Ankara Aeg Servisi

Ankara AEG Servisi olarak en iyi teknik hizmet için aradığınız servis hizmetini sizler için sunan firmamız, sağlıklı teknik tamir hizmeti ulaştırmaktadır. Başarılı ve etkili bir tamir bakım işlemi için gerekli olan şey, işin uzman teknik servis elemanlarıdır.

AEG markalı beyaz eşyalarınıza aradığınız hizmet deneyimli ve tecrübeli estalarımız eli ile sizlere ulaştırılmaktadır.Servis merkezimiz 24 saat randevu kaydı oluşturabilmeniz için sürekli grev yapacak şekilde kurulmuştur ve görevlerine başarı ile devam etmektedirler.

Ankara AEG servisi kullanım kılavuzlarında yazan maddeleri harfiyen okuyup uygulamanızı tavsiye etmektedir. Bu işlem ürünün sağlıklı kullanım süresini etkilediği gibi gereksiz yere masrafa girmenizi de engeller. Beyaz eşya kullanıcısının dikkat etmesi gereken en önemli hususların başında cihaz elektrik besleme hattının topraklı olması gerekmektedir.

Kısa devre yapması durumunda cihaza yüksek akım gelmesini engellemek ve kaçak oluşumunda zarar görmemek için topraklı tesisat önem arz etmektedir.

Ankara AEG Servisi hızlı ulaşım sağlamak için gezici ekiplerini görevlendirmiştir. Adresiniz bize düştüğü anda hangi bölgedeyseniz oraya bakan ekipler bilgilendirilir ve adreiniz geçilir. Hızlıca hareket eden ustalarımız hemen kapınıza gelerek tamir işlemi için vakit kaybetmeden tamiratlarına başlarlar. kullanılan parçalar tamamen cihaza uyumlu sıfır ve orjinaldir.

Bazı durumlarda masrafın büyümesini önlemek için değişim yerine parça tamiratı yapılabilmektedir. Bu durumda önceden tüketici bilgilendirilir ve İzni alınır. Başınız sıkışınca bizi 441 11 11 numaralı hattımızdan arayabilirsiniz.

Ankara AEG Servisi yıllardır olduğu gibi Aeg marka beyaz eşyalarınıza garantili bakım ve onarım hizmeti sunmaya devam ediyor. Öyle ki Ankara merkez ve ilçelerinde bizlere anında ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile sizlere hızlı bir şekilde yetiştiğimizden herhangi bir zaman sıkıntısı da yaşamamaktasınız.

Beyaz eşya konusunda lider markalardan birisi olan Aeg, çıkardığı son teknolojik cihazlarla büyük bir ihtiyacı kapatmaktadır. Aeg cihazlarda herhangi bir sorun yaşandığında ise Ankara merkez ve ilçelerde zaman kaybetmeden müşterilerimize biz yardımcı olmaktayız.

Mutfakların vazgeçilmez beyaz eşyalarından bir tanesi de buzdolaplarıdır. Aeg buzdolaplarına dair aldığımız bir arıza kaydı ise buzdolabının sebze ve yiyecekleri dondurmasıdır. Öncelikle cihazınızın soğutma ayarlarını kontrol etmelisiniz.

Soğutma ayarı derecesi ile ilgili bir sorunla karşılaşmanız olasıdır.  Buzdolabınızın genellikle Max. ve Min. şeklinde kısaltılmış derece ayarları vardır. Min kısaltması olan Minimum ayarına getirmeniz gerekir. Bununla beraber yiyeceklerinizi yerleştirirken dikkatli olmalısınız. Düzensiz yerleştirme de böyle sorunlara yol açabilir. Buzdolabınızda yaşayacağınız her türlü problem için Ankara AEG Servisi uzman teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz

Beyaz eşyalarda hiç beklenmedik pek çok arıza ile karşılaşmak mümkündür. Örnek vermek gerekirse çamaşır makinelerinde karşılaştığımız bir sorun gösterge lambaları ile ilgilidir. Cihazınızda gösterge lambaları yanmıyor ise devre kesici devrede olabilir.

Şayet devre kesiciyi yeniden devreye sokmaya çalıştığınızda çalışmıyor ise kontrol edilmesi gerekir, çünkü arızalanmış olabilir. Elektrik devreleri ve sigortanın kontrolü sağlanmalıdır. Prizde güç beslemesi yok ise sorun buradan kaynaklı da olabilir. Gerekli tüm bakım işlemleri Ankara AEG Servisi teknik birimimiz tarafından yapılacaktır.

Çamaşırları yıkadıktan sonra kullanılan kurutma makineleri de bazı durumlarda arıza çıkarabiliyor. Kurutma makinesinin çamaşırları yeterli derecede kurutmaması gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Termostat, egzoz havalandırma deliği gibi önemli parça ve aksamlar kontrol edilecektir. Bu tip işlemler alanında uzman Ankara AEG Servisi teknik ekibimiz tarafından garantili bir şekilde yapılacaktır.

Aeg markasının kullanışlı bir diğer cihazı ise fırınlardır. Fırınlarda aldığımız arıza kayıtları da birbirine benzemektedir. Örneğin yemek pişirmede sorunlar yaşanabiliyor. Bunun nedeni alt ve üst rafın eşit pişirmemesi ya da yeterli derecede ısının sağlanamamasıdır.

Bu gibi şikâyetlerin temelinde öncelikle programın doğru seçilip seçilmemesi yatar. Aeg marka fırınınızın kılavuzunda sıcaklık değerleri ve hangi yemeğin hangi derecede pişirileceği belirtilmektedir. Ankara AEG Servisi ekibimiz yaşayacağınız herhangi bir sorunda sizlere yardımcı olacaktır.

Ankara merkez ve ilçelerde yıllardır sürdürdüğümüz beyaz eşya bakım ve onarım çalışmaları ile kalitemizi ispat etmiş bulunuyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ve donanımlı atölyemiz ile günün 24 saati aralıksız işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Aeg cihazlar konusunda aklınıza takılan tüm sorular için Ankara AEG Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!