Altındağ Vestel Servisi

Altındağ Vestel Servisi 1Altındağ Vestel servisi Altındağ’da Vestel ürünlerinde bulabileceğiniz en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan Vestel servisidir.  Yıllardır yaptığı işe saygı gösteren bir kuruluş olup çalışanlarıyla adeta bir bütün oluşturmaktadır.

Alanında uzman çalışanları her biri kendini gelişen dünyaya karşı hazırlıklı bir şekilde eğiten ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Vestel marka çamaşır makinesi cihazlarınızın kazanı dönmüyor ise cihazın yıkama motoru veya anakart problemi olabilir.  Cihazın bu parçalarının orijinali ile değişimini sağlamak için Altındağ Vestel servisi ekip arkadaşlarımızla iletişim halinde olunuz.

Kazan dönmeme problemlerinin çözümü için parça değişimi veya arıza onarımı durumunuz olabilirse de servis ekiplerimiz bu sorununuzu kısa sürede halledecektir.Vestel çamaşır makinesi ürününüz sıkma durumuna geçmiyor ise cihazınızın olası problemi içeriğinde fazla miktarda çamaşırla yüklü olmasıdır.

Kullanım kılavuzunda yer alan optimum kilogramda çamaşırdan fazlasını cihaza yükleme yapmayınız.  Aksi takdirde cihazınızda çok çeşitli problemlerle karşılaşabilirsiniz.  Kazan dönmeme probleminin bir diğer nedeni ise makinenin su boşaltmasının tam olarak yapılmamasıdır.

Bu durumda yıkama motoru ve anakartmuhtemelen arızalanmış olabilir. Arızalı parçaları orjinali ile değişimini sağlamak için Altındağ Vestel servisi ile irtibat halinde olmanız cihazı daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Vestel marka klima cihazlarınızı uzun ömürlü kullanabilmek için klimaların filtre temizliğini mutlaka belirli periyotlarla yaptırmalısınız. Bu konuda Altındağ Vestel servisi ekip arkadaşlarımız sizlere oldukça titiz bir şekilde yardım edecektir.

Klimalarınızda aşırı soğutma veya aşırı ısıtma problemi var ise bu durumda cihazınızın motorunda bir arzu olabileceği şüphesiyle yine Altındağ Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan randevu talep edebilirsiniz. Klimalarınızın yılda 2 defa bakımını yaptırmanızda büyük yarar vardır.  Bu size hem tasarruf açısından hem de ekonomik açıdan büyük bir fayda sağlayacaktır.

Vestel Televizyon ürünlerimizde televizyonunuz bir zaman çalıştıktan sonra ekranda ses duyuyorsunuz fakat ekran görüntüsü kayboluyor ise bu sorunun birçok sebebi olabilir. En çok Vestel marka LCD televizyonlarda meydana gelmektedir.  Nedeni iseelektrik akımının düzenli olmamasından kaynaklanıyor olabilir.  Elektrik akımının düzenli olmamasından dolayı Vestel televizyonlarınızın hiç ünitelerinde bir takım arızalanmalarmeydana gelebilir.

Hatta arıza o kadar büyük olabilir ki parça değişimi bile gerekebilir. Bu durumda Altındağ Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan fonksiyonu bozulan parçanızın temini için yardım talep edebilirsiniz. Vestel servisinden gelen  ekip arkadaşlarımız bozulan parçanızı orijinali ile değiştirecektir.

Vestel bulaşık makineleri ürünlerinden bulaşıklarınız istediğiniz gibi temiz bir şekildeçıkmıyorsa aklınıza ilk gelmesi gereken sorunbulaşıklarınız için uygun yıkama programını seçmemenizdir. Yıkama programı uygun ise bu durumda bulaşıklarınızı uygun pozisyonda düzenlenmememiş olabilirsiniz .

Bunun kontrolünü sağlayınız, veya deterjanlarınızı dozunda koymamış olabilirsiniz. Bir diğer neden ise cihazın içindeki püskürtücüler bloke olmuş olabilir. Cihazınızın filtresi kirlenmiştir. Temizlenmesi için Altındağ Vestel servisi ekibinden randevu talep ediniz.

Vestel markası şofben ve beyaz eşya konusunda uzmanlaşmış olan ve sıkça kullanılan bir markadır. Çamaşır makinesi ve diğer beyaz eşyalar için birçok modeli olan Vestel de fiyatlar da oldukça avantajlıdır.

Enerji tasarruflu bulaşık makinesi yanı sıra su tasarrufu da sağlayan modelleri oldukça ilgi görmektedir. Bunların yanı sıra buzdolabı için tasarladığı yeni modeller hem görüntü açısından çok şık hem de enerji tasarrufu konusunda uzmandır.

Ankara’da hizmet veren Altındağ Vestel servisi her türlü Vestel marka cihaz arızalarınızda sizlere destek olmaktadır. Klima kullanımı ile ilgili doğru bilgilerin verilmesi, klimanın montajı ve yerinin ayarlanması, dış ünitenin boya ya da mantolama işlemi için çıkarılıp geri monte edilmesi gibi işler itina ile yapılmaktadır.

Ayrıca filtrelerin temizlenmesi ve takılması, gaz kaçağı kontrolünün yapılması ve klimalarda orijinal gaz kullanılması, alan büyüklüğüne göre uygun klima seçimi, kapasitör arızaları ve elektronik kartların yerleştirilmesi gibi işlemlerin tamamını yapan servisler ile cihazlarınız garantili olarak onarılır.Altındağ Vestel servisi hizmeti almak için cep telefonları ya da web sitesi aracılığı ile arıza talep başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!