Altındağ Baymak Servisi

Altındağ Baymak Servisi kaliteli güvenli ve aralıksız sıcak su alma adına kullandığınız kombiler, şofbenler, klima ve kazanlar doğru bir şekilde kullanıldıklarında, bakımları yapıldığında gayet verimli çalışarak kullanıcıları memnun etmektedir.

Her ne kadar bazen kullanıcı hatalarından dolayı bir takım sorunlar ortaya çıksa da genel anlamda baktığımızda bu tür cihazların parça, temizlik, genel bakım ihmallerinden dolayı ciddi sorunlar ortaya çıkardığını görüyoruz.

Oysa yılda sadece iki defa yapılacak bakımlar ile cihazlarınızdan sorunsuzca yararlanmak elinizdedir. Biz firma olarak Altındağ sakinlerine danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Bu anlamda cihazlarının bakımı, montajı, parçalarla ilgili sorunlarında da yanlarında oluyoruz.

Isıtma ve soğutma sistemleri evlerde, plazalarda, hastanelerde, okullarda, kamu ve özel binalarım hemen hepsinde kullanılan cihazlardır. Baymak ise bu kullanışlı cihazlarda en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Baymak marka cihazlarınızın bakımını mutlaka Baymak marka ve modellerine hakim bir teknisyene yaptırmalısınız.

Çünkü kullanıcıların en çok mağdur oldukları konulardan bir tanesi de cihazlara hakim olmayan kimselerin daha sonra pek çok ortaya çıkabilecek arızayı da tetiklemesidir. Böyle durumlara meydan vermemek adına Altındağ Baymak Servisi eğitimli teknisyenlerimiz ile asla işimizi şansa bırakmıyor ve sizlerin son derece memnun kalması için her türlü tedbiri alıyoruz.

Altındağ Baymak Kazan Servisi

Baymak markasının sıcak su ama adına en çok kullanılan cihazlarından bir tanesi kazanlardır. Özellikle büyük sitelerde iş merkezi ve fabrikalarda kazan sistemleri sık bir şekilde tercih edilir. Baymak ise bu konuda oldukça kaliteli cihazlar çıkartmaktadır. Kazanlarda karşınıza çıkabilecek arızalardan bir tanesi sorunlu yanma uyarısıdır.

Bunun anlamı cihazınızda kalitesiz, nemli ya da tozlu yakıt kullanıldığıdır. Aynı şekilde yanmanın sönmesi uyarısı da yanlış hava-yakıt ayarının olduğunu gösterir.

Öncelikle kuru ve tozsuz kömür kullanımına dikkat etmelisiniz. Ardından hava-yakıt ayarını mutlaka uygun bir şekilde düzeltmelisiniz. Bu konuda sizlere Altındağ Baymak Servisi ekiplerimiz vakit kaybetmeden yardımcı olacaktır.

Kazanlarda karşılaşılan bir başka sorun da kazan içerisinde yanmamış kömür birikmesidir. Bunun altında yatan neden fazla kömür beslemesidir. Kömür beslemeyi azaltmak adına kömür bekleme süresini artırabilirsiniz. Ancak problem devam ederse Altındağ Baymak Servisi teknik birimlerimizden uzman desteği alabilirsiniz.

Baymak kazanlar gibi kombi, klima ve şofbenlerde de karşınıza çıkabilecek pek çok arızada uzman desteği isterseniz bizleri gece gündüz demeden arayabilirsiniz. Altındağ Baymak Servisi kadromuz gezici servis araçları ile hizmet verdiğinden Altındağ ilçesinin neresinde olursanız olun vakit kaybetmeden yardımınıza koşmaktayız.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız bu anlamda hızlı ve çözüm odaklı işlem uygulayarak kullanıcının aynı sorunla bir daha karşılaşmaması adına gerekli önlemleri almaktadır.

Baymak marka kombi, klima ve şofbenleriniz için Ankara’da artık ayağınızda. Altındağ baymak servisi ile Altındağ’daki tüm baymak marka eşyalarınız için hızlı şekilde servis çağırabilir ve onarımını yaptırabilirsiniz. Altındağ baymak servisi yetkilileri cihazlarınızdaki arızaları incelemekte ve arıza sebebini tespit ettikten sonra kesin şekilde onarım sağlamaktadırlar.

Altındağ Baymak Kombi Servisi

Bu sebepler yanlarında her türlü baymak kombi yedek parçasını getirmekte ve ihtiyaç olabilecek durumlarda da diğer teknik ekiplerden ek parça ve yardım talep etmektedirler. Baymak marka her tip şofben, klima ve kombi ürünlerinizde gördüğünüz aksaklıklar ve yaşadığınız arızalar için servisle iletişime geçebilir ve onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Kısa süre içinde evinize ulaşan servis ekibi ayrıca kombilerin baca tıkanıklık ve temizlik kontrolü, termostat ve sıcaklık ayarı, kalorifer ısısının kontrolü, gaz basınç vanasının kontrolü, elektronik kart kontrolü ve değişimi gibi hizmetleri ve kontrolleri de yerine getirmektedir.

Baymak marka beyaz eşyalarınızın arıza ve onarımlarının yanı sıra bakım ve temizlik işlemlerinin de yapıldığı servislerimiz sizin bir telefon kadar yakınınızda olup tüm bölgelere teknik servis ekibi göndermektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!