Ankara Baxi Servisi

Ankara Baxi Servisi firma olarak her gün büyüyen bir yapıya sahiptir. Ürün yelpazesinde farklı tip ve modellerde klima & kombi cihazları barındıran Baxi çeşitlilik açısından da ön plana çıkmaktadır.

Bu kadan zengin bir yapıya sahip olması neticesinde de doğru orantılı olarak servis desteği doğmaktadır. Bu açığı en iyi şekilde kapatan Ankara Baxi kombi klima servisi taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirmek için teknolojik çalışmalara önem vermiştir.

Tüm organizasyonlarını sizlerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmek için çaba sarf eden işletmemi, çalışkan yapısı, müşteri ilşkilerine verdiği değer ve uygun fiyatlı çalışmaları ile de rakiplerinin bir adım önüne geçmiştir.

Zirveye çıkmak için ortalama çeyrek asırdır mücadele eden ve bu isteğini çok önceden gerçekleştiren firmamız burada kalmak için hep çaba sarf etmiştir ve bundan sonra da aynı çabayı sürdürecektir.

Ankara Baksi Servisi adını diğer markalardan ayıran en önemli özellik sektörel anlamda her türlü yeniliğe açık olması ve bunu bünyesine katmasından dolayıdır. Hızlı gelişen sanayi ortmında rakiplerinden önce davranarak personel eğitimine önem veren ve tam donanımlı çalışmasını sağlayan işletmemiz sertifikasız eleman çalıştırmamaktadır.

Ankara Baxi kombi klima servisi çalışkan ve hızlı olamsı ile de isim yapmıştır. Kombi tamiratı için ayrı, klima işleri için farklı ekipleri ile her alanda sizlerin çağrılarınızı en iyi şekilde karşılayan ekiplerimiz, uzman olduğu konunun haricinde başka bir iş yapmamaktadır.

Tamirat kalitesinde de fark yaratan servis merkezimiz bu güne kadar yaptığı her işten yüzünün akı ile çıkmıştır. Garantili ve işinin arkasında duran çalışmaları ile hakkında hep olumlu yorum alan işletmemiz tüm Ankara ilinin aranan servisi olmayı başarmıştır.

Baxi ürünlerinin en etkili servisi olan Ankara Baxi Kombi Klima Servisi, sizlerden gelen talepleri anında değerlendirmeye almak için mesai saatleri dışında da nöbetci personel barındırmaktadır.

0312 441 11 11 numaralı operasyon merkezine bağlı numaramız sizlerin het türlü isteğini anında yerine getirmek için görev almaktadır. Mobil pos cihazlarımız işlem bedellerinizi nakit yerine kredi kartınız ile ödemek için tüm araçlarımıza entegre edilmiştir.

Baxi Klima Servisi özellikle bahar ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte yoğun bir şekilde kullanılan klimalar konusunda sizlere en kapsamlı hizmeti sunan firmadır. Baxi, klimalar konusunda ürettiği son teknoloji cihazlar ile fark yaratmaya devam eden bir markadır.

Baxi klimalar evlerde ve işletmelerde kapasitesine göre kullanılmaktadır. Tek odalı evlerden en büyük fabrikalara kadar klimalar her ihtiyacı karşılayacak şekilde dizayn edilmişlerdir.

Klima seçimi oldukça önemlidir. Klimanızı kuracağınız alana göre seçtiğiniz takdirde oldukça iyi verim alabilirsiniz. Yanlış klima seçimi hem sizi maddi açıdan hem de verim açısından büyük bir mağduriyete uğratacaktır.

Eğer ne tip bir klima seçeceğinizden emin değilseniz Baxi klimalar konusunda Baxi Klima Servisi çağrı merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Klimanızın yeterli derecede soğuk ya da sıcak hava üflemesi için her bir elektronik parçasının düzgün bir şekilde çalışması gerekir. Klimanın en önemli parçalarından bir tanesi motorudur. Motorunda ortaya çıkabilecek bir arıza cihazınızın hava vermesini de engelleyecektir.

Baxi Klima Servisi olarak klimanıza uyguladığımız yıllık bakımlar çerçevesinde herhangi bir sorun olmadığına emin oluyoruz.

Klimalarda sık bir şekilde gördüğümüz boru çatlakları, dört yollu vana hasarı, termik arızası, filtre kirlenmeleri cihazınızı kötü etkileyen faktörler olup bu gibi durumlarda Baxi Klima Servisi uzman teknisyenlerimiz ile gerekli müdahaleyi gerçekleştiriyoruz.

Klima fanının düzgün bir şekilde çalışması performans açısından önemlidir. Fan arızaları, fanın pislikle dolması gibi durumlar cihazınızın performansını direkt olarak düşürür. Klimanızın iç ve dış ünite peteklerinin de temizliği Baxi Klima Servisi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Saydığımız tüm bu arızaların yanı sıra klima sinyal kablosu kopması, kumanda arızası, motor kondansatör arızası gibi olumsuz durumlar da eşlik edebilir.

Bu gibi arızaların sizi yazın sıcak günlerinde yakalamasını istemiyorsanız yıllık bakımları aksatmadan yapmanızı öneriyoruz. Baxi Klima Servisi her biri alanında uzman teknisyenlerimiz ile Ankara il ve ilçelerde talebiniz doğrultusunda bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Klimalar ilk taşınmasında yaşanan hasarda, yanlış montajda ve bunun gibi olumsuz pek çok şeyden etkilenebilen hassas cihazlardır. Yani klimanızı uzman bir teknik servis kontrolünde alınıp monte edilmesi gerekir.

Klima taktırmak istediğiniz alana uygun klimayı seçmenizde yardımcı olmakla beraber gereken her durumda sizlere en hızlı şekilde yardım elimizi uzatıyoruz.

Baxi Klima Servisi Ankara içi tek numaramızdan bizlere günün her saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefonla destek, online destek gibi hizmetlerde de bulunuyoruz.

Tam donanımlı gezici servis araçlarımız ile Ankara merkez ve ilçelerde günün her saati görev başındayız.

Bu anlamda Baxi klimanızda ortaya çıkabilecek bir arıza dolayısıyla size en yakın servis aracımızı yönlendiriyor ve size hiçbir şekilde zaman kaybettirmiyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!