Ankara Alarko Servisi

Ankara Alarko Servisi olarak ilgi alanımıza giren kombi klima şofben kazan sistemleri ve brulör gibi ısınma ve soğutma amaçlı kullandığımız cihazların tamir bakım ve montajını en kaliteli ve en hızlı biçimde yapmaktayız. Arıza giderilmesi konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahip olan teknisyenlerimiz sizlere kalıcı ve etkili sonuçlar veren tamir hizmeti sunmaktadır..

Su kaçıran kombi veya sofben , soğutmayan klima verim alamadığınız kazan sistemleri gibi sıklıkla karşılaşılan problemlerinizin çözümünü Ankara Alarko Servisi çatısı altında toplanan profesyonel ekiplerimiz hünerli ellerindedir. Müşteri dostu tutum içinde olan firma yapısı ile her alanda sizlere destek olduğumuzu ve bu sektörde rol aldığımız sürece de bu desteği sonuna kadar sürdüreceğimizi bilmenizi isteriz.

Ankara Alarko Servisi, kombi, klimaşofben ve kazan sistemleri konusunda dünyada ve ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren Alarko ürünlerinin her türlü bakım ve onarımını yaparak kullanıcılarına en üst düzeyde teknik destek vermektedir.

Evimizi-suyumuzu ısıtan kombiler ve şofbenler hayatımızın vazgeçilmez unsurlarıdır. Yaz sıcaklarından korunmanın baş aktörü klimalarsa bir o kadar önemlidir. Merkezi ısınmayı sağlayan kazanların güvenli ve verimli olması da büyük önem taşımaktadır.

Yaşam alanlarımızın vazgeçilmezi olan bu cihazlar, uzun süre aktif olmalarından kaynaklı istenmeyen teknik sorunlar çıkarabilirler. Kombilerde, yüksek sesli çalışma, dış gövde ısınması veya su kaçağı gibi olumsuzlukların yaşanmasının önüne geçmek için kombi bakımlarınızı güvenilir ve tecrübeli Ankara Alarko Servisi ‘ne yaptırabilirsiniz. Masraf konusunda önceden bilgilendiren, müşteri memnuniyetine önem veren ve güler yüzlü teknik personele sahip Ankara Alarko Servisi’ne ihtiyacınız olduğu her an ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Alarko Klimalarınızın ise yaza hazırlanmaları için bahar gelmeden mutlaka bakımları yapılmalıdır. Klimanızın, yazın en sıcak günlerinde soğutmama veya gaz kaçırma sorunları ile sizi yarı yolda bırakmasını istemiyorsanız, Ankara Alarko Servis’ine başvurarak kompresör değişimi, gaz dolumu, filtre temizliği gibi teknik bakımlarını yaptırabilirsiniz. İnverterklimlar, tavan tipi klimalar, split duvar tipi ev klimaları veya büyük kapasiteli klimalar içindilediğiniz zaman online destek alıp, hafta sonu dahi teknik servis hizmetine ulaşabilirsiniz.

Sıcak Su Elde Ettiğiniz Şofbenleriniz Bozulursa Endişe Etmeyiniz

Sıcak su ihtiyacımızı karşılayan şofbenlerin sağlıklı çalışması büyük önem taşımaktadır. Özellikle elektrikle çalışan şofbenlerintopraklamasının doğru yapılmış olması oluşabilecek arızaların ve daha büyük tehlike arz eden yangınların çıkmasının önüne geçecektir. Alarkomarka şofbenlerinizin kullanımında karşılaşabileceğiniz sorunlarda, güvenilir ve tecrübeli bir teknik servise ihtiyacınız olduğunda ilk arayacağınız Ankara Alarko Servis’i konuya hakim, profesyonel müşteri temsilcisisize anında cevap verecek ve ihtiyacınız olan teknik desteği sağlayacak personeli yönlendirecektir.

