Altındağ Buderus Servisi

Altındağ Buderus Servisi ile çalışmak, tamir hizmetlerinden faydalanmak büyük bir ayrıcalıktır. Çünkü kombi şofben ve klima tamir & bakım işleri dikkat ister, özen ister , hassas çalışma ister. İşte bu özelliklerin hepsini bünyesinde toplayan merkezimiz Buderus cihazlarınız için size özel hizmet sunmaktadır. Kombilerinizin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için, bakımlarının düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir.

Arızalandıkları zaman ise, Altındağ Buderus Servisi hizmetlerinden faydalanabilmeniz mümkündür. Arızalı bir kombi mutlaka onarılmalıdır. Bunun için de gerekli onarım işlemlerinin yapılması lazımdır. Karşılaştığınız bazı arıza durumlarında, baca kontrolü gerekli olduğu zamanlarda, gaz kokusu duyduğunuzda ya da gürültü yaptığında hemen bir yardım almalısınız. Gaz kokusu duyduğunuzda 187`yi aramanız gereklidir. Altındağ bölgesi sakinleri ile her zaman iyi ilişkiler içinde olan personellerimiz tüm gayretini ve enerjisini sizlerin memnuniyeti için harcamaktadır.

Eski zamanlardan günümüze yaygın bir şekilde kullanılan şofben yerini kombi cihazlarına bırakmış olsa da, hala şofbenin kullanıldığı evler de vardır. Buderus şofbende meydana gelen arızalarda da gerekli onarım hizmetlerini tecrübeli bir servisten almanız gerekmektedir. Bu konuda yardım alabileceğiniz Altındağ Buderus Servisi onarım ve bakım hizmetlerini güvenli bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Kombi veya Şofben ürününüzde arıza lambası yanıyorsa asla çalıştırmayınız. Hemen gaz vanasını kapatarak bize yani Altındağ Buderus Servisi ne haber veriniz. En kısa zamanda size ulaşacak olan personellerimiz tüm kontrolleri gerçekleştirecektir.

Doğru keşfedilerek, uygun montaj yapılması gereken Buderus markalı klima cihazlarınız belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duymaktadır. İç veya dış ünitenin nakil ya da yer değişim işlemi oldukça dikkatli yapılmalıdır. Bu nedenle profesyonel kişiler bu işlerle ilgilenmelidir.

Klimaların temiz çalışması ve bulunduğu ortama zarar vermemesi son derece önemlidir. Klimaların düzenli olarak bakımlarının yaptırılması gerekmektedir Yaza girmeden yaptırmanızın uygun olacağını belirtmek isteriz, çünkü yoğun çalışma dönemine girecek olan klima ünitelerinizin en uygun bakım ve temizlik zamanı bahar aylarıdır.

Altındağ Buderus Servisi kombi klima şofben cihazlarınıza ihtiyaç anında kullanmak üzere hazırlamış olduğu yedek parça deposu ile de eksiksiz olarak ve tam zamnında müdahalelerde bulunmaktadır.

Yüksek voltaj girmesi sebebi ile zarar gören kombi ve şofben ana kartınızın onarımı, mekanik aksamın deforme olmasından dolayı değişimi, pompanızın bozulması, fanınızın arızalanması gibi durumlar için önceden hazırlıklı davranan Buderus Servisimiz elinde bulundurduğu tüm modeller için gerekli olan yedek parçaları ile Altındağ bölgesindeki müşterilerine her an destek verme kabiliyetine sahiptir.

Altındağ Buderus Servisi sizlere 441 11 11 numaralı çağrı kabul hattı vasıtası ile destek olmaktadır. İstediğiniz an arama imkanınız bulunan hattımızın ucunda bulunan ekiplerimiz  sizlere aralıksız hizmet verebilmek amacı ile 24 saat hazır beklemektedir. Tarafımızca değiştirilen parçalar ve yapılan işcilik işlemleri tam 1 yıl garantimiz altındadır.

Orjinal parça kullanımından asla taviz vermeyen Buderus servis merkezimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için yoğun bir tempoda çalışmaktadır.

Altındağ Buderus Servisi ekiplerimiz Ankara Altındağ bölgesinde oturan tüm Buderus marka kombi, kazan ve şofben kullanıcılarına gerekli teknik desteği garantili bir şekilde sağlamaktadır. 25 yıldır üzerinde çalıştığı kazan, kombi ve şofbenlerde başarılı işlere imza atarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Buderus kombişofben ve kazan konularında rüştünü ispatlamış ve geniş bir kitle tarafından tercih edilen bir markadır. Ve biz firma olarak bu markayı tercih eden tüm Altındağ sakinlerinin yanındayız.

Hiç beklenmeyen anlarda ısıtma sistemlerinde farklı arızalar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlar özelikle parça bazlı ise mutlaka gerekli bakım sağlanmalıdır. Altındağ Buderus Servisi teknik ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta olup sizlere gece gündüz demeden bu konuda yardımcı olmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız yılın 365 günü sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Bulunduğumuz her bir müdahalede bir yıllık servis garantisi kapsamındadır. Kombi arızalarında genellikle gaz ya elektrik gibi enerji kaynaklı sorunlar alabiliyoruz.

Eğer Buderus marka kombinize elektrik gitmiyor ise LED ekran da çalışmayacaktır. Öncelikle elektrik bağlantılarını kontrol etmeniz gerekir. Ancak elektrik olduğu halde cihaza enerji gitmiyor ise muhtemelen cihazınızın kartında bir arıza meydana çıkmıştır. Kart bakımı Altındağ Buderus Servisi teknik birimlerimiz tarafından yıllık bakım kapsamında yapılmaktadır.

Kombilerde ise su basıncı ile alakalı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Kombi normal basınç seviyesi 1-2 bar arasıdır. Bu değer 1’in altına inerse düşük basınç, 2,5 barın üstüne çıkarsa yüksek basınç anlamına gelir.

Kombi her iki durumda da arızaya geçmekte olup mutlaka tedbir alınmalıdır. Kombi 1 barın altına düşmüş ise gerekli su basılmalıdır. 3 barı geçmişse eğer fazla su alınmalıdır. Ancak cihaza fazla su eklerseniz su sızdırma durumu ile karşılaşabilirsiniz. Kombinizle ilgili içinden çıkamadığınız bir durum oluşur ise Altındağ Buderus Servisi çağrı merkezinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Şofbenlerde ise bazen sıcak su yeterli derecede alınamayabiliyor. Eğer Buderus şofbeniniz su ısıtma sorunu yaşatıyor ise cihazınıza enerji gitmiyor olabilir, enerji almayan ısıtıcı suyu ısıtmayacaktır. Termosifon ve kademe anahtarı bozulmuş ise gerekli kontroller sağlanmalı ve gerekiyorsa orijinal yedek parça desteği ile işlem tamamlanmalıdır. Altındağ Buderus Servisi ekiplerimiz şofbeninizde meydana gelebilecek her türlü arıza profesyonel destek sağlamaktadır.

Altındağ Buderus Servisi operasyon merkezimize günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ankara için tek numaramız olmakla beraber Altındağ sakinleri de bizlere bu numaralardan ulaşabiliyorlar. Gezici servis araçlarımız ile hareket ettiğimizden Altındağ bölgesinin neresinde olursanız olun sizlere hızlı bir şekilde yetişiyor ve probleminizi hızla çözüyoruz. Telefonla destek, online destek gibi imkânlar da sunan firmamız kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçenekleri de sunmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!