Altındağ York Servisi

Altındağ York Servisi 1Ankara Altındağ`da ve çevre bölgelerde Altındağ York servisi olarak hizmet sunmaktayız. York marka klima ve iklimlendirme- soğutma cihazlarınızda keşif, montaj, arıza tespit, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz.

Altındağ York servisi olarak orijinal parça ve orijinal gaz kullanımı sağlamaktadır. Klimalarınızın uzun ömürlü ve sorunsuz çalışması için orijinal gaz dolumuna dikkat etmeli, periyodik bakımlarını yaptırarak hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz.

York marka klima modellerinde dış ve iç ünitelerinde yer değiştirme, demonte ve montaj hizmetleri ile servis sağlamaktayız. Cihaz kart tamiri, elektronik kart değişimi, parça arıza tespit ve tamiratı, kimyasal temizleme gibi hizmetleri kaliteli ve deneyimli ekibimizle sunmaktayız.

Altındağ York Klima servisi olarak ısıtma sistemleri ve York marka kombi modellerinde de servis ve bakım hizmeti vermekteyiz. Mobil çağrı numaralarımızdan günün her saati arayarak randevu talep edebilirsiniz.

Gaz kaçağı tespiti, baca temizliği ve kombi bakımı, tesisat bakım ve onarımı, kompresör arıza tespit ve tamirat gibi tüm kombi işlemlerinde hizmet vermekteyiz. Cihazların bakımlarını gerçekleştirerek güvenli ortamlar sunmaktayız. Taşınma, yer değiştirme gibi işlemlerinizde, garanti başlangıcı işlemlerinizde firmamız profesyonel hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!