Altındağ Buderus Servisi

Buderus Servisi

Altındağ Buderus Servisi ile çalışmak, tamir hizmetlerinden faydalanmak büyük bir ayrıcalıktır. Çünkü kombi şofben ve klima tamir & bakım işleri dikkat ister, özen ister , hassas çalışma ister. İşte bu özelliklerin hepsini bünyesinde toplayan merkezimiz Buderus cihazlarınız için size özel hizmet sunmaktadır. Kombilerinizin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için, bakımlarının düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir.

Arızalandıkları zaman ise, Altındağ Buderus Servisi hizmetlerinden faydalanabilmeniz mümkündür. Arızalı bir kombi mutlaka onarılmalıdır. Bunun için de gerekli onarım işlemlerinin yapılması lazımdır. Karşılaştığınız bazı arıza durumlarında, baca kontrolü gerekli olduğu zamanlarda, gaz kokusu duyduğunuzda ya da gürültü yaptığında hemen bir yardım almalısınız. Gaz kokusu duyduğunuzda 187`yi aramanız gereklidir. Altındağ bölgesi sakinleri ile her zaman iyi ilişkiler içinde olan personellerimiz tüm gayretini ve enerjisini sizlerin memnuniyeti için harcamaktadır.

Eski zamanlardan günümüze yaygın bir şekilde kullanılan şofben yerini kombi cihazlarına bırakmış olsa da, hala şofbenin kullanıldığı evler de vardır. Buderus şofbende meydana gelen arızalarda da gerekli onarım hizmetlerini tecrübeli bir servisten almanız gerekmektedir. Bu konuda yardım alabileceğiniz Altındağ Buderus Servisi onarım ve bakım hizmetlerini güvenli bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Kombi veya Şofben ürününüzde arıza lambası yanıyorsa asla çalıştırmayınız. Hemen gaz vanasını kapatarak bize yani Altındağ Buderus Servisi ne haber veriniz. En kısa zamanda size ulaşacak olan personellerimiz tüm kontrolleri gerçekleştirecektir.

Doğru keşfedilerek, uygun montaj yapılması gereken Buderus markalı klima cihazlarınız belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duymaktadır. İç veya dış ünitenin nakil ya da yer değişim işlemi oldukça dikkatli yapılmalıdır. Bu nedenle profesyonel kişiler bu işlerle ilgilenmelidir. Klimaların temiz çalışması ve bulunduğu ortama zarar vermemesi son derece önemlidir. Klimaların düzenli olarak bakımlarının yaptırılması gerekmektedir Yaza girmeden yaptırmanızın uygun olacağını belirtmek isteriz, çünkü yoğun çalışma dönemine girecek olan klima ünitelerinizin en uygun bakım ve temizlik zamanı bahar aylarıdır.

Altındağ Buderus Servisi kombi klima şofben cihazlarınıza ihtiyaç anında kullanmak üzere hazırlamış olduğu yedek parça deposu ile de eksiksiz olarak ve tam zamnında müdahalelerde bulunmaktadır. Yüksek voltaj girmesi sebebi ile zarar gören kombi ve şofben ana kartınızın onarımı, mekanik aksamın deforme olmasından dolayı değişimi, pompanızın bozulması, fanınızın arızalanması gibi durumlar için önceden hazırlıklı davranan Buderus Servisimiz elinde bulundurduğu tüm modeller için gerekli olan yedek parçaları ile Altındağ bölgesindeki müşterilerine her an destek verme kabiliyetine sahiptir.

Altındağ Buderus Servisi sizlere 441 11 11 numaralı çağrı kabul hattı vasıtası ile destek olmaktadır. İstediğiniz an arama imkanınız bulunan hattımızın ucunda bulunan ekiplerimiz  sizlere aralıksız hizmet verebilmek amacı ile 24 saat hazır beklemektedir. Tarafımızca değiştirilen parçalar ve yapılan işcilik işlemleri tam 1 yıl garantimiz altındadır. Orjinal parça kullanımından asla taviz vermeyen Buderus servis merkezimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için yoğun bir tempoda çalışmaktadır.