Ankara Altus Servisi

Altus Servisi

Ankara Altus Servisi kurumsal kimliği ile ön plana çıkan , tüm eğitimlerini başarı ile tamamlamış ve gerekli sertifikalarını almış , beraber çalıştığı ustaları üstün yetenekli ve becerikli olan , tüm Ankara Bölgesine karış karış servis ve tamir hizmeti verebilen , dürüst kimliği ile sektörde kendine yer edinen , yenilikci , çağdaş ve modern bir işletmedir.

  • Ankara Altus Servisi
  • altuz Televizyon Servisi
  • Altus Beyaz Eşya Servisi
  • Ankara Altus Klima Servisi
  • Altus Yedek Parça
  • Altus Onarım Merkezi

Altus markalı tüm beyaz eşya klima ve televizyonlarınızın tamir işlemi ve bakım montaj uygulamalarını eksiksiz yerine getiren Ankara Altus Servisi müşteri memnuniyetini hep en önde tutan yapısı ile de sizlere desteğini kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Ankara Altus Servisi şlerindeki titizliği , tamiratlarındaki yüksek başarı oranı ve iş bitiminden sonra oluşabilecek problemlerdeki teknik desteğini hez zaman sürdürmekte ve tamirat sonrası iş takibinde de rakipsiz olduğunu kanıtlamaktadır. 

Uzun zamandan beri sunduğumuz Ankara Altus servisi ile markaya ait beyaz eşya cihazların zamanında onarımı ve bakımı yapılmaktadır. Bilgili, tecrübeli ekibimiz ile sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Altus markasına ait bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, şofben, klima, televizyon, kombi, buzdolabı gibi cihazlar bulunmaktadır. Beyaz eşyalar özellikle talimatlara uygun bir şekilde kullanılmalı ve yine uygun deterjanlar ile beraber işlemler yapılmalıdır. Bunun yanı sıra, kombi ve şofben cihazları ise belli aralıklarla kontrollerden geçmelidir. Kombi kullanırken, daha ciddi maddi kayıpları önlemek adına, bakımı yapılmalı. Yapılan bütün işlemlerde mutlaka markaya ait, orijinal parçalar kullanılmalı.

Onarım ve bakım işlemleri titizlikle yapılmalı. Öncelikle cihazlarda meydana gelen arızalar net bir şekilde belirlenmelidir. Bunun için de profesyonel, eğitimli ekip gerekli çalışmalar yapmaktadır. Zamanında yapılan işlemler sayesinde cihazlar bozulmadan, olası sorunlar tahmin edilebiliyor. Ankara Altus Servisi olarak sunmuş olduğumuz hizmette amacımız, her daim müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımak olmuştur.

Beyaz eşyalar her evde bulunuyor ve sıkça kullanıldığından dolayı, farklı parçalarda sorunlar yaşanabiliyor. Sürekli eğitim gören ve profesyonel ekip sayesinde, cihazlarda meydana gelen sorunlar kısa süre içerisinde belirleniyor ve gereken işlemler başlatılıyor.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

Ankara Altus Servisi kurulum ve montaj işlemleriniz için de özel oluşturulmuş ekipleri ile teknik destek vermektedir. Televizyon , klima ve beyaz eşya gibi Altus markalı ürünlerinizin eksiksiz ve uygun şartlar yerine getirilerek montajının yapılması için lütfen merkezimizden randevu alınız.