Ankara Airfel Servisi

Ankara Airfel Servisi başta klima olmak üzere kombi ve diğer elektrikli ev aletleriniz için Airfel markasının adına yakışır bir servis hizmeti sunmaktadır. Airfel servisi olarak rakiplerimizin her zaman bir adım önünde olmak için var gücümüzle çalıştık ve var olduğumuz müddetce de bu ilkemizden vazgeçmeyeceğiz.

Klima montajı ve tamiri için özel kurulmuş ekiplerimiz hafta içi ve hafta sonu, zaman ve saat gözetmeksizin çalışmaktadır. Etkili ve kat-i sonuçlu işlemlerimizden yararlanmak için hemen 441 11 11 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

SICAK SU VE ISINMA İÇİN GEREKLİ OLAN KOMBİ BAKIMI

Tüpte, ısınmada ve sıcak su hizmetlerinde doğal gaz çok önemlidir. Aynı şekilde kombiler de çok önemlidir. Bu öneme binaen, kombi bakımı da profesyonelce yapılmalıdır. İşin uzmanı olan ekiplerimizin profesyonel çalışma sistemi, öncelikle tercih edilmelidir.

Bu sistemde, oldukça etkili ve pratik yöntemler kullanılmaktadır. Ankara Airfel Servisi bünyesinden kombi bakımı için gelen ekiplerimiz, hızlı bir şekilde sıcak su testi ve petek testi yaparlar. Ayrıca, mutfağın sıcak su yeri açılır ve sıcak suyun ısınma süresi ve derece test edilir.

Ayrıca, su ısıtıcı kısmın içerisinde önemli olan küçük kalemlik boyundaki parça özel olarak temizlenir. Temizlenmediği zaman bu parça değişmelidir. Ayrıca bacanın etkili çalışması için baca fanı iyi çalışmalıdır. Aksi halde cihaz verimli çalışmaz. Bacanın önemli olan bu kısmı temizlenir ve silinir. içerisindeki is ve tozlar temizlenir.

Ankara Airfel Servisi kombi sahibinin şikayetleri dinlenir ve sonuç olarak gerekil olan bakım ve onarım listesi oluşturulur. Bu listeyi kombi sahibi onaylarsa, sonuç olarak bakım ve onarım kısa zamanda bitirilmektedir. Kısa zamanda teslim edilen kombilerle, huzurlu bir kış geçirebilirsiniz.

Ankara Airfel Servisi kombi ve klimalarda çeşitliliği ve kalitesi ile tercih sebebi olan Airfel markasının tüm modellerinde sizlere bakım ve onarım hizmetini kusursuz bir şekilde sunan şehrin en köklü firmasıdır.

Alanında uzman kombi ve klima teknik ekibimiz ile sizlere garantili hizmet sunmaktayız. Ankara merkez ve ilçelerde gezici servis araçlarımızla sizlere hızlı bir şekilde yetişiyor ve sorununuzu anında çözüyoruz.

İso 9001 belgeli firmamız donanımlı bir atölyeye sahiptir. Her türlü Airfel yedek parça da temin etmekte ve montaj işlemini yerinde, kırmanda dökmeden garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Alanında rüştünü ispat etmiş markalardan bir tanesi olan Airfel markasını tercih eden tüm müşterilerimizin günün 24 saati Ankara Airfel Servisi olarak yanındayız.

Airfel markasının birbirinden kullanışlı klimaları hemen her alana uygun olarak tasarlanmaktadır. Klimalarda en sık aldığımız şikâyetlerden bir tanesi cihazın soğutma yapmamasıdır. Soğutmama ve ısıtmama sorunu fan, pervanede gibi parçalarda ortaya çıkabilen arızalarla kendisini gösterebilir.

Cihazınızın petek kirlenmesi ile yine yeterli verim sağlamaması da olasıdır. Sensör ya da kumandadan kaynaklı problemler karşı da gerekli kontroller sağlanmalıdır. Bu konuda sizlere alanında uzman Ankara Airfel Servisi teknisyenlerimiz dilediğiniz an yardımcı olacaktır.

Klimanızın soğutmama nedenlerinden birisi gaz kaçırma durumudur. Airfel klimanızın boru hattında bir çatlak meydana gelmiş ise gaz kaçırma problemi görülebilir. Gaz kaçağı ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde bulunup onarılacaktır. Ayrıca gerekiyorsa gaz takviyesi de yapılacaktır. Ankara Airfel Servisi klima teknik ekibimiz bu işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Özellikle kış aylarında ev ve işyerlerin ısıtılması adına kullandığımız kombilerde de farklı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Baca gazı sensörü arızası ile sık bir şekilde karşılaşıyoruz. Baca sensörü, baca gazının sıcaklığını kontrol etmektedir.

Arızalandığında cihazınızı resetlemeli yani baştan başlatmalısınız. Cihazınızı baştan başlattınız ancak bir yanıt alamadıysanız Ankara Airfel Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilir ve yardım alabilirsiniz.

Kombilerde bazen peteklerin çok ısındığını gözlemleyebilirsiniz. Kombi petek ısınma sorunu müşterilerimizden sık duyduğumuz bir arıza kaydıdır. Bunun öncelikle yıllık bakımların aksatılması ile çok ilgili olduğunu hatırlatma fayda olacaktır.

Yıllık bakımları yapılmadığı takdirde kalorifer tesisatında tıkanmalar meydana gelebiliyor ve bu da cihazınızda verim düşüklüğüne sebep olabiliyor. Musluğa giden kısım tıkandığında kalorifer tesisatına giden sıcak su oranı artacak ve bu da aşırı ısınmaya neden olacaktır. Yıllık bakımlar dahilinde tüm parçalar ve kalorifer hattı kontrol edildiğinden herhangi bir arızaya karşı tedbir de alınmış olacaktır.

Airfel marka klima ya da kombilerinizde yaşayacağınız küçük büyük fark etmeksizin her türlü problemde Ankara Airfel Servisi teknik birimlerimizden yardım alabilirsiniz. Ankara için tek numaramız olmakla beraber günün her saati ulaşılabilir durumdayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!