Altındağ Samsung Servisi

Altındağ Samsung Servisi 1Ankara’da bulunan Samsung servisleri arasında ilk sırada yer almayı başaran Altındağ Samsung servisi, sadece Altındağ’da değil Ankara’nın bütün semtlerine servis hizmeti sunmaktadır.

Alanında uzman ve yetkili olan Altındağ Samsung servisi elemanları, Samsung klima ürünlerinizin her türlü bakım ve onarım işlemlerini büyük bir titizlik ile yapmaktadır.

Temel amacı daima müşteri memnuniyetini sağlamak olan Altındağ Samsung servisi, bu amaç doğrultusunda en kaliteli hizmetlerini sunmaktadır. Ürününüzde arıza yaşandığı anda firmamızı arayarak yardım çağrı kaydı açtırabilirsiniz. Elemanlarımız hızlı bir şekilde arıza olan bölgeye yönlendirilmektedir.

Yazın serinlemeyi kışın ise ısınmayı sağlayan çok önemli bir ürün olan klima, uzun süre kullanım ya da yanlış kullanım nedeni ile bazen arıza verebilmektedir. Ürünün düzenli olarak bakımı yapılmadığı zaman da fanları sıcak ya da soğuk havayı tam olarak verememektedir.

Firmamızın uzmanlık alanı olan klima konusunda en yetenekli elemanlarımız sorunu kısa sürede çözümlemektedir. Üründe meydana gelen sorun o an çözülebilecek gibiyse, mobil araçlarımızda gerekli işlemler yapılır. Ancak çözülemeyecek gibiyse merkezimize getirilerek tamiratı yapılır ve denenerek müşteriye teslim edilir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!