Altındağ Mitsubishi Klima Servisi

Altındağ Mitsubishi Klima Servisi 1Ankara’daki Mitsubishi servisleri arasında daima ilk sırada yer alan Altındağ Mitsubishi servisi firmamız, konusunda uzman ve deneyimli olan servis elemanlarımız ile ürünlerinin bakım ve onarımını en kısa zamanda yapmaktadır.

Altındağ merkez olmak üzere, Ankara’nın bütün semtlerine hizmetlerimizi götürmekteyiz.

7 / 24 çalışma esaslarımız doğrultusunda, Mitsubishi klima ürünlerinin her türlü tamiri ve bakımı tarafımızca yapılmaktadır. Mitsubishi klima servislerimiz ile klima bakımı, gaz doldurulması, montaj – demontaj nakil, borulama, iç – dış ünite yer değişimi gibi sorunların tam kadro çalışan ekibimiz ile garantili tamiri yapılmaktadır.

Klima ile ilgili yaşanan her sorun için Altındağ Mitsubishi klima servisi olarak bizi arayabilir ve aklınıza takılan konularda ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Mesai saatleri dışında aradığınız zaman, telesekreterimiz devreye girerek arıza kaydınızı oluşturur ve mesai başlar başlamaz elemanlar yönlendirilir.

Mobil aracımız ile en yakın servis aracımız ve elemanlarımız gönderilerek klimanın incelenmesi yapılır. Sorun servis aracında tamir edilecek gibi küçük ise o anda tamir işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Ancak sorun daha büyük ise ürün alınarak merkezde orijinal yedek parçalar ile tamir edilerek teslim edilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!