Altındağ Demirdöküm Servisi

Her ev ısınma ya da soğutma ihtiyacını karşılamak için kombilerden faydalanır. Bu eşyalar yoğun bir şekilde kullanıldığı için de düzenli bakımlarının yaptırılması şarttır. Demirdöküm servisi konusunda uzman kadroyla çalışan Altındağ Demirdöküm Servisi olarak, geniş bir servis ağıyla hizmet verilmektedir.

Altındağ Demirdöküm Klima Servisi

Genellikle yaz aylarında yoğun şekilde kullanılan klima cihazları için, belli başlı konularda dikkat edilmesi gerektiğinin altını çizerek daima yol gösterici olmaya çalışılmaktadır. Peki, bakımlarda nelerin yapıldığından emin olunmalıdır?

Her cihazın bakımında farklılıklar söz konusu olabildiği gibi, kombi ve klimanın bakımı arasında da değişiklikler söz konusudur. Servis hizmetlerini bu bilinçle veren Altındağ Demirdöküm Servisi, bu konuda da son derece hassas davranmaktadır. Klimanın ilk alındığı zamanda ortama uygun klima seçilip seçilmediği kontrol edilmektedir.

Ardından doğru keşif ve montaj ile işlemlere başlanmaktadır. Daha sonrasında da klimanın gaz kaçağı olup olmadığının kontrolü yapılmaktadır. Eğer ki riskli bir durum tespit edilirse iç – dış ünite nakil ve yer değişimi gerçekleştirilmektedir. Tüm bunların ardından kullanıcı şofben, klimalar ya da kombilerle ilgili bazı konularda da bilinçlendirilmektedir.

Bu konulara da kısaca değinmek gerekirse; orjinal gaz kullanımı ve orjinal parça kullanımı, ortam soğutma seviyesi için insan sağlığına uygun olan en ideal derecenin 22 olduğu, sıcak havadan klimalı bir soğuk havaya aniden geçiş yapıldığındaki sakıncalı durumlar hakkında bilgi verilmektedir.

Tüm hizmetlerle ilgili servis ağında yeterliliğe sahip olunmasından dolayı kimyasal temizlik ve bakım yapılması, kapasitör arızası tespitiyle tamiri, mantolama yapılmış olan binalardaki dış ünite sökümü ve tekrar takma işlemi, klima kartının tamirini gerektiren durumlarda gerekli işlemlerin yapılması ya da değişimi, kompresör arızalandığında onarılması ve değişimi gibi operasyonlar Altındağ demirdöküm servisi uzmanları tarafından yapılabilmektedir.

Altındağ Demirdöküm Servisi garantisi ve kalitesi ile kombi, şofben, klima ve kazanlarınız daima ilk günkü performansında çalışır. Yıllık bakımları profesyonel ekibimiz tarafından yapılan cihazlarınız her bir ince ayrıntısına kadar kontrol edilir. Müşteri memnuniyeti odaklı 25 yıldır Altındağ ilçesinde hizmet sunan ekibimiz orijinal yedek parça temini ile de tam teşekküllü destek sunmaktadır.

Demirdöküm kendi alanında lider firmalardan bir tanesi olduğundan cihazları da bir o kadar kaliteli ve uzun vadede sorunsuz çalışmaktadır. Ancak elektrik, su ve gaz ile çalışan bu cihazların ne zaman ortaya bir sorun çıkartacağı bilinmemektedir.

Aniden ortaya çıkabilecek bir arıza sizleri zor duruma sokabilir ve günlük işlerinizin aksamasına neden olabilir. Böyle durumlarda Altındağ Demirdöküm Servisi teknik birimlerimiz hızla bulunduğunuz yere gelmekte ve gerekli tedbirleri almaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet vermektedir ve tüm personeli Demirdöküm cihazlar konusunda eğitimlidir. Bu anlamda bizlerden A’dan Z’ye profesyonel bir hizmet almaktasınız. Gezici servis araçlarımız ile Altındağ bölgesinde her mahalle ve sokakta işlemlerimizi yürütmekteyiz.

Altındağ Demirdöküm Kombi Servisi

Günün hemen her saati sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşılayan kombilerde bir takım sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Mesela kombi sıcak su arızası veriyor ise öncelikle kalorifer çalışıyor mu kontrol edilmelidir. Kaloriferin ısınıp ısınmadığı kontrol edildikten sonra kombinin sıcak su ayarının hangi derecede olduğuna bakılmalıdır.

Kombinizin sıcak su ayarının 10-15 derecenin üzerine çıkacak şekilde ayarlanması gerekir. Bundan sonra sı çok sıcak akar ise dilenen dereceye düşürülebilir. Demirdöküm kombinizde anlayamadığınız bir durum olursa mutlaka Altındağ Demirdöküm Servisi danışma hattımızdan bizlere ulaşınız.

Altındağ Demirdöküm Şofben Servisi

Günün 24 saati sıcak su ihtiyacımızı karşıladığımız bir diğer cihaz şofbenlerdir. Şofbenlerden de farklı pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Şofbenler konusunda karşımıza çıkan arıza çeşitleri rezistans ve termostat bağlantı klemenslerinin yanması, rezistans yanması, elektrik kaçağı, elektrik girişindeki klemensin erimesi, emniyet sviclerinin erimesi, bağlantı kablolarında yanma gibi sorunlardır.

Tüm bu sorunlar teknik bilgi gerektirdiğinden şofbeninizde meydana gelebilecek olumsuz bir durumda herhangi bir müdahalede bulunmadan Altındağ Demirdöküm Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçiniz.

Altındağ Demirdöküm Kazan Servisi

Demirdöküm kazanlar apartman ve fabrika gibi alanlarda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kazanın ateşleme yapabilmesi için brülörünün düzgün bir şekilde çalışması gerekir. Brülör arızaları kazanlarda en çok karşılaştığımız arıza çeşitlerindendir.

Eğer kazanda brülör motoru çalışmıyor ise motora gerekli üç faz aklım gitmiyor olabilir. Motor rulmanları yatak sarmış ya da motorun kendisi yanmış olabilir, kontrol edilmelidir. Kazanınızda meydana gelebilecek bu ve benzeri herhangi bir problemde Altındağ Demirdöküm Servisi olarak sizlere hızla yardımcı olmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!