Altındağ Klima Servisi

Altındağ Klima Servisi 1Altındağ Klima Servisi Ankara Altındağ ilçesinde her türlü klima bakını yapan, orijinal yedek parça sağlayan ve bunu oldukça hesaplı bir şekilde yapan kaliteli bir firmadır.

Yılların birikimi ile bünyesinde bulunan teknisyenleri sayesinde klima konusunda A’dan Z’ye tüm bakımları yapmakta, gerektiği takdirde orijinal yedek parça sağlamaktadır. Klimalar günümüzde oldukça yoğun kullanılan cihazlar olduğundan ortaya arıza sorunu çıkarabilirler.

Klima ürünleri pek çok marka altında pek çok model dahilinde çıkabiliyor. Kullanım amacına ve yerine göre bu klimalar oldukça işlevsel olabiliyor.

Evlerde, okullarda, dershanelerde, otellerde, restoranlarda, alışveriş merkezlerinde, iş merkezleri ve aklınıza gelebilecek daha pek çok yaşam alanında tercih ediliyorlar. Markalar farklı olsa da genel olarak işlevleri aynıdır. Yani hepsi soğuk ya da sıcak hava vermeye programlanmıştır.

Soğuk ya da sıcak havayı düzgün bir şekilde veremeyen cihazlarda bir sorun oluşmuş demektir. Bu sorun montaj, parça ya da kullanıcı hatası ile ortaya çıkmış olabilir. Sorun nereden kaynaklanırsa kaynaklansın önemli olan en uygun şekilde sorunun üstesinden gelmektir. Bunu da Altındağ Klima Servisi teknisyenlerimiz sizler için yapmaktadır.

Klimaların yıllık bakımlarını yaptırdığınız takdirde sene içerisinde beklenmeyen sürprizlerle de karşılaşmazsınız. Altındağ Klima Servisi Altındağ sakinlerinin klima bakım işlemlerini oluşturdukları müşteri kaydına göre program dahilinde başarılı bir şekilde yapmaktadır. Bu anlamda yılın istediğiniz ayı istediğiniz günü rutin klima bakımlarınız tarafımca yapılmaktadır.

Klimalar konusunda gün içerisinde farklı arıza kayıtları alıyoruz. Dış ünite ve iç ünite arızalarında sorun ana kart kaynaklı olabiliyor. Kart üzerindeki SSR, besleme rölesi ya da motorundaki kondansatör arızası görülebilir.

Bu gibi işlevi önemli kısımlar çalışmaz ise klima genel anlamda arıza verecektir. Bu gibi arızalarda ekibimiz gerekli müdahaleleri yaparak şayet gerekirse parça değişimi yapacak ve klimanızı aktif hale getirecektir.

Yedek parçayı ise klimanızın markası ne ise o markanın orijinal parçası ile yapacaktır. Prensip olarak hiçbir suretle yan sanayi ürün kullanmamaktayız.

Kompresör, tesisat borusu, fan, lastik takız, fan motoru, ünite gibi kısımlarda oluşabilecek her türlü arızayı anında gideriyoruz. Altındağ ilçesinde kapsamlı bir klima servisi arıyorsanız doğru adresi Altındağ Klima Servisi olacaktır.

Ayrıca klimalarınız ile ilgili aklınıza takılan sormak istediğiniz soruları telefon destek hattımızdan istediğiniz an sorabilirsiniz. Altındağ Klima Servisi işini asla şansa bırakmaz, bakım sonrası son teknolojik cihazları ile gerekli testlerini yapar ve size %100 sorunsuz bir cihaz teslim ederek ortamdan ayrılır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!