Altındağ Hotpoint Servisi

Altındağ Hotpoint Servisi 1Altındağ Hotpoint servisi tüm çalışmalarında titiz olan dikkatli çalışan bir beyaz eşya teknik servisidir.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızdan olan buzdolabı, çamaşır makinesibulaşık makinesi, fırın, kurutma makinesi gibi ekipmanlarınızın tamir, bakım, periyodik kontroller gibi işlemleri güvenerek ve gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Bir beyaz eşya teknik servisinde aranan her türlü donanım bilgi ve tecrübe teknik servisimizde mevcut olup, personellerimizde konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır.

Beyaz eşya cihazlarımızın olmazsa olmazları arasında olan çamaşır makineleri bazen sesli olarak çalışabilir. Bu durumda yapmanız gerek ilk iş makinenize konulan kıyafetlerinizin, ceplerinin, fermuar kısımlarının kontrol edilmesi ceplerinde varsa bozuk para türü şeylerin alınması sesi kesecektir.

Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızdan olan çamaşır makinesinin sesli çalışmasının diğer bir nedeni de makinelerde bulunan amortisörler olabilir. Amortisörler zamanla aşınabilir ve arızalanabilirler. Bu durumda Altındağ Hotpoint servisi ile irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

Ayrıca çamaşır makinelerinde kirli suyu dışarı atmak için pompa motorları mevcuttur. Bu motorların bir kullanım ömürleri vardır ve süre yaklaşık 1 yıldır. Bu nedenle bu süre dolmadan pompa motorları kontrol ettirilmesi ve herhangi bir sorun görülürse mutlaka Altındağ Hotpoint servisi ile bağlantıya geçilerek pompa motorunun değiştirilmesi gerekir.

Çamaşır makinelerinin alt kısımlarında bulunan ayaklarda bazen zamanla erirler ve kırılabilirler. Bu gibi nedenlerle de bazen çamaşır makineleri ses yapar ve halk arasında yürüme denen duruma neden olabilir. Ayakların orjinali ile değiştirilmesi için mutlaka Altındağ Hotpoint servisi ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir.

Ankara’nın altındağ semtinde tüm müşterileri için hizmet sunan ve yaptığı tüm hizmetleri garantili olarak yapan Altındağ Hotpoint servisi, bunu kendisine görev bilmiş ve bu yoldan da asla taviz vermemiştir.

Müşterilerimizin satın almış olduğu hotpoint marka beyaz eşya cihazlarının kurlumu, tamiri ve bakımı servisimiz tarafından garantili olarak yapılmakta ve sonuç olarak da mutlu ve memnun müşteriler sağlanmaktadır.

Altındağ semtinin her noktasına ve her mahallesine gezici servisi ole hizmet götüren Altındağ Hotpoint servisi, daima müşterilerine bir telefon kadar yakındır. Her türlü sorununuzda çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz içerisinde daima hazır olarak bulunan gezici servislerimiz sayesinde hemen her noktada hizmet vermekteyiz.

Bulaşık makinelerimizde bazen bulaşıklarımızı tam olarak temizlemez ve yağlı olarak çıkarırlar. Bunun sebebi ise makinemizde kullandığımız tuzdur. Tuzun kalitesiz olması bunun en büyük nedenidir. Farklı ve kaliteli marka tuz kullanmanız durumunda muhtemelen sorununuz çözülecektir. Eğer yine sorununuz çözülmez ise mutlaka Altındağ Hotpoint servisi ile iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca yaptığımız hizmetlerin karşılığında alınacak olan ödemeler içinde müşterilerimize kolaylıklar sağlamaktayız. Bunların başında ise kredi kartı ile ödeme, kapıda nakit ödeme, anlaşmalı banka kartlarına hemen ödeme gibi ödeme kolaylıklarımız mevcuttur.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!