Altındağ Viessmann Servisi

Altındağ Viessmann Servisi 1Altındağ Viessmann Servisi, hayatınızda belki de en çok ihtiyaç duyduğunuz ve bu anlamda kullandığınız ısıtma-soğutma sistemi cihazlarınızın bakımında ne denli titiz olmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Bu denli yoğun bir şekilde kullanılan cihazların bakımı da yoğun bir şekilde yapılmalıdır. Cihazınız son model olabilir, kaliteli olabilir ancak her elektronik cihazda olduğu gibi kombi, şofben, klima ve kazanların da periyodik bakıma ihtiyacı olduğu unutulmamalıdır.

Yılda iki defa alanında uzman bir teknik ekibe yaptıracağınız bakımlar sayesinde cihazınızdan yıl içerisinde sorunsuz bir şekilde verim almanız mümkün olacaktır. Cihazlarınızda görünecek en ufak arızada, teklemede hemen uzman desteğine başvurmanızı öneriyoruz. Bilinçsiz müdahalelerden uzak durmak sizin faydanıza olacaktır.

Altındağ gibi yoğun nüfuslu bir ilçede Viessmann marka cihazları kullanan pek çok kişi bulunuyor. Herhangi bir şekilde cihazlarından ötürü mağdur olmasınlar diye tüm kullanıcılara günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilecekleri telefonlarımızı vermekteyiz.

Ankara için tek numra olduğundan bu hat ile merkezimize anında ulaşabilir ve hangi mahalle ya da sokakta oturuyor iseniz anında gezici servis araçlarımızla teknisyenlerimizi göndermekteyiz. Uyguladığımız tüm işlemler ve müdahalelerimiz Altındağ Viessmann Servisi garantimiz altındadır. Cihazlarınıza bakım sonrası bir yıllık servis garantimizi vermekteyiz.

Viessmann marka kazanlar merkezi ısıtma sistemleri konusunda kapasite açısından oldukça başarılıdır. Ancak kazanlarda bir takım beklenmeyen arızalar ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda hazırlıklı olmanız faydanıza olacaktır.

Mesela kazanınızın küllerinde cüruf oluşumu var ise fan hızını 1 derece kadar düşürün ve ertesi gün yeniden kontrolünü sağlayın. Sorun çözülmüyor ise hiçbir şeye müdahale etmeden Altındağ Viessmann Servisi irtibat numaramızdan bizlere ulaşarak yardım alın.

Kazanlarda karşınıza arıza olarak çıkabilecek durumlardan bir tanesi motor aşırı akım arızasıdır. Bu durum büyük parça sıkışması nedeni ile yakıt alınamadığını sizlere bildirir. Böyle bir arıza uzmanlık gerektirdiğinden Altındağ Viessmann Servisi ekiplerimiz sizler için bu konuyu ele alarak sorunu ortadan kaldıracaktır.

Limit termostat hatası ise arıza kodu olarak yine karşınıza çıkabilecek arızalardan bir tanesidir. Stoker ya da kazan gövdesinde aşırı ısınma ile termostat atmış olabilir. Limit termostatın resetlenmesi yani yeniden başlatılması gerekir.

Kontrol panelinin arkasındaki kırmızı nokta ince bir çivi ile ittirildiğinde cihazınız resetlenmiş olacaktır. Ancak sorun tekrar ederse günün her saatinde Altındağ Viessmann Servisi operasyon merkezimize ulaşabilir ve anında yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Viessmann kombi, şofben, klima ve kazanlarda arıza ne olursa olsun günün 24 saati bizlere ulaşarak uzman desteği alabilirsiniz. Altındağ Viessmann Servisi olarak gezici servis araçlarımız ile sizlere herhangi bir zaman sorunu yaşatmadan hemen geliyor ve cihazlarınıza kapsamlı bakımı gerçekleştiriyoruz.

Viessmann servisi başarılı, tecrübeli ve işinin ehli bir ekipmanla çalışmakta ve siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır. Genel olarak kombi bakım ve temizliğinden sorumlu olan Altındağ viessmann servisi 7 gün 24 saat dilediğiniz saat ve zamanda çalışmaktadır.

Ekibimiz evlere marka araba ve marka logosuyla birlikte gelmekte ve hizmet vermektedir. Türkiye`nin 81 iline kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Kombi bakım ve onarım, kurulum ve temizliği şarttır. Markamızdan almış olduğunuz kombinin kurulumu için servisimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Alacağınız kombinin yerleştireceğiniz mekana göre seçimi için size yardımcı olmaktadır.

Evinize kadar gelip kombi bacası kurulumu ve çalışması konusunda yol göstermektedir. Kombinizin iyi çalışabilmesi için kombi su barının 1.5 bar değerinde olması gerekmektedir.

Zira 1.5 barın altına düşerse su ısınmayacak ve petekler de çalışmayacaktır. Ayrıca dikkat edilmeyen bir diğer nokta ise, tasarruf için yeterli peteğin açılmış olmaması. Evde en az 3 petek kullanmak gerekliliği mevcuttur.

Böylece yeterli değerde ısınacak ve peteklerde tıkanma olmayacaktır. Bu mevzulara dikkat edilirse kombiniz daha uzun ömürlü olacaktır. Ancak herhangi bir arıza durumunda Altındağ viessmann servisi ile irtibata geçerek bakım ve onarım yaptırabilirsiniz.

Ayrıca klima için de gerekli kurulum ve bakım hizmeti sağlanmakta olup herhangi bir arıza durumunda servisimizle irtibata geçmeniz önerilir. Klimanızı almış olduğunuz ortama ve mekanın durumuna göre yerleştirme ve kurulum sağlanmaktadır.

Ayrıca düzenli klima bakımı yapılarak hizmet sağlanmaktadır. Günümüzde genellikle kombi tercih ediliyor olmakla birlikte şofben tercih eden iller de bulunmaktadır. Şofben konusunda gaz kaçağı kontrolünün iyi yapılması ve bu konuda teknik ekibimizden destek alınması gerekmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!