Altındağ Baymak Servisi

Baymak Servisi

Baymak marka kombi, klima ve şofbenleriniz için Ankara’da artık ayağınızda. Altındağ baymak servisi ile Altındağ’daki tüm baymak marka eşyalarınız için hızlı şekilde servis çağırabilir ve onarımını yaptırabilirsiniz. Altındağ baymak servisi yetkilileri cihazlarınızdaki arızaları incelemekte ve arıza sebebini tespit ettikten sonra kesin şekilde onarım sağlamaktadırlar.

Bu sebepler yanlarında her türlü baymak kombi yedek parçasını getirmekte ve ihtiyaç olabilecek durumlarda da diğer teknik ekiplerden ek parça ve yardım talep etmektedirler. Baymak marka her tip şofben, klima ve kombi ürünlerinizde gördüğünüz aksaklıklar ve yaşadığınız arızalar için servisle iletişime geçebilir ve onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Kısa süre içinde evinize ulaşan servis ekibi ayrıca kombilerin baca tıkanıklık ve temizlik kontrolü, termostat ve sıcaklık ayarı, kalorifer ısısının kontrolü, gaz basınç vanasının kontrolü, elektronik kart kontrolü ve değişimi gibi hizmetleri ve kontrolleri de yerine getirmektedir. Baymak marka beyaz eşyalarınızın arıza ve onarımlarının yanı sıra bakım ve temizlik işlemlerinin de yapıldığı servislerimiz sizin bir telefon kadar yakınınızda olup tüm bölgelere teknik servis ekibi göndermektedir.