Altındağ Beko Servisi

Altındağ Beko Servisi kurumsal kimliği ile ön plana çıkan, tüketici odaklı hizmetleri ile dikkat çeken, sertifikalı eleman çalıştıran, TSE ve Iso9001 gibi belgelere sahip , yenilikci ve öncü bir şirkettir. Tamirat sektöründe bir çok yeniliğe imza atarak her alanda rakipsizliğimizi her daim kanıtlamaktayız.

Beko markalı beyaz eşyalarınızı bakım ve onarımdan geçirteceğiniz ustalarımız size karşı hep saygı ve sevgi çerçevesinin dışına çıkmadan hizmet etmeyi amaçlamıştır. Klima bakım tamir ve montaj birimimiz de ustalık anlamında her türlü beceriye sahip, seçkin kişiler çalışmaktadır

Televizyon tamirini karadüzen değil, elektronik test cihazları yardımı ile gayet modern tekniklerle onaran Altındağ Beko Servisi teknisyenleri, işlemlerini kusursuzca tamamlamaktadır. Klima bölümümüz sadece yaz ayları değil yılın 365 günü hizmet başındadır. Bir çok kunutta ve iş yerinde yaz kış kullanılan klima üniteleriniz için Beko teknisyenleri ileri tekniklerle tamirat işlemi uygulamaktadır. Montaj ve yer değişimi işlerinizi de anahtar teslimi yapan Altındağ Beko Servisi, keşif , borulama , duvar delme gibi ağır işcilik isteyen durumlarda da yardımıcı olabilmektedir.

Altındağ Beko Servisi şofben kurulumu, montajı, projelendirme gibi servis müdahalesi gerektiren çalışmalar için de emrinizdedir. Beko şofben kullanıcıları özel olarak tercih ettikleri ve sağlamlığından emin oldukları bu cihazları uzun yıllar sorunsuz olarak kullanacağının bilincindedir.

Tabi ki bakımlarını aksatmamak şartı ile. Servis hizmetlerimiz arasında bakım için kurulan özel ekiplerimiz bulunmaktadır. Sadece o iş için çalıştıkları için dört dörtlük uygulamalar gerçekleştirmektedir. Altındağ Beko Servisi şofben bakımlarınızı da aksatmadan yaptırmanızı şiddetle tavsiye etmektedir.

Kombi cihazları, günümüzün en faydalı icatlarından biridir. Bireysel ısınmanın yanı sıra sıcak su temini için de kullandığımız bu ürünler gerekli şartlar yerine getirildiği taktirde güvenle kullanılır.Projelendirme bunların en başındadır. Ayrıca kurulumunu yaptırdıktan sonra garanti başlangıcını bir beko yetkili servisine yaptırmanız da şarttır.

Düzgün ve doğru tesisat kurulumu da şarttır. Altındağ Beko Servisi kombi gibi sıklıkla kullandığımız ürünlere standart üstü bakım ve tamir işlemi yapmaktadır. Rakip firmaların her zaman bir adım ilerisinde olan Beko Servisimiz Altındağ bölgesinin isim yapmış kuruluşlarındandır.

Çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı kurutma makinesi ve diğer elektrikli ev eşyalarınız bozulduğunda hiç dert etmeyin. İmdadınıza yetişecek bir servis olduğunu asla unutmayın. Altındağ Beko Servisi beyaz eşya tamir ve onarım uzmanıdır.

Yılların getirdiği tecrübe ile müdahalede bulunduğumuz tün ürünlerinizi ilk günkü işleyişine kavuşturarak uzun yıllar hizmet almanızı sağlıyoruz. Beko bir dünya markasıdır, ve bizler de bu markaya layık olacak bir çalışma performansı göztermeye azami gayret ediyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!