Kalorifer kazanlarında sorun yaşamanız halinde yine Ankara Alarko Servis’i ne ulaşabilir her türlü teknik desteği alabilirsiniz. Alarko kazanlarda terleme olması durumunda kazanın konumunun değiştirilmesi gerekebilir. Ayrıca kalorifer bacasının izolasyonunun iyi yapılması da büyük önem taşımaktadır.

Alarko marka kombi, şofben, klima ve kazanlarınızın bakım ve onarım faaliyetlerinde, uzun yıllardır, müşteri memnuniyetine ve güvenine önem veren Ankara Alarko Servis’i TSE standartlarında hizmet vermektedir. Profesyonel teknik personele sahip servis, 7 gün 24 saat verilen hizmet sayesinde cihazlarınızın eskisinden daha yüksek performansta çalıştığını göreceksiniz.

Ankara’da ikamet eden değerli Alarko kullanıcıları Ankara Alarko Servis hizmetlerine dilediğiniz zaman telefon numaralarından veya online destek biriminden ulaşabilirsiniz.

Ankara Alarko Servisi ürün kullanımlarnızda da sizlere yol gösterici olmaya devam ediyor. Unutmayınız ki cihazlarım arızalanması genellikle müşterilerimizin yanlış bilgisi neticesinde hatalı kullanımından kaynaklanmaktadır , veya ikinci büyük etken bakımsızlıktır.

Ankara Alarko Servisi bu konuda da tüm sorularınıza yanıt vermek amacı ile çağrı merkezlerinde danıışabileceğiniz ve her konuda cevap alabileceğiniz personelleri görevlendirmiştir.

Ankara’da kurulan servisimiz, kurulduğu tarihten itibaren Alarko markasının kombi klima şofben brulör kazan aletleri için garantili  ve ücretli olarak servis hizmetleri vermektedir. Ankara Alarko Servisi olarak yürüttüğümüz tüm servis faaliyetleri alanının en iyisi olarak bilinmekte , müşterilerimiz tarafından takdir görmekte ve tercih edilmektedir.

Alarko marka kombi ve diğer elektrikli cihaz ve ev aletlerinizi güvenerek servisimize teslim edebilirsiniz. Dürüst, güvenilir ve hızlı ancak başarı yüzdesi yüksek çalışmalarımız sonucunda servisimiz hizmetlerinden memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz.

Evinizde vereceğimiz bakım hizmetleri ile servisimizde sağlayacağımız onarım hizmetlerinin yüksek kalite ve performansı sayesinde ürünlerinizin eskisinden daha iyi çalışır duruma geldiğini gördüğünüzde siz de bize hak vereceksiniz.

Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin Her Zaman Ön Planda Gelir

Müşteri memnuniyetini temin etmek ve sabit tutmak için belirli bir standartta verdiğimiz servis hizmetlerimiz servis faaliyetlerimizin prensip ve ilkelerindendir. Uzman ve deneyimli kadromuz ile yılları aşkın hizmetlerimiz ile Ankara merkezli servis hizmetlerimizi bu ilke ve prensipler çerçevesinde halen sürdürmekteyiz. Ankara Alarko Servisi nin seçkin hizmetlerinden tüm Ankara faydalanıyor , sizi de müşteri portföyümüze katmak ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlamak isteriz.

Ankara Alarko Servisi, kombi, klimaşofben ve kazan sistemlerinde markası Alarko olan tüm cihazlara garantili bakım ve onarım hizmeti gerçekleştiriyor. Ankara’nın ilçelerinde Alarko kullanıcıları gece gündüz demeden servisimizin olanaklarından yararlanıyor. Kombi, klima ve şofbenler günlük olarak yoğun bir şekilde kullanılan her ihtiyaca göre ayrı modeli bulunan cihazlardır. Düzenli bakımları dahilinde bu tür cihazlar herhangi bir aksama olmadan çalışırlar.

Özellikle elektrik ve gazla çalıştıklarından bu tip cihazlarda siz önlem alsanız bile hiç beklenmeyen sorunlarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Bir chazın iyi çalışması için öncelikle montajının iyi yapılması gerekir.

