Altındağ Altus Servisi

Altındağ Altus servisi; sayesinde evinizdeki ya da iş yerinizdeki Altus markalı cihazların bakım, tamir, arıza, temizlik, parça değişimi, montaj ya da kurulum gibi işlemlerini hem çok hesaplı hem de oldukça hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için 7-24 çalışan profesyonel ekibimize ile çağrı merkezi ve mail yolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Şofbenler; kombi kullanılmayan evlerde, özellikle de banyoda sıcak su için kullanılan elektronik cihazlardandır. Oldukça kolay bir kullanım sağlayan şofben zamanla bozulabilir ve içindeki parçalar yıpranabilir.

Bu gibi durumlarda Altındağ Altus servisi ile iletişime geçerek parça değişimi ya da tamir hizmeti alabilirsiniz.

Altus çamaşır makinesi sayesinde çamaşırların zahmetsiz ve hijyenik bir şekilde temizliği sağlanmaktadır. Ancak kullanılan deterjan ve yumuşatıcı hem makinenizin hem de çamaşırlarınızın sağlığı için oldukça önemlidir.

Altındağ Altus servisi ekibine göre makinenizin rezistansının sağlığı için de uygun deterjan kullanımı oldukça önemlidir. Ancak Altındağ Altus servisi sayesinde rezistansınızın herhangi bir şekilde çalışmaması durumunda orijinal yedek parça değişimi yaptırabilir ve aynı verimle makinenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Her ne kadar sıcak su ve deterjan kullanılsa da bazen bulaşıkların lekelerinin çıkmadığını fark ederiz. Bunun en büyük sebebi makine tuzudur. Bu gibi durumlarda Altındağ Altus servisi ile iletişime geçmeden önce makinenin tuzunu değiştirmek en doğru karar olacaktır.

Altındağ Altus servisi aynı zamanda bulaşık makinesi tamir ve bakım işlemleri gibi işlemleri de oldukça hesaplı bir şekilde yapmaktadır.

Her evde demirbaş olarak bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyonunuzun arızalanması durumunda Altındağ Altus servisi ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz.

Altındağ Altus servisi; elektronik test cihazları kullanarak profesyonel bir şekilde televizyonunuzdaki arızayı bulup, sizler için en hesaplı çözüm yöntemini belirleyecektir. Altındağ Altus servisi aynı zamanda orijinal parça stoğu da yapmaktadır. Orijinal parça stoğu sayesinde Altus markalı cihazlarınızda kolaylıkla parça değişimi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle yaz mevsiminde hepimizin kurtarıcısı olan klima cihazları aynı kombiler gibi belli rutin aralıklar ile bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Toz ve kiri tutan filtrelerin temizliği klimaların en önemli bakımlarındandır.

Altusklimanızda filtre temizliği yaparak hem daha sağlıklı hem de çok daha uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Altındağ Altus servisi ile iletişime geçerek klimanızda filtre temizliği ya da filtre değişim işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Yiyecek ve içeceklerimizi uzun süre taze bir şekilde muhafaza edebildiğimiz Altusbuzdolapları her evde bulunan en önemli beyaz eşyalardan biridir. Ancak ne yazık ki zaman zaman buzdolaplarında soğutmama ve içerisinden “çıt çıt” sesi gelmektedir.

Buzdolabınızın bu şekilde ses çıkarıp yiyeceklerinizi soğutmamasının sebebi kompresörün bozulmasıdır. Kompresör tamiri ya da değişimi için Altındağ Altus servisi ile iletişime geçebilir ve en hızlı şekilde buzdolabınızın tamirini sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!