Altındağ Profilo Servisi

Altındağ Profilo Servisi 1

Altındağ Profilo servisi Ankara’nın altındağ semtinde cihazlarınızın her türlü tamir, arıza, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemlerini uygun fiyat ve garantili işçilik mantığı ile hizmet veren bir firmadır.

Elektrik ile çalışan ve genelde banyolarda kullanılan şofben cihazları aynı klima cihazları gibi düzenli olarak bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Elektrik ile çalışıyor olması ve bulunduğu ortamda buhar söz konusu olduğu için şofbene elle müdahalede bulunmanız hem sizin için ve hem de tesisatınız için doğru bir davranış değildir.

Şofbeninizin doğru çalışmaması ya da arızalanması durumunda hemen şofbeni kapatmalı ve Altındağ Profilo servisi ile bağlantıya geçilmelidir.

Müşterileri için daima orijinal yedek parça kullanan Altındağ Profilo servisi tamir istenen cihazlarda mutlaka orjinal parça kullanılmasını sağlayarak çok daha uzun süreli bir kullanım elde etmektedir. Aynı zamanda Altındağ Profilo servisi tarafından takılan tüm yedek parçalar garantili parçalardır.

Her evde bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyon cihazı için 7-24 servis hizmeti alabilirsiniz. Diğer servislerin aksine elektronik cihazlar ile arıza kontrolü yapan profesyonel Altındağ Profilo servisi ekibimiz televizyonunuz ile alakalı yaşadığınız her türlü problemi çözmenize yardımcı olacaktır.

Çamaşır makineleri çocuklu kadınların en büyük yardımcılarından biridir. Kıyafetlerin hijyenik ve hesaplı bir şekilde temizlenmesini sağlayan Profilo çamaşır makinenizin suyu ısıtmaması sıcak su rezistansınızın bozulduğu anlamına gelmektedir.

Bu gibi durumlarda el ile müdahale etmek yerine alanında uzman Altındağ Profilo servisi ekibimiz ile iletişime geçerek sıcak su rezistansınızın değiştirilmesini ya da tamir edilmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarından buzdolapları da evlerin vazgeçilmez elektrikli cihazlarından biridir. Kullanım süresi uzun olan Profilo buzdolaplarının içindeki rafların kırılması ya da kullanılamayacak hale gelmesi durumunda da Altındağ Profilo servisi buzdolabınızın boyutuna uygun cam kestirerek raf yaptırabilmektedir.

Kadınların en büyük yardımcılarından biri olan bulaşık makineleri hijyen ve su tasarrufu sağlayarak en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesini sağlamaktadır. Profilo bulaşık makinenizin kurutmasının iyi çalışmaması durumunda Altındağ Profilo servisi ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde makinenizdeki kurutma probleminin çözümünü sağlamalısınız.

Hem yaz hem de kış mevsiminde, mevsim ayarını değiştirerekkullanabileceğiniz Profilo markalı klima cihazlarının kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır.

No-frost buzdolapları sayesinde kış mevsiminde bile yaz meyveleri ya da sebzeleri tüketebilmekteyiz. Buzdolaplarının dondurucu bölümünde sakladığımız yaz meyve ve sebzeleri uzun süre tazeliklerini korudukları için istediğimiz zaman yiyebilirsiniz.

Ancak buzdolabınızın arızalanması durumunda dondurucu kısmında yiyeceklerin çözüldüğünü görebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Altındağ Profilo servisiile iletişime geçerek en hızlı ve en hesaplı şekilde buzdolabınızın tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Bayanların evdeki en çok kullandığı ve yardımcılarından biri olan Profilo çamaşır makineleri için servisimizdeki uzman ekibimizden dilediğiniz her an destek isteyebilirsiniz. Çamaşır makinenizi çalıştırdığınızda sigortalarınız atıyorsa, tesisatınız kısa devre yapıyor demektir. Hemen Altındağ Profilo servisi ile iletişime geçerek sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Elektronik eşyaların en önemli özelliği uzun süreli kullanım için alınmalarıdır. Elbette onların da bir ömürleri vardır. Fakat bu sahip oldukları ömür, doğru bir kullanım ve bakım, onarım sayesinde en verimli şekilde geçebilir. Bunun için Altındağ profilo servisi olarak bazı tavsiyelerimiz var

Klima, şofben, çamaşır, bulaşık makinesi gibi cihazların bakım ve onarımında orijinal yedek parça kullanımı çok önemlidir. Özellikle klima bakımı sırasında cihazın kimyasal temizlikten geçirilmesi, havadaki bakterilerin içerisinde toplanmasına engel olur. Böylelikle odanın içerisindeki hava kalitesi yükselir ve çeşitli hastalıklardan korunmuş oluruz. Çamaşır makinesi kullanımında makinenin kireçlenmesi, cihazın bozulmasına neden olur. Bu sebeple kireç önleyici kullanmak ve belli aralıklarla makineyi kontrolden geçirmek gerekir. Aynı durum bulaşık makinesi için de geçerlidir.

Altındağ profilo servisi hizmetlerimizde cihazlarınıza özenli bir bakım ve onarım sağlıyoruz. Şofbenbuzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri, klima gibi cihazlarınızın onarımında ve bakımda profesyonel ekibimizle, orijinal yedek parçalar kullanarak, güvenli hızlı ve yüksek kaliteli hizmetler sağlamaktayız. Sizler de bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, bizi aramanız yeterlidir.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!