bir şekilde kullanılan cihazlardır. Öyle ki bu cihazlardan bir tanesi arızalansa günün tüm işleri aksayabilir. Bu sebeple cihazların gerekli rutin bakımlarının yaptırılması son derece önemlidir.

Yılda en az bir defa yaptıracağınız bir bakım ileride ortaya çıkabilecek arızaların da önün kesecektir. Alarko markası ülkemizin hemen her yerinde olduğu gibi Altındağ ilçemizde de sık tercih edilen kusursuz modelleri ile günlük işleri rahatlıkla görmenizi sağlayan cihazlardır.

Alarko kullanan Altındağ sakinlerine yıllardır olduğu gibi alanında uzman teknisyenlerimiz ile günün 24 saati hizmet vermekteyiz. Gezici servis araçlarımız ile hiçbir şekilde vakit kaybetmiyor ve hızla sizlere yardımcı oluyoruz. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında çözüm odaklı hizmet vermektedir. Bu anlamda Altındağ Alarko Servisi olarak müşteri memnuniyeti bizim için daima birinci planda olmaktadır.

Kombilerle ilgili gün içerisinde pek çok şikâyet alabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi kombinin gürültülü çalışmasıdır. Kombiden genellikle fan yüzünden ses çıkmaktadır. Düzenli bakım yapılmadığı takdirde filtre toz ve kirle dolmakta bu da ses oluşumuna neden olmaktadır.

Fanlardan çıkan sesi ancak kapsamlı bir temizlikle ortadan kaldırmanız mümkündür. Bacalı kombilerde ise kömür yatakları aşınması ile ortaya ses çıkabilmektedir. Cihazınızdaki gürültünün kaynağı ancak Altındağ Alarko Servisi ekiplerimiz yapacağı kapsamlı bakım neticesinde belirlenecek ve doğru yöntemle onarımı gerçekleşecektir.

Dilediğimiz an aralıksız sıcak su sağlayan şofbenler konusunda da günlük olarak bir takım arıza kayıtları almaktayız. Örneğin şofben çalışıyor ancak aniden duruyorsa diyaframda bir yırtık oluşmuş olabilir.

Ayrıca şofbenin termokulpu arızalanmış da olabilir. Baca sensörü arızalanmış ise yine şofben çalışmada sorunlar çıkaracaktır. Yapılacak birkaç kontrol ile şofbeninizin çalışmama sorununu anında bularak onarımını gerçekleştiriyoruz. Kombileriniz gibi şofbenleriniz de yıllık bakıma ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır. Altındağ Alarko Servisi uzman teknisyenlerimiz Alarko marka şofbeninize gerekli tüm bakımları garantili bir şekilde sağlamaktadır.

Şofbenden sıcak suyun yetersiz gelmesi aldığımız bir diğer arıza kaydıdır. Şofbenin dedentörü arızalanmış ise şofbenin sıcak su verimi düşmüş olabilir. Dedentörün değişmesi gerekirse sizlere orijinal Alarko yedek parça sağlayan teknik birimimiz bu konuda sizlere zaman kaybetmeden yardımcı olacaktır. Altındağ Alarko Servisi operasyon merkezimize günün 24 saati Ankara için tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz telefonla destek ya da online destek gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!