Altındağ Ariston Servisi

Altındağ Ariston Servisi olarak her geçen gün kendimize geliştirmekte ve gelişen teknoloji şartlarına ayak uydurmaktayız.Eğitimli personellerimiz ve güleryüzlü müşteri temsilcilerimiz ile geçmişte olduğu gibi günümüzde ve gelecekte de siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz

İşimizi severek yaptığımızdan dolayı herhangi bir zorluk çekmeden cihazlarınızın arızalarını 24 saat içerisinde gidermekteyiz.Ariston marka kombi,klima, şofben ve beyaz eşya ürünlerinde yaşadığınız her türlü problemde hiç çekinmeden Altındağ Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz

Ariston kombi ürünlerinde aklınıza takılan her türlü soru ve sorunlarda müşteri hizmetlerimizi arayarak Altındağ Ariston servisi ekiplerimize ulaşabilirsiniz.Her biri alanında uzman servis arkadaşlarımız sizlere sorununuzu hakkında detaylı bilgiler verecektir.Ariston kombi satın aldıysanız ve yıllardır Ariston kullanıcısı iseniz, kombinize gereken önem vermelisiniz.

Kombi kullanım süresini daha da uzatmak için cihazınıza birtakım bakım yaptırmanız gerekmektedir.Senede en az 2 defa yaptırmanız gereken kombi bakımları Altındağ Ariston servisi ekip arkadaşlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır.Öncelikli olarak Altındağ Ariston servisi sizlere, kombi kullanımından önce yapmanız gereken davranışları dikkatli bir şekilde anlatmaktadır.

Sizlerde cihazın içinden çıkan kullanım kılavuzunu detaylı bir şekilde inceleyerek kombi kullanımı konusunda yeterli sayıda bilgiye ulaşabilirsiniz. Bazı Ariston kombi ürünlerinde cihaz arıza verdiği anda ekranda arıza kodu yazabilir.

Bu durumda sizlerin işini kolaylaştırmak adına kullanma kılavuzunun karşısında arıza kodları ile ilgili müşterilerimizin yapması gereken kurallar yazmaktadır.Yaşadığınız arızada arıza kodlarını karşısında yazan talimatları uyguladınız fakat sorununuz hala devam ediyorsa Altındağ Ariston servisi ekip arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Altındağ Ariston servisi Ariston klima kullanıcılarına birtakım tavsiyelerde bulunmaktadır. Öncelikli olarak klimanızı sürekli aç kapa halinde çalıştırmayınız. Aç kapa yapılan klimalar daha fazla enerji sarfiyatı yapacak ve sizleri mali açıdan zora sokacaktır.Klimanızı yaz ve kış mevsimlerinde optimum ayarlarda kullanmanız sizin klimadan daha fazla faydalanmanıza dakatkı sağlayacaktır.

Altındağ Ariston servisi Ariston klima cihazlarında yaşadığınız her türlü problem de sizlere 7/24 destek sağlamaktadır.Hatta çeşitli arızanızda online destek ekibimiz ile servis çağırmanıza bile gerek kalmayacak şekilde arızalarınıza çözüm üretmekteyiz.

Online servis ekibimiz sizlere arızanız hakkında yapmanız gereken davranışları söylemekte ve bu davranışlar doğrultusunda arızanız giderilmedi ise servis ekip arkadaşlarımız arıza yerine de gelip incelemekte ve 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde problemi çözüme kavuşturmaktadır.

Ariston kombi ve klima ürünlerinde yaşadığınız her türlü problemde Ankara merkezinde ve Altındağ ilçesinde Altındağ Ariston servisi ekip arkadaşlarımıza ulaşmanız, sorunuzu kısa bir süre içerisinde çözülmesine katkı sağlayacaktır.

Ariston beyaz eşyalardan; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi ürünlerden zaman zaman arıza şikayeti ile bizlere başvurmaktasınız.Örneğin, Ariston buzdolabı cihazınızda sesli çalışma problemi veya herhangi bir ğroblemde Altındağ Ariston Servisi arızalarınıza titizlikle yaklaşmakta ve sizlere en kısa sürede yardım etmekteyiz.

Yeni alınan eşyaların montajı ve gerekli bakımı konusunda hizmet veren Altındağ Ariston servisi olarak ihtiyaç duyulan her an müşterilerimizin yanında oluruz. Kombi montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra küçük ev aletleri de evden alınarak bakımları kısa süre içerisinde tamamlanır.

Hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer alan klima arızalarında da konusunda deneyimli teknisyenlerimiz devreye girer. Kaliteli hizmet anlayışımız müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürülür. Çamaşır makinesi arızası pek çok evde hayatı durma noktasına getirebilir.

Uzman kadromuz her şartta hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet vermek için organize olmuştur. Ürün montajından ilk bilgilendirme hizmetine kadar geniş bir alanda verdiğimiz hizmetler eksiksiz olarak sürdürülür.

Ev veya iş yerinde kullanılan şofben ve her çeşit cihazın bakım, onarım, montaj, yedek parça ihtiyaçlarını profesyonel ekiplerimizle aynı gün çözme garantisi veririz. Buzdolabı, ankastre ve küçük ev aletlerinde yaşadığınız sorunlar için Altındağ Ariston servisini arayabilirsiniz.

Müşterilerimizin yaşadığı mağduriyeti önlemek için gerekli hizmetler kısa süre içerisinde tamamlanır. Bulaşık makinesi arıza bildirimlerine hızlı geri dönüş yapılarak konunun aynı gün içinde çözümü sağlanır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!