Altındağ Arçelik Servisi

Arçelik Servisi

Altındağ Arçelik servisi ile evlerinizde bulunan tüm Arçelik beyaz eşyaların tamirat ve onarımı yapılmaktadır. Beyaz eşyalarında meydana gelen aksamalar ve anormal durumlar gördüğünüzde Altındağ Arçelik servisi ile iletişime geçmeniz yeterli olacak ve cihazınızın adı ve modeli ile bilgi vermeniz durumunda da teknik ekipler hazırlıklı olarak adresinize geleceklerdir.

Arçelik kombi ürünleriniz için tüm modellerde elektronik kart değişimi yapılmaktadır. Arçelik klima ürünlerinde filtre temizliği yapılmaması sebebi ile arızalar oluşabilir. Ekiplerimiz klimalarda filtre temizliği hakkında bilgi vermektedir. Tüm şofben modellerinde elektrik ve su bağlantıları servisimiz tarafından yapılmakta olup yalıtımlı şekilde izolasyonu da yapılır. Arçelik çamaşır makinesi için motor arızaları yerinde ya da servisimizde etkili bir biçimde giderilmektedir.

Bulaşık makinesinde meydana gelebilecek ve su tesisatındaki dengesizliklere ya da kesintilere bağlı olarak oluşan aşırı kireç problemi etkili bir temizlik ile giderilir ve bulaşık makinesi size çalışır durumda servis ekibi tarafından teslim edilmektedir. Buzdolabı arızalarında ise motora yabancı madde girmesi olayı sıkça yaşandığı için deneyimli ekiplerimiz hızlı şekilde girebilecek yabancı maddeleri tespit ederler.