Altındağ Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Altındağ Ferroli Servisi alanında rakipsiz, disiplinli çalışan, tamir işlerinde asla taviz vermeyen, Altındağ bölgesi sakinleri ile her zaman iyi ilişkiler içinde olabilmeyi başarmış, firma olarak sürekli kendisini geliştiren bir yapıda olmayı sağlamış, personel gelişimine her zaman katkıda bulunmuş ayrıcalıklı bir işletmedir. Kombi klima ve şofben tamirinde uzmanlaşmış firma yapısı ile sizlere her zaman en dürüst en hızlı ve en doğru müdahaleler ile ulaşmayı başarmıştır.Cihazlarınızın montajında doğru alana, doğru adımlar takip edilerek montaj edilmesi çalışma performansını ve verimliliğini artırabilir. Özellikle kombi cihazlarınızın banyo ve mutfağa yakın olması sıcak su kullanımı açısından daha ekonomik bir tercih olacaktır.

Montaj sonrasında Altındağ ferroli servisi bakım ve onarım çalışmalarında da çözüm merkezi olarak hizmetler vermektedir. Cihazınızın çalıştırılması aşamasında gaz ayarının mutlaka yapılması gereklidir. Bunun yanında eğer gürültülü çalışıyor, su damlatıyor, gövdesinde ısınma gibi sorunlar oluşuyorsa da teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz. Bu tip aksaklıklar gördüğünüzde firma olarak önerimiz ürünü asla çalıştırmamk, şalterini kapatmak ve doğalgaz vanasını kapatmak olacaktır. Böylelikle can ve mal güvenliğinizi garanti altına alabilirsiniz.

Orijinal gaz kullanımı klima cihazlarınız için çok önemlidir. Arıza durumlarında ise orijinal yedek parça kullanımları ile de cihazınızın ilk günkü performansı ile çalışması sağlanabilir. Kompresör arızası durumlarında onarım destek hizmetleri veren Altındağ Ferroli Servisi gerekli olduğu durumlarda değişim yaparak ta cihazınızın yenilenmesini sağlamaktadır.

Kapasitör arızalarınızı en hızlı şekilde sonlandıracak olan ekiplerimiz uzmanlık alanı olan klima tamirinde başarılı işlere imza atmaktadır. En çok korkulan arızaların başında klima kart tamiri yer alıyor. Arızanın anında tespit edilmesi ve tamirinin yapılması ile cihazın çalışmamasından kaynaklanacak mağduriyetler en aza indirilmektedir.

Özellikle şofben kullanımlarınızda düzenli bakım, doğru kullanımı ve profesyonel onarım çalışmaları ile cihazınızın orijinal kalitesi ile çalışmaya devam edecektir.Ferroli marka şofben kullanıcısı iseniz ve sıcak su elde edişiniz zorluk içeriyorsa hemen Altındağ Ferroli Servisi ile 441 11 11 numaralı hat üzerinden iletişime geçiniz.

Bazı durumlarda kullanıcılarımızın yanlış modda çalıştırması sonucu geçici ve kolay çözülen arızalarla karşılaşmaktayız. Size tevsiyemiz servis çağırmadan önce merkezimizi arayarak telefon desteği almanızdır. Eğer yine çözüm üretilemezse bu sefer devreye ustalarımız girecek ve problemi ortadan kaldıracaktır.