Altındağ Eca Servisi

Eca Servisi

Günlük yaşamımızda konfor sağlayan mekanik cihazlar doğru kullanılmalıdır. Montaj aşamasında da her cihazın bazı alanlarda daha fonksiyonel olarak kullanıldığı baz alınırsa, işinin inceliklerini bilen Altındağ eca servisi montaj, bakım ve onarım çalışmalarında profesyonel kalite sunmaktadır.

Özellikle klima gibi cihazlarınız için montajında doğru alana konumlandırılması için petek üstü seçilmemeli, iç ve dış ünite orantılı olarak yerleştirilmelidir. Bunun yanında yıllık en az iki kez bakımının yapılması önemlidir. Kimyasal temizlik ve bakım çalışmaları ile filtreleri tamamen temizlenen cihazınız enerjisini yükseltmeden çalışmaya devam eder. Ve daha sağlıklı bir kullanım oluşturur.

Isınma alanındaki etkili cihaz olan kombi kullanımlarında ise su seviyesinin 1,5 bar altından olmaması gereklidir. Gaz ayarının yapılması ve tasarruf yapılmak isteniliyorsa bazı petekleri devre dışına çıkarmak yerine oda termostatı kullanımına önem verilmelidir. Cihazınızın çalışmasını takip etmeli ve yaşanan gürültülü çalışma, su akıtma, peteklerin ısınmaması gibi sorunlarda Altındağ eca servisi hizmetlerimize başvurmanız gereklidir.

Gaz kokusu hissediyorsanız ateşli cihazlardan sakınmalı ve mutlaka 187 aranmalıdır. Bu alanda şofben cihazlarınızın da elektrik tesisatlarının düzgün yapılması ve su ısıtmama durumlarında teknik destek taleplerinde bulunmanız önemli olmaktadır.