Ankara Alarko Klima Servisi 

Alarko klima montaj işlemleri uzman personelimiz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Klimalar konusunda dikkat edilmesi gereken bir başka detay klima borulama işlemi olmaktadır. Boruların dekoratif bantla sarılması ve uygun alana monte edilmesi gibi teknik gerektiren işlemlerde Ankara Alarko Klima Servisi olarak her daim yardımcınız oluyoruz. Ankara Alarko Klima Servisi ismini şehrimizde tanımayan hemen hemen hiç yok gibidir. Çünkü çalışkanlığımızla ve tecrübemizle tüm bölge halkının gönlüne girmeyi başardık.

Çalışmalarımızı özveri ve prensiple yaptığımız için de her türlü müdahalemizi en iyi sonucu alacak şekilde tamamladık. Ankara Alarko Klima Servisi tamir bakım montaj işleriniz için klima merkez servisi olarak hizmet başındadır.

Kışın özellikle yoğun bir şekilde kullanılan kombilerde de hiç beklenmedik anlarda ortaya arızalar çıkabiliyor. Kombilerde yeterli ısı alamama sorunu ile çok kez karşılaşıyoruz. Kombilerdeki filtrelerin görevi kombi içerisinde dönüş suyunun yabancı cisimleri taşımasını engellemektir. Ancak kombi filtreleri uzun müddet kontrol edilmez ise yabancı cisimler birikebilir. Bu birikme neticesinde suyun kombiye giriş kısmı tıkanır. Suyun dolaşımı durduğu içinde peteklerin ısınmama sorunu ortaya çıkar.

Kombilerinize gerekli yıllık bakımları yaptırdığınız takdirde filtrelerde bu gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Alarko marka kombinizin bakımını profesyonel bir şekilde yapan ekibimiz sizleri böyle bir durumla yüzleşmekten kurtaracaktır. Ayrıca Alarko kombinizden tam verim almak adına radyatör önü kapatılmamalıdır. Ayrıca radyatör önüne herhangi bir cisim, eşya vb. de konulmamalıdır. Ankara Alarko Servisi teknisyenlerimiz kombinizden daha iyi verim alabilmeniz için sizlere gerekli bilgilendirmeleri her daim yapmaktadır.

Alarko kazanlarda da görülebilecek aksaklıklardan bir tanesi de kazanda terleme olmasıdır. Kazanın terleme yapma durumunda kalorifer kazanını kalorifer odası içine, rüzgar almayacak şekilde konumlandırmalısınız. Ayrıca mutlaka kalorifer bacasına izolasyon yaptırılmalıdır. Kazanda terleme durumu çok düşük sıcaklıklarda çalıştırma ile ortaya çıkabilir, dikkatli olunmalıdır.

Alarko Kazan Sistemlerinizin Sorun Çözüm Merkezi Biziz

Ankara Alarko Servisi ekiplerimiz tıpkı Alarko kombi, klima ve şofbende olduğu gibi Alarko kazan sistemlerinde de gerekli rutin bakımları tüm il sakinleri için gerçekleştiriyor. Haftanın 7 günü 24 saati gezici servis araçları ile hizmet veren firmamız TSE standartlı hizmet sunmaktadır. Ankara sakinleri Alarko marka cihazları için gerekli destek hizmeti almak için bizlere telefon numaramızdan ya da online destek birimimizden ulaşabilirler.

Firmamızın haftanın her günü açık olan çağrı numaralarını arayarak siz de üstün kaliteli ve yüksek performanslı servis hizmetlerimizi satın alabilirsiniz.Pazar günleri bile servis hizmetimizi sizlere ulaştırabilmek ve arızalarınızı sonlandırabilmek için Ankara Alarko Servisi bünyesinde nöbetci ekip bulındurmaktayız. Arıza ile karşılaştığınız her an , beklemeden , zaman kaybetmeden servisimizi arayabilir , ekip çağırabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!