Ankara Ariston Servisi

Ankara Ariston Servisi kalitesini yaşamak ve en hızlı , en ekonomik ve en başarılı tamir hizmetlerine ulaşmak için doğru yerdesiniz. Ariston markası köklü geçmişi ile ülkemizde hemen hemen her evde severek kullanılan , dayanıklı ürünleri ile tercih edilen , uygun fiyatları ile kolay ulaşım gücüne sahip , satış sonrası yaygın servis ağı ile tüketicilerin rağbet ettiği markalar arasındadır.

Ankara Ariston Servisi satın alımlarınızdan sonraki dönemlerde tamir ve bakımlarınız için kurulmuş , profesyonel bir işletmedir. Ariston olarak biz müşteri ilşkilerine azami özen göstermekteyiz. Bu sayede de portföyümüzü her tamiratta geliştirerek çevremizi kalabalaıklaştırmaktayız.

Ankara Ariston Servisi kombi başta olmak üzere beyaz eşyalarınızı ; yani buzdolabı , çamaşır makinası , bulaşık makinası , kurutma makinasının yanı sıra şofbenlerinizi de son teknoloji cihazlar kullanarak garantili bir şekilde onarmaktadır.

Bir dünya markası olan Ariston, buzdolaplarıbulaşık makineleri, çamaşır makineleri ve fırınlarla olduğu kadar ürettiği yeni nesil kombileriyle de ilgi görüyor. Ankara ariston servisi olarak, her türlü Ariston marka ürün için, orijinal yedek parçalarla bakım ve onarım işlemleri sağlamaktayız.

Garantili Yedek Parçalar

Kullanılan ürün her ne olursa olsun, bu ürünlerin bazı parçaları zaman içerisinde değişime ihtiyaç duyar. Bu durumlarda mutlaka, o ürün için firması tarafından üretilmiş olan orijinal yedek parça kullanmak gerekmektedir. Orijinal yedek parçaların garanti belgesi mevcuttur ve ürünün kendi firması tarafından test edildikten sonra piyasaya sürülmüşlerdir. Ariston yetkili teknik servis firmamız, Ariston marka bütün ürünler için, stoklarımızda her daim mevcut bulunan orijinal yedek parçaları kullanmaktadır.

 Ariston Ürünlerin Montajı

Dayanıklı bir marka olan Ariston, eğer ürünlerinin montaj ve kurulumu başarıyla yapılırsa, senelerce en iyi şekilde çalışacaktır. Ancak bu kurulumun, mutlaka işinin ehli kimselerce yapılması gerekir. Özellikle çamaşır bulaşık makineleri ve kombilerin kurulumu çok önemlidir. Sertifikalı uzman ekibimiz, ürünlerin montajı ve kurulumunda sizlere en profesyonel hizmeti vermektedir.

Tesisat temizliklerine de önem vermenizi tavsiye eden Ankara Ariston Servisi , oluşturduğu ekipleri ile tüm kombi sistemlerinizin ve peteklerinizin temizliğini itina ile gerçekleştirmektedir.

Ortalama 5 yılda bir yapılması gereken bu işlemler sağlıklı ve ekonomik kullanımınızın yanı sıra ürününüzün kullanım yılına da olumlu katkı sağlar.Ankara Ariston Servisi ile çalışarak ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak için lütfen arayınız.

Ankara Ariston Servisi olarak geçmişte olduğu gibi günümüzde de Ankara merkezinde ve tüm ilçelerinde Ariston marka kombi klima şofben ve beyaz eşya ürünlerinizde karşılaşabileceğiniz tüm arızaları tamir edip cihazları eskisinden daha iyi bir performansla kullanımınızı sağlıyoruz.

Ariston marka kombiler genellikle yaklaşık 25 yıl ömrü olan ve yüksek teknolojiyle donatılmış elektrik, doğalgaz ve su üçlüsüyle çalışan cihazlardır. Kullanım ömrünü daha da uzatmak için Ariston kombi kullanıcılarına kombilerin yıllık periyodik bakımlarını aksatmamalarını tavsiye ediyoruz. Bunun için en yakın Ankara Ariston Servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Servis ekibimiz kombinin rutin bakımlarında kombinize şu işlemleri yapmaktadır;

Öncelikle kombi kullanıcısına ne gibi işlemler yapılacağı konusunda yeterli bilgiler verilir.

Ardından kombinin dış kapağını açmadan kombiye gelen su tesisatı doğalgaz boru sistemi menfez kapağı gibi aksamlar randımanda çalışıyor mu kontrol edilir.

Ariston hermetik tip kombilerin fanları temiz mi? Temiz değilse bakımı sağlanır. Bacalı tipte bir kombiyse atık oksit maddeler kontrol edilmelidir. Kısaca kombi tipi ne olursa olsun verimi nasıl diye kontrolleri yapılır.

Kombi su sızdırıyor mu kontrol edilir. Kombi su basıncının 1.5 barda olmasına dikkat edilir.

Kombinin genişleme tankında bir problem var mı kontrolü sağlanır.

Kombide elektrik akımında bir sıkıntı var mı kontrol edilir.

Genel olarak kombide iç malzeme değişimi gerekiyor mu bakılır. Değişmesi gereken eskiyen parçalar müşteri bilgilendirilmesinin ardından orijinaliyle ekonomik bir şekilde değiştirilir.

Ariston marka buzdolaplarında sıklıkla karşılaşılan buzluğun yeteri kadar soğutmaması sorunu yaşanmaktadır. Buzdolabı yeteri kadar soğutmuyorsa kapağının kullanım dışında kapalı olmasına dikkat edin.

Buzluğun karlanması veya buzlanması da cihazın performansını düşürür ve cihaz yeterli soğutma yapamaz. Ayrıca buzdolabının ısı ayarı da optimumda olmayabilir veya cihazı çok nemli bir ortamda çalıştırıyor olabilirsiniz. Kullanıcı olarak bunlara dikkat etmelisiniz.

Üstesinden gelemediğiniz sorunlarda Ankara Ariston Servisine haber vermekten çekinmeyin. Kendiniz cihazın motorunu veya herhangi bir aksamını sökmeye tamir etmeye uğraşmayın. Cebinize daha çok ekonomik zararlar açabilirsiniz. Servis ekibimize ulaşmanız durumunda sorununuz en kısa sürede çözülecektir.

Ariston marka klimalarınızda klimanın yeterli miktarda soğutmaması veya ısıtmaması gibi şikayetlerinizde de Ankara Ariston Servisi olarak bizler ilgilenmekteyiz. Klima ısıtma yapmıyorsa cihaza gelen elektrik akımı yeterli mi kontrol edin.

Yeteri kadar soğutma yapmıyorsa cihaz optimum ayarda mı bakın. Cihazın uzaktan kumandası çalışmıyor veya pili bitmiş olabilir. Bunların kontrolünü sağlayın. Eğer üstesinden gelemediğiniz bir problemle karşı karşıyaysanız lütfen en kısa zamanda Ankara Ariston Servisi ekip arkadaşlarımıza haber verin. Sorununuzu en kısa sürede birlikte çözelim.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!