Altındağ Ferroli Servisi

Altındağ Ferroli Servisi 1Altındağ Ferroli Servisi alanında rakipsiz, disiplinli çalışan, tamir işlerinde asla taviz vermeyen, Altındağ bölgesi sakinleri ile her zaman iyi ilişkiler içinde olabilmeyi başarmış, firma olarak sürekli kendisini geliştiren bir yapıda olmayı sağlamış, personel gelişimine her zaman katkıda bulunmuş ayrıcalıklı bir işletmedir.

Kombi klima ve şofben tamirinde uzmanlaşmış firma yapısı ile sizlere her zaman en dürüst en hızlı ve en doğru müdahaleler ile ulaşmayı başarmıştır. Cihazlarınızın montajında doğru alana, doğru adımlar takip edilerek montaj edilmesi çalışma performansını ve verimliliğini artırabilir. Özellikle kombi cihazlarınızın banyo ve mutfağa yakın olması sıcak su kullanımı açısından daha ekonomik bir tercih olacaktır.

Montaj sonrasında Altındağ ferroli servisi bakım ve onarım çalışmalarında da çözüm merkezi olarak hizmetler vermektedir. Cihazınızın çalıştırılması aşamasında gaz ayarının mutlaka yapılması gereklidir. Bunun yanında eğer gürültülü çalışıyor, su damlatıyor, gövdesinde ısınma gibi sorunlar oluşuyorsa da teknik destek taleplerinde bulunabilirsiniz.

Bu tip aksaklıklar gördüğünüzde firma olarak önerimiz ürünü asla çalıştırmamk, şalterini kapatmak ve doğalgaz vanasını kapatmak olacaktır. Böylelikle can ve mal güvenliğinizi garanti altına alabilirsiniz.

Orijinal gaz kullanımı klima cihazlarınız için çok önemlidir. Arıza durumlarında ise orijinal yedek parça kullanımları ile de cihazınızın ilk günkü performansı ile çalışması sağlanabilir. Kompresör arızası durumlarında onarım destek hizmetleri veren Altındağ Ferroli Servisi gerekli olduğu durumlarda değişim yaparak ta cihazınızın yenilenmesini sağlamaktadır.

Kapasitör arızalarınızı en hızlı şekilde sonlandıracak olan ekiplerimiz uzmanlık alanı olan klima tamirinde başarılı işlere imza atmaktadır. En çok korkulan arızaların başında klima kart tamiri yer alıyor. Arızanın anında tespit edilmesi ve tamirinin yapılması ile cihazın çalışmamasından kaynaklanacak mağduriyetler en aza indirilmektedir.

Özellikle şofben kullanımlarınızda düzenli bakım, doğru kullanımı ve profesyonel onarım çalışmaları ile cihazınızın orijinal kalitesi ile çalışmaya devam edecektir. Ferroli marka şofben kullanıcısı iseniz ve sıcak su elde edişiniz zorluk içeriyorsa hemen Altındağ Ferroli Servisi ile 441 11 11 numaralı hat üzerinden iletişime geçiniz.

Bazı durumlarda kullanıcılarımızın yanlış modda çalıştırması sonucu geçici ve kolay çözülen arızalarla karşılaşmaktayız. Size tevsiyemiz servis çağırmadan önce merkezimizi arayarak telefon desteği almanızdır. Eğer yine çözüm üretilemezse bu sefer devreye ustalarımız girecek ve problemi ortadan kaldıracaktır.

Altındağ Ferroli Servisi, günümüzde kombi ve de şofbenlerin ne denli yoğun bir şekilde kullanıldığı düşünüldüğünde sizlere vakit kaybettirmeden, garantili işlem sunan bir servisin de gerekliliği anlaşılacaktır. Ferroli marka kombi ve şofbenler birbirinden farklı kapasitelerde insanların beğenisine sunulmaktadır.

Her ne kadar Ferroli ülkemizde kalitesi ile adını duyurmuş olan bir kombi, şofben markası olsa da kullanıcı olarak sizlerin de bir takım tedbirler alması son derece önemlidir. Bu tedbirler sayesinde ileride herhangi bir sorun yaşama durumunda da kalmazsınız.

Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından olan ve metropol ilçelerinden birisi olan Altındağ bölgesinde Ferroli marka kombi ve şofben kullanıcılarına kapsamlı hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında yıllık bakım, parça değişimi, performans testi, temizlik, montaj gibi aklınıza gelebilecek tüm hizmetler bulunmaktadır. Sıcak su ve ısı ihtiyacının aralıksız bir şekilde karşılanması için cihazların da tam performans çalışması gerekir.

Ancak bazen hiç beklenmeyen teknik sorunlar ortaya çıkar ki böyle durumlara cihazınızın dilinden anlayan ve deneyimli bir ekibe ihtiyaç duyarsınız. Yıllardır olduğu gibi Altındağ sakinlerine Altındağ Ferroli Servisi gece gündüz fark etmeksizin gezici servis araçlarımız ile anında yardımcı olmakta ve servis garantisi taahhüt etmekteyiz.

Ferroli markasının günün 24 saati aralıksız sıcak su sağlayan kullanışlı cihazlarından birisi şofbenlerdir. Şofbenler konusunda bizlere bir takım rutin arızalar ve şikâyetler gelebiliyor. Bu gibi durumlarda öncelikle telefonda müşterilerimizden gerekli bilgiyi alıyor ve zaman kaybetmeden şofbenleri için onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ferroli şofbeninizi kullanmak istiyorsunuz ancak devreye girmediğini fark ettiniz. Böyle bir durumda öncelikle sigortaları kontrol etmeniz gerekir. Elektrik sorunları ile hem kombi hem de şofbenler devreye girmeyebiliyor.

Şofbeninizin çalışması için belirli bir voltaj gereklidir. 195-253 V arasında bir voltaj değeri şofbeninizin çalışması için gerekli olduğundan bu düzeyde bir voltaj sağlanamıyorsa şofbeniniz devreye girmiyor olabilir. Eğer voltajı sabitlemekte sorun yaşanıyor ise mutlaka regülatör kullanılmalıdır. Regülatör kullanımına dair sizlere Altındağ Ferroli Servisi teknisyenimiz bilgi verecektir.

Tüm kontrollerinize rağmen Ferroli marka şofbeniniz bir türlü devreye girmiyor ise panik yapmadan Altındağ Ferroli Servisi çağrı merkezimizi arayarak teknik destek talep edin. Herhangi bir bilinçsiz müdahalede bulunmamanızı öneriyoruz. Çünkü daha ciddi sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilirsiniz.

Altındağ Ferroli ekiplerimiz sizlere en hızlı şekilde geri dönüş sağlamakla beraber gezici servis araçları ile hareket ettiklerinden sizleri bekletmiyorlar. Ferroli marka şofbeniniz için gerekli tüm orijinal yedek parçalar firmamızca temin edilmektedir. Şayet gerektiği takdirde parça montajı yaparak sorunu garantili bir şekilde noktalamaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!