Ankara Arçelik Servisi

Ankara Arçelik Servisi olarak tüm Arçelik marka beyaz eşya klima şofben ve televizyon arıza bakım ve onarımlarınızı eksiksiz bir şekilde tamamlayıp cihazlarınızı kullanılabilir durumda siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Sizlerin bizden aldığınız güvenle ve yılların bize kattığı üstün tecrübeyle yolumuza Ankara merkez ve ilçelerinde son sürat devam etmekteyiz.

Arçelik marka klimalarda ürünü ilk aldığınız andan itibaren yanında servis ekibini de aldığınıza güvenle emin olabilirsiniz. Ankara Arçelik Servisi ekiplerimiz sizin yaşadığınız en ufak problemde her zaman yanınızdadır. İster online destek alın ister günün her saati 7/24 bize ulaşım sağlayın.

Arçelik marka klimanız soğutma yapmıyor veya yetersiz yapıyor ise; ilk yapılması gereken cihazın çalışma aksamının kontrol edilmesi gerekir.

Yani cihaza yeteri kadar elektrik akımı geliyor mu, cihazın ısı ayarı optimumda mı, ortamın nem durumu, kumandanın çalışır durumda olması gibi durumlara bakılmalıdır. Arçelik klimaların çalıştığı halde soğutma yetersiz ise kompresör veya dış ünite fanlarının kontrol edilmesi gerekir.

Tüm bunların çalıştığı görülüyor fakat klima halen çalışmıyorsa dış ünite fanlarının ve soğutucu akışkanların  kontrol edilmesi gerekir. Soğutucu akışkanın basıncı ortalama 5 bar olmalıdır. Altındaki bar basınçlarında cihaz yeteri kadar soğutamaz. Tüm bunların sırasıyla sağlanması için Ankara Arçelik Servisine haber vermeniz gerekmektedir.

Arçelik marka beyaz eşya satın aldınız. Örneğin buzdolabında dondurucu bölümünde sorun yaşadınız. Buzdolabınız yeteri kadar soğutmuyor veya kapağı kapanmıyor gibi sorunlar yaşanabilir.

Servis çağırmadan bazı sorunların üstesinden nasıl gelebilirsiniz size onları anlatalım. Öncelikle buzdolabının fişi prize takılı mı veya fişin bağlandığı elektrik akımı tam randımanlı çalışıyor mu kontrol edin.

Buzdolabında terleme sorununuz varsa muhtemelen cihazınızın bulunduğu ortam soğuktadır. Yani cihazın içi dışından daha sıcaktır. Bu durumda cihazda terleme sorunu yaşanır.

Buzdolabının kapağı sık sık açılıp kapanıyorsa veya cihazı nemli bir ortamda kullanıyorsanız cihazda su akıtma sorunu yaşanabilir. Normal optimum ısıda bir yerde buzdolabınızın kullanımını sağlayın.

SERVİS HİZMETİNİN EN KALİTELİSİNİZ BİZDEN ALIRSINIZ

Cihazdan kötü kokular geliyorsa bızdolabının içine konan yiyeceklerin dikkatli konulduğuna dikkat edin. Cihazın kapısı kapalı kalmış olabilir. Bu durumda cihaz yeteri kadar soğutma yapmaz ve içerdeki yiyeceklerin kokuşma yapması sonucunda koku durumunu yaşayabilirsiniz.

Arçelik marka televizyonlarda ne gibi sorunlar yaşayabilirsiniz? Televizyonun ön kısmında bulunan kırmızı ışık sürekli yanıp sönüyorsa ve cihazınız çalışmıyorsa yüksek ihtimalle arkada bulunan besleme kartı arıza moduna geçmiştir. Cihaz size arıza sinyali veriyordur. Bu durumda lütfen Ankara Arçelik Servisi ekiplerine haber verin. Arıza kaydı oluşturun ve arızanızı hızlı bir şekilde gelip çözelim.

Ankara Arçelik Servisi , kombi klima beyaz eşya şofben ve televizyon gibi Arçelik markası taşıyan ürünlerinizin tamir , bakım montaj işlerini en kaliteli şekilde yapmak için kurulmuş , her detayı titizlikle değerlendirerek tamir işlemlerini problem kalmayacak şekilde neticelendiren bir kuruluştur.

