Altındağ Arçelik Servisi

Altındağ Arçelik Servisi, evlerimizde ve işyerlerimizde en sık kullandığımız cihazlar beyaz eşyalarımız, şofbenklima ve televizyonlardır. Ancak bu elektronik cihazlarımızın çok iyi bakıma ihtiyacı olduğu da bir gerçektir.

Yıllık bakımı gereken şofbenklima ile temizliği ihmal edilmemesi gereken beyaz eşyalarınıza gerekli özeni gösterdiğiniz takdirde herhangi bir sorun çıkarmadan yıllarca işinizi görecektir.

Altındağ ilçesi Ankara ilimizin en büyük metropol ilçelerinden birisidir. Altındağ ve çevresinde Arçelik marka cihaz kullanan herkese teknik bakım anlamında yardım sunuyoruz. Üstelik bunu yaparken bir yıllık servis garantisi de sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile siz Altındağ sakinlerini sadece tek bir telefonla ulaşabileceği noktadayız. Gezici servis araçlarımız ile hızlı bir şekilde hareket etiğimizden günün her saati sizlere vakit kaybı yaşatmanda yetişiyoruz.

Ayrıca yedek parça ihtiyaçlarında sizlere orijinal Arçelik yedek parça sunuyor ve cihazlarınızı ilk günkü performansında sizlere teslim ediyoruz. Yerinde ya da donanımlı atölyemizde sizlere bakım onarım hizmetini kusursuz bir şekilde Altındağ Arçelik Servisi kalite ve garantisi ile sağlıyoruz.

Arçelik markasının mutfaklarda olmazsa olmaz cihazlarından bir tanesi gıdalarımızı sakladığımız buzdolaplarıdır. Buzdolabınızın ömrünü uzatmak adına pek çok tedbir almanız mümkündür.

Arçelik buzdolabınızın motoru çalışıyor ancak soğutma yapmıyor ise yine bir kompresör arızası ortaya çıkmış olabileceğinden bakımı uzman bir teknisyen tarafından yapılmalıdır. Eğer buzdolabınızda aşırı donma durumu var ise ısıtıcılar arızalanmış olabilir, kontrolü sağlanmalıdır.

Eğer taşınmışsanız Arçelik buzdolabınızı yeni yerinde çalıştırmadan önce 3 saat kadar fişe takmadan bekletmeniz önerilir. Aksi halde cihazınız çalışmayabilir. Arçelik buzdolabınızda yaşayacağınız sorunlarda uzman desteği için mutlaka Altındağ Arçelik Servisi telefon numaramızdan bizlere ulaşınız.

Eğer buzdolabınız soğutmuyor ve 4-5 saniyede bir çıtlama sesi çıkarıyor ise cihazınızın kompresörü arızalanmış demektir ve bakım gerektirir. Kompresör buzdolabının çalışması açısından son derece önemli parçasıdır. Bu sebeple herhangi bir arızalanma durumu söz konusu olmamalıdır. Böyle bir durumda vakit kaybetmeden Altındağ Arçelik Servisi irtibat numaramızdan bizlere ulaşarak profesyonel yardım talep etmelisiniz.

Sıcak yaz günlerinin klimalarını Arçelik markasından tercih etmişseniz ise yine yıllık bakımları uzman teknisyenlerimiz sizler için gerçekleştirecektir. Klimanızın ideal sıcaklığı 22 derece olmaktadır. Ayarınızı buna göre sabit yaparsanız hasta olmaktan da kurtulur, sağlık problemi yaşamazsınız.

İç ve dış ünitelerin yılda en az bir kez kapsamlı bir şekilde temizlenmesi gerektiğini unutmayınız. Ünite temizliğine dair detaylı bilgi için Altındağ Arçelik Servisi müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Arçelik marka tüm cihazlarınızda aklınıza takılan sorularda, bakım, onarım işlemlerinde Altındağ Arçelik Servisi operasyon merkezimizden sizlere anında teknik destek göndermekteyiz.

Altındağ Arçelik servisi ile evlerinizde bulunan tüm Arçelik beyaz eşyaların tamirat ve onarımı yapılmaktadır. Beyaz eşyalarında meydana gelen aksamalar ve anormal durumlar gördüğünüzde Altındağ Arçelik servisi ile iletişime geçmeniz yeterli olacak ve cihazınızın adı ve modeli ile bilgi vermeniz durumunda da teknik ekipler hazırlıklı olarak adresinize geleceklerdir.

Arçelik kombi ürünleriniz için tüm modellerde elektronik kart değişimi yapılmaktadır. Arçelik klima ürünlerinde filtre temizliği yapılmaması sebebi ile arızalar oluşabilir. Ekiplerimiz klimalarda filtre temizliği hakkında bilgi vermektedir.

Tüm şofben modellerinde elektrik ve su bağlantıları servisimiz tarafından yapılmakta olup yalıtımlı şekilde izolasyonu da yapılır. Arçelik çamaşır makinesi için motor arızaları yerinde ya da Altındağ Arçelik Servisi mekez servisimizde etkili bir biçimde giderilmektedir.

Bulaşık makinesinde meydana gelebilecek ve su tesisatındaki dengesizliklere ya da kesintilere bağlı olarak oluşan aşırı kireç problemi etkili bir temizlik ile giderilir ve bulaşık makinesi size çalışır durumda servis ekibi tarafından teslim edilmektedir.

Buzdolabı arızalarında ise motora yabancı madde girmesi olayı sıkça yaşandığı için deneyimli ekiplerimiz hızlı şekilde girebilecek yabancı maddeleri tespit ederler.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!