Altındağ Bosch Servisi

Altındağ Bosch servisi olarak siz değerli Bosch kullanıcılarına Altındağ ilçesinde hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz. Kendimizi her konuda gün geçtikçe ilerletiyoruz ve bilgilerimizin taze kalması için sürekli olarak çalışıyoruz.

Bosch marka cihazların dilinden anlıyor ve gösterdikleri arızalar neticesinde sizlerin hayatınızı huzursuz geçirmemeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Tüm dünyada büyük bir marka haline gelen Bosch cihazları zaman zaman arıza verebiliyor. Bu arızaları neticesinde herhangi bir mağduriyet yaşamamak için Altındağ Bosch servisi sizin 7/24 hizmetinizdedir.

Gerek müşteri temsilcilerimiz olsun gerekse saha ekip arkadaşlarımız olsun her türlü arızanızda titizlikle çalışıyoruz.

Bosch marka kombi ürünlerinde yaşadığınız sıkıntılar çoğunlukla kombiden su akıtma, yeteri kadar ısıtmama problemi veya kombinin patlamalı bir şekilde çok gürültülü çalışması sorunlarıdır. Bu sorunlarla baş etmek aslında oldukça kolay. Öncelikli olarak Altındağ Bosch servisi sizlere bir takım tavsiyelerde bulunmak ister.

Bu tavsiyelerden bir kaçı şu şekildedir; Kombi cihazınızı kesinlikle akşam kapat sabah aç şeklinde kullanmayınız. Bu durum elektrik ve doğalgaz sarfiyatını daha çok arttıracaktır.

Akşam kapatılan sabah açılan kombiler çalışma esnasında daha fazla enerji harcayacakları için mali olarak sizler zor durumda kalacaksınız. Kombi cihazınızın su basıncını 1,5 bar civarında tutmanız cihazın daha iyi performans göstermesini sağlayacaktır.

Cihazınızın etrafını herhangi bir mutfak dolabı gibi bir ürünle kaplamayınız.Kombinize acil bir müdahale gerektiğinde zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Kombi cihazınız peteklerinizi ısıtmıyorsa bu durumda su tesisatını kontrol ettirmelisiniz.

Bosch klima ürünleri hayatımızın büyük bir çoğunluğunda bizlere yardımcı olmaktadır.Hayatımızı kolaylaştıran ve bizlere bambaşka dünyaların kapısını açan Bosch ürünleri arıza yaptığında Altındağ Bosch servisiekip arkadaşlarımız size bir telefon kadar yakındır.

Bosch klimacihazlarında su damlatma problemi ile karşı karşıya iseniz bu durumda öncelikli olarak cihazın fanlarını düzenli bir şekilde temizlettirmediğiniz akla gelir.

AltındağBosch servisi ekip arkadaşlarımız sorununuzu evinize kadar gelip 24 saat içerisinde çözüme kavuşturacaktır. Ayrıca siz değerli kullanıcılarımıza şiddetle şunu tavsiye ediyoruz.

Bosch klima ürünlerine senede en az 2 defa bakım yaptırmakgerekir. Klima ürünlerinin filtre temizliğine oldukça büyük önem göstermelisiniz. Filtresi tam olarak temizlenmeyen klimalar çeşitli hastalıklar etrafa yayar.Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için Altındağ Bosch servisi ekip arkadaşlarımıza sık sık danışınız.

Altındağ Bosch servisi sizlere Bosch marka çamaşır makinesi cihazlarınızda her türlü problemde yardımcı olmaktadır Çamaşır makinesi ürünlerinden aldığımız en çok şikayet cihazın yeteri kadar sıkma yapmamasıdır.

Böyle bir problemle karşılaştığınızda öncelikli olarak aklınıza fazla miktarda çamaşır yüklemesi yaptığınız gelmelidir. Eğer ideal kiloda çamaşır yüklediysenizve başka bir problem olduğunu düşünüyorsanız Altındağ Bosch servisi ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz ve sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bosch marka buzdolabı cihazları bulaşık makineleri ve şofben ürünlerinde de Altındağ Bosch servisi olarak sizlerin her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Bosch markası genelde bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı gibi beyaz eşya setleri ile bilinmektedir. Bu ürünlerin dışında klima ve şofben gibi elektrikli aletlerin satış ve tamiratını da yapmaktadırlar.

Altındağ bosch servisi tüm arıza taleplerinde en kısa sürede adresinize gelmektedir. Buzdolabı ve derin dondurucu gibi motor gücü yüksek beyaz eşyaların tamiratını yapan servisler bu cihazlarda meydana gelen kart arızalarını da gidermektedirler.

Çamaşır makinesi gibi ürünlerde ise motora yabancı madde kaçması gibi durumlarda gerekli temizlik işlemini de yapmakta olan servislere telefon yolu ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bosch marka şofben ürünlerinin kurulum ve onarımı Ankara’da hizmet veren servis şubeleri tarafından yapılır. Altındağ bosch servisi tüm çağrı durumlarında adrese hızla ulaşım sağlamaktadır.

Bosch kombi en çok arıza bildirimi alan ürünlerinden biri olup temel sebebi ise kullanıcı hataları olmaktadır. Servisler kombilerde baca tıkanıklığı kontrolü, termostat ayarı ve gaz kaçağının kontrolü, kombi gövdesinin ısınıp ısınmadığı, odaların belli bir sıcaklık değerine geldiğinde kombide ayarlama yapılması gibi işlemleri yapmakta ve kullanıcıya bilgi vermektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!