Altındağ Siemens Servisi

Altındağ Siemens Servisi 1Çözüm odaklı hizmetleriyle fark yaratan Altındağ Siemens servisi ekipleri küçük el aletlerinden kombi bakımına, beyaz eşyalardan klima montajına kadar farklı alanlarda bilgi birikimi ve teknik donanıma sahiptir.

Periyodik bakım ve temizlik hizmetlerinin yanı sıra klima onarım çalışmalarıyla da müşterilerimize eksiksiz hizmet veririz. Kadrolarımızın en temel hedefi müşterilerin yaşam kalitesine pozitif katkılar sağlamaktır. Çağrı merkezimizi arayarak şofben kurulumu için kayıt açtırılabilir.

Yeni kullanılacak olan beyaz eşyalar ve çamaşır makinesi için verdiğimiz bilgilendirme hizmetleri sayesinde cihazlar doğru, verimli ve etkili bir şekilde uzun süre kullanılabilir.

Doğru yere yerleştirilmemiş buzdolabı modellerinde yaşanan enerji kayıpları ekiplerimizin yapacakları müdahalelerle düzeltilir. Altındağ Siemens servisi ekipleri sundukları acil çözüm hizmetiyle kaliteden ödün vermeden işlemlerini tamamlarlar.

Müşteri memnuniyeti hedefiyle gerçekleştirdiğimiz hizmetler kapsamında satın almış olduğunuz bulaşık makinesi ve her türlü cihazı severek ve keyifle kullanabilirsiniz.

Konusunda uzman kadrolardan oluşan ekiplerimiz piyasada bulunan her marka ve modelde ürün için hizmet verebilecek deneyime ve beceriye sahiptir. Temin ettiğimiz orijinal yedek parça değişimlerinde ilave garanti süresi verilir.

Altındağ Siemens servisi; Ankara’nın merkezi ve Altındağ semtindeki Siemens cihazlarınızın her türlü tamir, arıza, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemleri için hizmet veren bir firmadır.

Kadınların en büyük yardımcılarından biri olan bulaşık makineleri hijyen ve su tasarrufu sağlayarak en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesini sağlamaktadır. Siemens bulaşık makinenizin kurutmasının iyi çalışmaması durumunda Altındağ Siemens servisi ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde makinenizdeki kurutma probleminin çözümünü sağlamalısınız.

Kullanımı yaygınlaşan klima cihazları; rutin bir bakıma ihtiyaç duyan elektronik cihazlardandır. Sadece bakım ve temizlik işlemi değil aynı zamanda parça değişimi işlemlerini de Altındağ Siemens servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler için tamamı orijinal parça stoğu bulunan Altındağ Siemens servisi sayesinde klima cihazınızda tekrardan orijinal parçaların kullanılmasını sağlayarak çok daha uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda klimaların doğru bir şekilde çalışması için filtre temizliğini de Altındağ Siemens servisi ile iletişime geçerek yaptırabilirsiniz.

Hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz Siemens markalı klimaların kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır. Klimanızda tuşların çalışmaması ya da sıcak soğuk ayarını doğru bir şekilde yapamamanız durumunda Altındağ Siemens servisi ile iletişime geçebilir ve bu problemi oldukça hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Aynı zamanda toz ve kirin tutulduğu klima filtrelerinin belli rutin aralıklar ile temizlenmesi klimanızın sağlıklı ve verimli çalışması için oldukça önemlidir.

Çamaşır makineleri çocuklu kadınların en büyük yardımcılarından biridir. Kıyafetlerin hijyenik ve hesaplı bir şekilde temizlenmesini sağlayan Siemens çamaşır makinenizin suyu ısıtamaması; sıcak su rezistansınızın bozulduğu anlamına gelmektedir.

Bu gibi durumlarda el ile müdahale etmek yerine alanında uzman Altındağ Siemens servisi ekibimiz ile iletişime geçerek sıcak su rezistansınızın değiştirilmesini ya da tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Her evde bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyonunuz için 7-24 servis hizmeti alabilirsiniz. Diğer servislerin aksine elektronik cihazlar ile arıza kontrolü yapan profesyonel Altındağ Siemens servisi ekibimiz televizyonunuz ile alakalı yaşadığınız her türlü problemi çözmenize yardımcı olacaktır.

Buzdolabı bir evin en uzun süreli kullanılan elektrikli cihazlarından biridir. Kullanım süresi uzun olan Siemens buzdolaplarının içindeki rafların kırılması ya da kullanılamayacak hale gelmesi durumunda buzdolabınızın boyutuna uygun cam kestirerek raf yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça stoğu bulunan Altındağ Siemens servisi ile iletişime geçerek raf taktırabilirsiniz.

Şofbenler; ani su ısıtıcılarıdır. Elektrik ile çalışan ve genelde banyolarda kullanılan şofbenler aynı klima ve kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar. Elektrik ve bulunduğu ortamdaki buhar söz konusu olduğu için şofbene elle müdahalede bulunmanız sizin ve tesisatınızın açısından sağlıklı bir karar değildir.

Aynı zamanda şofbeninizin doğru çalışmaması ya da arızalanması durumunda herhangi  şofbeni kapatmalı ve Altındağ Siemens servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!