Altındağ Protherm Servisi

Altındağ Protherm Servisi 1Altındağ Protherm Servisi, Ankara Altındağ sakinlerinin kombi, kazan ve şofbenlerinde her türlü bakım ve onarımı yapan profesyonel bir ekibe sahiptir. Ev ve işyerlerinde ısınma ve sıcak su adına en önemli cihazlar olan şofben ve kombilerde ilk müdahale son derece önemlidir. Bilinçsiz bir hareket ile arızanın giderilmesi bir yana çok daha büyük teknik sorunlar ortaya çıkabilir.

Bu nedenle Protherm marka kombi ve şofbenlere hâkim, alanında uzman kişilerden destek almalısınız. Ankara’nın her bölgesinde yıllardır Protherm ürünlerinde yapmış olduğu garantili çalışmalar ile adından söz ettiren servisimiz, Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde de Altındağ Protherm Servisi olarak insanlara hizmet götürmektedir.

Kombi, kazan ve şofbenlerin yıllık periyodik bakımlarını da yapan teknisyenlerimiz uzun vadede cihazlarınızdan bir şikâyet almamanız adına işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktadırlar. Kombi ve cihazlarınıza dair aklınıza takılan sorular olursa da ayrıca numaramızdan 24 saat boyunca bize ulaşabilir ve telefonla destek alabilirsiniz.

Kombiler günlük ısınma ve su ihtiyacını gideren cihazlar olmakla beraber içerisinde mekanik pek çok aksam bulunduğundan herhangi bir ufak teklemede genel sistemi etkileyecek bir yapıya sahiptirler. Bu sebeple kombilerin yıllık bakımları son derece önemlidir. Kombilerde aldığımız şikâyetlerden bir tanesi kombinin patlamalı olarak yanmasıdır. Kombi patlamalı yanıyor ise bir gaz sıkışma sorunu var demektir.

Gaz birikmesi, ateşle beraber harlamaya neden olur. Gaz ve çakmak ayarlarında ortaya çıkmış olan bir sorun bu durumu tetikler. Gaz ve çakmak ayarlarına bakmayı bilmiyorsanız bizden, yani Altındağ Protherm Servisi ekiplerinden destek almayı ihmal etmeyiniz. Sıcak su açıldığında petekler çok ısınıyor ise kalorifer kısmına giden sıcak su bölmesi bir nedenden dolayı kapanmış demektir.

Bu sebeple normalde kalorifer ve musluk olarak ikiye bölünmesi gereken su akışı sadece kalorifere gidiyor demektir. Bu da peteklerin haddinden fazla ısınmasına neden oluyordur. Gerekli kontrolleri yapmamız ve bu arızayı gidermemiz için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Kullandığımız şofbenlerde de doğal olarak bir takım arızalar kendisini gösterebilir. Örneğin şofben çalışırken alev kendiliğinden sönüyor ise şofbeni kapatarak 2 dakika kadar bekleyin ve ardından yeniden açın. Şayet bu yeniden açma ile beraber sorun çözülmemiş ise hemen bizlere ulaşın. Şofbeniniz çalışıyor ancak gelen sıcak su verimsiz ise tüp dedantörünü kontrol etmelisiniz.

Dedantör arızalı ise dedantörü değiştirerek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Ancak dedantörünüzün iyi çalıştığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. İso 9001 Belgeli firmamız Altındağ Protherm Servisi en hesaplı servis işlemi ile en garantili çözümler sunar.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!