Altındağ Eca Servisi

Günlük yaşamımızda konfor sağlayan mekanik cihazlar doğru kullanılmalıdır. Montaj aşamasında da her cihazın bazı alanlarda daha fonksiyonel olarak kullanıldığı baz alınırsa, işinin inceliklerini bilen Altındağ eca servisi montaj, bakım ve onarım çalışmalarında profesyonel kalite sunmaktadır.

Özellikle klima gibi cihazlarınız için montajında doğru alana konumlandırılması için petek üstü seçilmemeli, iç ve dış ünite orantılı olarak yerleştirilmelidir. Bunun yanında yıllık en az iki kez bakımının yapılması önemlidir. Kimyasal temizlik ve bakım çalışmaları ile filtreleri tamamen temizlenen cihazınız enerjisini yükseltmeden çalışmaya devam eder. Ve daha sağlıklı bir kullanım oluşturur.

Isınma alanındaki etkili cihaz olan kombi kullanımlarında ise su seviyesinin 1,5 bar altından olmaması gereklidir. Gaz ayarının yapılması ve tasarruf yapılmak isteniliyorsa bazı petekleri devre dışına çıkarmak yerine oda termostatı kullanımına önem verilmelidir. Cihazınızın çalışmasını takip etmeli ve yaşanan gürültülü çalışma, su akıtma, peteklerin ısınmaması gibi sorunlarda Altındağ eca servisi hizmetlerimize başvurmanız gereklidir.

Gaz kokusu hissediyorsanız ateşli cihazlardan sakınmalı ve mutlaka 187 aranmalıdır. Bu alanda şofben cihazlarınızın da elektrik tesisatlarının düzgün yapılması ve su ısıtmama durumlarında teknik destek taleplerinde bulunmanız önemli olmaktadır.

Altındağ Eca Servisi yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile müşterilerine Eca marka cihazlar konusunda gerekli teknik desteği 24 saat boyunca sağlayan Ankara ilimizin en geniş hizmet ağına sahip firmasıdır. Eca marka kombi ve şofbenler teknolojik gelişmelere paralel olarak her yıl yeni modelleri ile piyasada yerini almaktadır.

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarının en verimli şekilde giderilmesi adına firmamız çalışmalarını eksiksiz bir şekilde yürütmektedir. Altındağ gibi metropol ilçelerde müşterilerimiz cihazları ile ilgili herhangi bir sorun yaşadıklarında hızla çağrı merkezimize ulaşarak anında yardım alabilmektedir.

Eca marka kombi ve şofbenler konusunda uzman bir kadroya sahibiz. Öyle ki tüm personelimiz Eca teknisyen sertifikasına sahiptir. Bu anlamda eski yeni model demeden tüm Eca marka cihazlarınızı ekibimize rahatlıkla emanet edebilirsiniz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı yürütmekteyiz. İso 9001 belgeli firmamız Ankara ilimizin en köklü firması olmakla beraber Altındağ teknik birimimiz ile Altındağ sakinlerine hiçbir şekilde zaman sorunu yaşatmadan yardımcı olmaktayız. Altındağ Eca Servisi güvence ve kalitesi ile 25 yıldır hizmet kalitemizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Eca markasının kaliteli ve bir o kadar kullanışlı cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombilerde karşımıza çıkan şikâyetlerden bir tanesi dış gövde ısınmasıdır. Kombinizin dış gövdesi çok ısınıyor ise kombinin pompasında bir arıza söz konusu olabilir.

Pompanın tamir edilmesi ve eğer gerekiyorsa yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Kombinin dış cephesinin ısınma sebeplerinden bir tanesi de ana eşanjörün arızalanmasıdır. Kalorifer petek temizliği eğer uzun bir müddet yapılmamış ise tıkanma nedeni ile de aşırı ısınma sorunu görülebilir. Kombinizin yıllık bakımları dahilinde parça bakımı ve boru hattı temizliği de Altındağ Eca Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Sıcak su alma adına 24 saat boyunca kesintisiz ihtiyacımızı karşılayan şofbenlerden de bir takım arıza kayıtları ve şikâyetler alabiliyoruz. Şofben bir süre çalışıyor ancak sonrasında aniden duruyor tarzında şikâyetlerle karşılaşabiliyoruz. Baca sensörü, termokulp ve diyafram kontrol edilmelidir. Arızanın ahngi parça ya da aksamdan kaynaklandığı ancak Altındağ Eca Servisi teknisyenimizin yapacağı kontroller neticesinde belirlenecek ve en doğru yöntem ile onarımı gerçekleştirilecektir.

Altındağ sakinleri bizlere daha rahat ulaşabilsin ve herhangi bir şekilde mağdur olmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız. Bu anlamda Altındağ Eca Servisi operasyon merkez müşteri temsilcilerimiz günün 24 saati müşterilerimizin telefonlarına cevap vermektedir. Telefonla destek, online destek gibi seçenekler de sunmakla beraber kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme imkânı da sunmaktayız. Ayrıca her bir işlemimiz sonrası müşterilerimize bir yıllık servis garantisi vermekteyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!