Tamirat ve onarım müdahalelerini genelde yerinde sonuçlandıran ve böylelikle cihazlarınızı götür getir yapmayarak kolay ve minimum zaman zarfında gerçekleştiren personellerimiz sizlere arızalı ürününüzü zaman kaybı olmadan kullanma olanağı da sağlar.

Ankara Arçelik Servisi televizyon montajı için de hizmet etmektedir. Sadece montaj için değil , kanal ayarı , uydu bağlantısı , tamir işlemleri ve yedek parça ihtiyaçlarınızda da destek olmaktadır.

Arızalı ürünlerinize tamiratlarınızın hemen akabinde ek olarak 1 yıl garanti vermemiz işimize duyduğumuz güveni de ortaya koymaktadır. Ankara Arçelik Servisi kombi ve şofben gibi sıcak su ihtiyacımız için anında karşılayan ürünlerinize de pratik ve ekonomik tamir çözümleri sunmaktadır.

Arızası ne olursa olsun kombi ve şofben tamiratlarınızı bize yaptırabilir , işlem sonrasında da güvenle kullanabilirsiniz. Arçelik ürününüzü ilk kullanım öncesinde mutlaka garanti altına aldırınız. Çünkü bu işlem ileride doğabilecek arızalarınız için sizi ve paranızı güvence altına alır.

Fabrikasyon hatalı olan ürünlerin değişimi de ancak servis kitapcığının ve garanti belgesinin imza altına alınarak işlem yapılması neticesinde onay sürecine girer.

ELEKTRONİK EŞYALARIN BAKIMI ZAMANINDA YAPILMALIDIR

Kombi, klima ya da diğer beyaz eşyalar için montaj ve bakımlarının zamanında ve doğru şekilde sertifikalı uzman personeller tarafından yapılması önemlidir. Sebebi ise; Alınan her cihazın verimli bir şekilde kullanılabilmesi için gerekli şartlar oluşturulmalıdır ya da tespit edilmelidir. Bu da ancak konu hakkında uzman kişiler aracılığıyla yapmak mümkün olmaktadır.

Tamamen profesyonel şekilde hizmet sağlanmasıyla Ankara Arçelik servisi uzmanlarından her türlü projelendirme, kurulum, montaj ve bakım desteği almak mümkündür. Bu şekilde alınan hizmetler sayesinde aynı zamanda elektronik eşyaların garantilerinin de geçerlilik süreleri dahilinde devamlılığı sağlanmış olmaktadır.

Çünkü garanti kapsamı dışında müdahaleler söz konusu olduğunda üretici firma sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sebeple bazı tavsiyelerde bulunmak faydalı olacaktır.

– Klima, beyaz eşya, kombi ve benzeri tüm eşyaların montajı ve kurulum için doğru yer tespiti yetkili uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

– Kullanılan elektronik eşyaların tüm bakımları zamanında ve doğru şekilde yaptırılmalıdır.

– Yaptırılan bakımlar, kontroller esnasında parça değişimi gerekli olduğunda mutlaka orjinal yedek parçalar kullanılmalıdır.

– Klima seçimi, cihazın kullanılacağı mekâna uygun olacak şekilde yapılmalıdır. İstenilen performansın alınabilmesi için düzenli bakımları, filtre temizliği mutlaka yaptırılmalıdır.

Ankara Arçelik Servisi tesisat problemlerinize de müdahalede bulunmak için özel ve deneyimli ekipleri ile servis hizmeti vermektedir. Arçelik markalı kombi ve şofbenlerinizin yüksek verimli çalışabilmesi için altın kural tesisatının doğru bağlanmasıdır.

Kombi veya şofbeninizin tesisatında kullanılacak malzemelerin kalitesi , montajı yapacak olan ustanın tecrübesi , bağlantı noktalarının sağlamlığı , kaynak işlemlerinin düzgün yapılması da önemli etkenlerdendir.

Ankara Arçelik Servisi müşteri portföyünü her gün arttıran bir kuruluştur. Müşteri ilişkilerine önem veren yapısı ile de ön plana çıkan işletmemiz , her müşterisi ile özel olarak ilgilenerek sıcak ilişkilerde bulunmaya özen göstermektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!