Altındağ Ariston Servisi

Ariston Servisi

Yeni alınan eşyaların montajı ve gerekli bakımı konusunda hizmet veren Altındağ Ariston servisi olarak ihtiyaç duyulan her an müşterilerimizin yanında oluruz. Kombi montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra küçük ev aletleri de evden alınarak bakımları kısa süre içerisinde tamamlanır.

Hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer alan klima arızalarında da konusunda deneyimli teknisyenlerimiz devreye girer. Kaliteli hizmet anlayışımız müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürülür. Çamaşır makinesi arızası pek çok evde hayatı durma noktasına getirebilir. Uzman kadromuz her şartta hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet vermek için organize olmuştur. Ürün montajından ilk bilgilendirme hizmetine kadar geniş bir alanda verdiğimiz hizmetler eksiksiz olarak sürdürülür.

Ev veya iş yerinde kullanılan şofben ve her çeşit cihazın bakım, onarım, montaj, yedek parça ihtiyaçlarını profesyonel ekiplerimizle aynı gün çözme garantisi veririz. Buzdolabı, ankastre ve küçük ev aletlerinde yaşadığınız sorunlar için Altındağ Ariston servisini arayabilirsiniz. Müşterilerimizin yaşadığı mağduriyeti önlemek için gerekli hizmetler kısa süre içerisinde tamamlanır. Bulaşık makinesi arıza bildirimlerine hızlı geri dönüş yapılarak konunun aynı gün içinde çözümü sağlanır.