Altındağ Bosch Servisi

Bosch Servisi

Bosch markası genelde bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya setleri ile bilinmektedir. Bu ürünlerin dışında klima ve şofben gibi elektrikli aletlerin satış ve tamiratını da yapmaktadırlar. Altındağ bosch servisi tüm arıza taleplerinde en kısa sürede adresinize gelmektedir. Buzdolabı ve derin dondurucu gibi motor gücü yüksek beyaz eşyaların tamiratını yapan servisler bu cihazlarda meydana gelen kart arızalarını da gidermektedirler.

 Çamaşır makinesi gibi ürünlerde ise motora yabancı madde kaçması gibi durumlarda gerekli temizlik işlemini de yapmakta olan servislere telefon yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bosch marka şofben ürünlerinin kurulum ve onarımı Ankara’da hizmet veren servis şubeleri tarafından yapılır. Altındağ bosch servisi tüm çağrı durumlarında adrese hızla ulaşım sağlamaktadır.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe Bosch Servisi , Saimekadın , Oran Şehri Bosch Servisi , Esertepe , Şentepe , Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej Bosch Servisi, Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere Bosch Servisi, Ostim Bosch Servisi, Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent Bosch Servisi, Ayrancı Bosch Servisi, İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere Bosch Servisi, Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler Bosch Servisi, Ümitköy, Pursaklar Bosch Servisi, Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut Bosch Servisi, Mamak Bosch Servisi, Eryaman Bosch Servisi, Çukurambar Bosch Servisi, Batıkent Bosch Servisi, Yenimahalle Bosch Servisi, Keçiören Bosch Servisi, Dikmen , Çayyolu Bosch Servisi , Çankaya Bosch Servisi

Bosch kombi en çok arıza bildirimi alan ürünlerinden biri olup temel sebebi ise kullanıcı hataları olmaktadır. Servisler kombilerde baca tıkanıklığı kontrolü, termostat ayarı ve gaz kaçağının kontrolü, kombi gövdesinin ısınıp ısınmadığı, odaların belli bir sıcaklık değerine geldiğinde kombide ayarlama yapılması gibi işlemleri yapmakta ve kullanıcıya bilgi vermektedir.