Altındağ Viessmann Servisi

Viessmann Servisi

Viessmann servisi başarılı, tecrübeli ve işinin ehli bir ekipmanla çalışmakta ve siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. Genel olarak kombi bakım ve temizliğinden sorumlu olan Altındağ viessmann servisi 7 gün 24 saat dilediğiniz saat ve zamanda çalışmaktadır. Ekibimiz evlere marka araba ve marka logosuyla birlikte gelmekte ve hizmet vermektedir. Türkiye`nin 81 iline kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Kombi bakım ve onarım, kurulum ve temizliği şarttır. Markamızdan almış olduğunuz kombinin kurulumu için servisimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Alacağınız kombinin yerleştireceğiniz mekana göre seçimi için size yardımcı olmaktadır. Evinize kadar gelip kombi bacası kurulumu ve çalışması konusunda yol göstermektedir. Kombinizin iyi çalışabilmesi için kombi su barının 1.5 bar değerinde olması gerekmektedir.

Zira 1.5 barın altına düşerse su ısınmayacak ve petekler de çalışmayacaktır. Ayrıca dikkat edilmeyen bir diğer nokta ise, tasarruf için yeterli peteğin açılmış olmaması. Evde en az 3 petek kullanmak gerekliliği mevcuttur. Böylece yeterli değerde ısınacak ve peteklerde tıkanma olmayacaktır. Bu mevzulara dikkat edilirse kombiniz daha uzun ömürlü olacaktır. Ancak herhangi bir arıza durumunda Altındağ viessmann servisi ile irtibata geçerek bakım ve onarım yaptırabilirsiniz.

Ayrıca klima için de gerekli kurulum ve bakım hizmeti sağlanmakta olup herhangi bir arıza durumunda servisimizle irtibata geçmeniz önerilir. Klimanızı almış olduğunuz ortama ve mekanın durumuna göre yerleştirme ve kurulum sağlanmaktadır. Ayrıca düzenli klima bakımı yapılarak hizmet sağlanmaktadır. Günümüzde genellikle kombi tercih ediliyor olmakla birlikte şofben tercih eden iller de bulunmaktadır. Şofben konusunda gaz kaçağı kontrolünün iyi yapılması ve bu konuda teknik ekibimizden destek alınması gerekmektedir.