Altındağ Siemens Servisi

Siemens Servisi

Çözüm odaklı hizmetleriyle fark yaratan Altındağ Siemens servisi ekipleri küçük el aletlerinden kombi bakımına, beyaz eşyalardan klima montajına kadar farklı alanlarda bilgi birikimi ve teknik donanıma sahiptir. Periyodik bakım ve temizlik hizmetlerinin yanı sıra klima onarım çalışmalarıyla da müşterilerimize eksiksiz hizmet veririz. Kadrolarımızın en temel hedefi müşterilerin yaşam kalitesine pozitif katkılar sağlamaktır. Çağrı merkezimizi arayarak şofben kurulumu için kayıt açtırılabilir.

Yeni kullanılacak olan beyaz eşyalar ve çamaşır makinesi için verdiğimiz bilgilendirme hizmetleri sayesinde cihazlar doğru, verimli ve etkili bir şekilde uzun süre kullanılabilir. Doğru yere yerleştirilmemiş buzdolabı modellerinde yaşanan enerji kayıpları ekiplerimizin yapacakları müdahalelerle düzeltilir. Altındağ Siemens servisi ekipleri sundukları acil çözüm hizmetiyle kaliteden ödün vermeden işlemlerini tamamlarlar.

Müşteri memnuniyeti hedefiyle gerçekleştirdiğimiz hizmetler kapsamında satın almış olduğunuz bulaşık makinesi ve her türlü cihazı severek ve keyifle kullanabilirsiniz. Konusunda uzman kadrolardan oluşan ekiplerimiz piyasada bulunan her marka ve modelde ürün için hizmet verebilecek deneyime ve beceriye sahiptir. Temin ettiğimiz orijinal yedek parça değişimlerinde ilave garanti süresi verilir.