Ankara Altus Servisi

Ankara Altus Servisi Ankara merkezinde ve tüm ilçelerinde tüm Altus marka beyaz eşya klima şofben ve televizyon cihazlarınızın her türlü bakım onarım ve arıza durumlarını en kısa sürede çözüp normal yaşamınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyoruz.

Alanında uzman sertifikalı ve eğitmli çalışma arkadaşlarımızla güler yüzlü hizmet anlayışımızı geçmiş yıllarda olduğu gibi şimdi de sürdürmeye gayret ediyoruz.

Altus marka televizyonunuzu temizlerken ilk dikkat etmeniz gereken unsur her ihtimale karşı bir kaza oluşmaması için cihazı prizden çekin. Ekrana asla kimyasal ilaç kullanmayın. Ankara Altus Servisimizden alabileceğiniz özel temizleme solüsyonlarıyla ve ince yumuşak bezler kullanarak cihazın temizliğini sağlayabilirsiniz.

Cihazın açık yerlerine ve kablo giriş çıkışlarına asla su veya deterjan tarzı ürünleri püskürtmeyin. Temizlik bittikten sonra cihazınızı çalıştırıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

ALTUS SERVİSLERİ GÜNÜN HER SAATİ GÖREVE HAZIRDIR

Altus marka elektrikli süpürgelerinizde en sık karşılaşabileceğiniz sorun cihazın emiş gücünün azalmasıdır. Bu sorunu genelde müşterilerimiz kendileri çözebilir. Kısaca neler yapabileceğinizi anlatalım; elektrikli süpürgenizin toz torbası dolmuş olabilir.

Toz torbasını Ankara Altus Servisinden edindiğiniz modele uygun torba ile değiştirin. Süpürgenin filtrelerine pislik veya toz kaçmış olabilir. Filtreyi çıkarıp normal musluk suyuyla temizleyebilirsiniz.

Filtrenin geri yerine takılmasının ardından cihazınızın emiş gücü normale dönmediyse daha profesyonel destek almak adına lütfen size en yakın Ankara Altus Servisi ile iletişime geçin. Sizlere en kaliteli hizmeti sunarak sorununuzun etkili bir şekilde çözümü için personellerimiz hızlı bir şekilde çalışacaktır.

Altus marka bulaşık makinenizde kötü koku oluşumunu engellemek içinse; makine içinde bulaşıklarınızı uzun süre bekletmeyin. Bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra oluşan yemek artıklarının temizlenmesi için Altus bulaşık makinenizi belli periyotlarda boş bir şekilde içinde deterjanlı olarak yıkama programında çalıştırın. Cihazın filtrelerini düzenli aralıklarla temizleyin. Böylelikle kötü koku oluşumu şikayetiniz ortadan kalkacaktır.

Altus marka klimalarınızı kullanırken filtre temizliğine çok dikkat etmelisiniz. Filtreler Altus marka klimalarda iç ve dış filtre olarak ayrılır. Dış filtre temizliğinizi kendiniz her 15 günde 1 defa olmak üzere yapabilirsiniz. Servis çağırmanıza gerek yoktur.

Fakat iç filtrelerin temizliği için mutlaka senede en az 2 defa Ankara Altus Servisinden profesyonel bir şekilde yardım almanız gerekmektedir. Servis ekibinden arkadaşlarımız sorununuza akılcı ve etkili bir şekilde yaklaşacak ve cihazınızın bakımını uzman gözüyle kısa bir sürede halledecektir.

Ankara Altus Servisi kurumsal kimliği ile ön plana çıkan , tüm eğitimlerini başarı ile tamamlamış ve gerekli sertifikalarını almış , beraber çalıştığı ustaları üstün yetenekli ve becerikli olan , tüm Ankara Bölgesine karış karış servis ve tamir hizmeti verebilen , dürüst kimliği ile sektörde kendine yer edinen , yenilikci , çağdaş ve modern bir işletmedir.

Altus markalı tüm beyaz eşya klima ve televizyonlarınızın tamir işlemi ve bakım montaj uygulamalarını eksiksiz yerine getiren Ankara Altus Servisi müşteri memnuniyetini hep en önde tutan yapısı ile de sizlere desteğini kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Ankara Altus Servisi şlerindeki titizliği , tamiratlarındaki yüksek başarı oranı ve iş bitiminden sonra oluşabilecek problemlerdeki teknik desteğini hez zaman sürdürmekte ve tamirat sonrası iş takibinde de rakipsiz olduğunu kanıtlamaktadır.

BEYAZ EŞYALARINIZ ZAMANINDA KONTROLDEN GEÇİRİLMELİDİR

Uzun zamandan beri sunduğumuz Ankara Altus servisi ile markaya ait beyaz eşya cihazların zamanında onarımı ve bakımı yapılmaktadır. Bilgili, tecrübeli ekibimiz ile sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Altus markasına ait bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, şofben, klima, televizyon, kombi, buzdolabı gibi cihazlar bulunmaktadır. Beyaz eşyalar özellikle talimatlara uygun bir şekilde kullanılmalı ve yine uygun deterjanlar ile beraber işlemler yapılmalıdır.

Bunun yanı sıra, kombi ve şofben cihazları ise belli aralıklarla kontrollerden geçmelidir. Kombi kullanırken, daha ciddi maddi kayıpları önlemek adına, bakımı yapılmalı. Yapılan bütün işlemlerde mutlaka markaya ait, orijinal parçalar kullanılmalı.

Onarım ve bakım işlemleri titizlikle yapılmalı. Öncelikle cihazlarda meydana gelen arızalar net bir şekilde belirlenmelidir. Bunun için de profesyonel, eğitimli ekip gerekli çalışmalar yapmaktadır. Zamanında yapılan işlemler sayesinde cihazlar bozulmadan, olası sorunlar tahmin edilebiliyor.

Ankara Altus Servisi olarak sunmuş olduğumuz hizmette amacımız, her daim müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımak olmuştur.

Beyaz eşyalar her evde bulunuyor ve sıkça kullanıldığından dolayı, farklı parçalarda sorunlar yaşanabiliyor. Sürekli eğitim gören ve profesyonel ekip sayesinde, cihazlarda meydana gelen sorunlar kısa süre içerisinde belirleniyor ve gereken işlemler başlatılıyor.

Ankara Altus Servisi kurulum ve montaj işlemleriniz için de özel oluşturulmuş ekipleri ile teknik destek vermektedir. Televizyon , klima ve beyaz eşya gibi Altus markalı ürünlerinizin eksiksiz ve uygun şartlar yerine getirilerek montajının yapılması için lütfen merkezimizden randevu alınız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!